Муцитус - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Дозування: 300 мг
Виробник: Маклеодс Фармасьютикалс
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 150 мг
Виробник: Маклеодс Фармасьютикалс
Loading ...

Муцитус: інструкція з використання

Муцитус застосовується для полегшення кашлю при захворюваннях органів дихання. Завдяки властивостям активної речовини зменшується в’язкість слизу. Через це мокротиння легше відходить, а одужання настає набагато швидше. 

В аптеках Києва можна купити різні за обсягом пакування Муцитус, ціна на які є доступною для кожного. Замовити онлайн зручно і за помірною ціною можна в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Форма випуску

Препарат випускається в желатинових капсулах, в середині яких міститься порошок білого кольору. В асортименті виробника «Маклеодс Фармасьютикалc» можна знайти пакування з дозуванням 150 мг та 300 мг.

Показання до застосування

Застосовується Муцитус при сухому кашлі. Серед списку показань:

  • гострі та хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (трахеїт, бронхіт, пневмонія, синусит, бронхіальна астма);
  • профілактика рецидивних епізодів захворювань та ускладнень після проведення операцій.

Для отримання стійкого терапевтичного ефекту при бронхіальній астмі потрібно призначати специфічні ліки від астми, а Муцитус використовувати як допоміжний засіб.

Режим дозування

Згідно з інформацією, що містить Муцитус 300 інструкція, капсули приймаються незалежно від прийому їжі 2 рази на добу. Термін лікування не більше 7-10 днів. Разова доза для дітей 8-12 років становить 150 мг; для дітей віком від 12 років та дорослих – 300 мг.

Протипоказання

Абсолютним протипоказанням до вживання препарату є гіперчутливість до окремих компонентів. 

Не можна застосовувати ліки при порушеннях в роботі печінки, нирок, при гомоцистинурії, а також під час гострої фази виразкової хвороби шлунку. 

Не призначається лікарський засіб дітям до 8 років через нестачу даних про безпеку вживання. 

Особливості Муцитусу

Муцитус варто з обережністю призначати вагітним та жінкам, що годують. Жодного побічного ефекту на плід зареєстровано не було, проте через малу кількість досліджень лікувати препаратом зазначену категорію пацієнтів можна лише у випадку, коли користь перевищує ризик. На Муцитус інструкція містить більш детальні дані та інформацію щодо застосування.

Лікарський засіб не впливає на швидкість реакцій та здатність керувати автотранспортом.

Побічні дії

Препарат може викликати диспепсичні розлади, зокрема біль у шлунку або епігастральній області. Іноді пацієнти відчувають головний біль. Зазвичай симптоми швидко минають після скасування Муцитусу або корекції дози.

Серйозних анафілактичних реакцій не було зафіксовано.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Не варто поєднувати Муцитус з протикашльовими засобами через високі ризики виникнення бронхоспазму або розвитку суперінфекції. Чи доцільно призначати інші ліки від кашлю, вирішує лікар.

Активна речовина має властивість підсилювати дію певних антибактеріальних препаратів. Крім того, доведений синергетичний ефект при одночасному застосуванні з будесонідом та сальбутамолом.

Передозування

Випадків передозування не зафіксовано. Але при випадковому перебільшенні дози в кілька разів варто звернутися до медичної установи.

Умови зберігання

Препарат зберігається протягом двох років при температурі не вище 25 градусів. 

Найкращу вартість Муцитусу ви знайдете в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Сервіс дає змогу забронювати товар та придбати його по спеціальній ціні у найбільш зручній по розташуванню аптеці.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Муцитус на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Муцитус - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Капсули