Урсофальк - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 250 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 250 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...
Форма випуску: Суспензія
Дозування: 250 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 250 мг
Виробник: Др. Фальк
Loading ...

Урсофальк: інструкція з використання

Урсофальк – німецький препарат, що містить урсодезоксихолеву кислоту. Це лікарський препарат гепатопротекторної дії, епімер хенодезоксихолевої кислоти – гідрофільна, не токсична жовчна кислота. Є найменш агресивною кислотою – природним компонентом жовчі людини, що міститься в 1-5% від загальної кількості жовчних кислот в організмі людини.

Спочатку урсодезоксихолева кислота була рекомендована для розчинення жовчних каменів та для лікування рефлюкс-гастрита. В теперішній час вона вважається стандартом терапії холестатичних захворювань печінки з аутоімунним компонентом (біліарний цироз, первинний склерозуючий холангіт тощо).

Аптекою «Бажаємо здоров’я» пропонується прийнятна на Урсофальк ціна. В нашому каталозі є й інші препарати від гастриту та виразки надійних виробників. Усі ліки можна замовити онлайн, зручно та безпечно оплативши на сайті. 

Форми випуску

Препарат випускається у формі непрозорих твердих желатинових капсул білого кольору. 1 капсула містить 500 чи 250 мг урсодеоксихолевої кислоти.

Показання до застосування Урсофальку

Препарат призначено для розчинення холестеринових жовчних каменів у жовчному міхурі. При цьому жовчні камені не мають бути більшими за 15 мм у діаметрі та утворювати тінь на рентгенограмі. Жовчний міхур має функціонувати попри наявність каменів.

Препаратом також лікується гастрит із рефлюксом жовчі. Він призначається і при симптоматичному лікуванні первинного біліарного цирозу, до виникнення декомпенсованого цирозу печінки.

Режим дозування

Дозування препарату залежить від показань і ваги пацієнта, розбивається на кілька приймань упродовж дня. Застосування капсул різної місткості зручне для рівномірного розподілення дози: для приймання вранці, вдень і ввечері. Більш детальна інформація – в Урсофальк інструкції. 

Призначення і дозування засобу здійснюється виключно спеціалістом, який веде лікування пацієнта. 

Протипоказання

Урсофальк має протипоказання до приймання при:

  • гострому запаленні жовчного міхура та жовчних шляхів;
  • закупорці жовчних шляхів (обтурації загальної або міхурової жовчної протоки);
  • кальцифікованих жовчних каменях;
  • порушенні скорочувальної спроможності жовчного міхура;
  • частих коліках.

Препарат не призначають вагітним та годуючим груддю жінкам. 

Особливості Урсофальку

Під час розчинення жовчних каменів капсули препарату треба приймати без розжовування, з невеликою кількістю рідини. Лікування засобом відводиться від 6 до 24 місяців. Якщо після року вживання Урсофальку подрібнення каменів не відбулося, приймання капсул надалі не має сенсу. Результати лікування перевіряються фонографічним або рентгенографічним методом кожні пів року. При кальцинозі каменів приймання необхідно припинити.

Для лікування гастриту з рефлюксом жовчі препарат застосовують 10-14 днів, остаточно рішення щодо вживання ліків і тривалість терапії приймає лікар, що веде пацієнта. 

Приймання Урсофальку при лікуванні первинного жовчного цирозу не обмежується в часі.

За діагнозу первинний жовчний цироз іноді на початку терапії відзначається погіршення клінічної симптоматики. У такому випадку лікування продовжується після зниження дози з подальшим її збільшенням, поки не буде повернення до початкової схеми дозування.

Капсули Урсофальку приймаються під наглядом лікаря, з контролем функціональних параметрів печінки.

Побічні дії

При лікуванні препаратом спостерігалися такі побічні дії:

  • кальциноз жовчних каменів,
  • декомпенсація у хворих на цироз печінки, 
  • тяжкий біль у правій частині епігастральної ділянки.

Виникнення таких ефектів потребує звернення до лікаря. 

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Заборонене приймання препарату одночасно з холестираміном, холестиполом або з гідроксидом алюмінію та/чи з антацидними засобами, що містять смектит. У взаємодії засоби можуть утворювати сполуки в кишечнику, що перешкоджатиме роботі ліків. Необхідно рознести в часі приймання препаратів мінімум на 2 години, якщо скасувати один з них не можна.

В окремих випадках Урсофальк через свої властивості може підвищити чи зменшити резорбцію циклоспорину з кишечника. Це потребує зміни дози циклоспорину лікарем.

Передозування

За передозування може виникнути діарея, яку треба коригувати симптоматично, а також тимчасово знизити дозу Урсофалька.

Умови зберігання

Препарат зберігають у недоступному для дітей місці при температурі не вище до 25°C.

Термін зберігання – 5 років.

Купити Урсофальк 500 та Урсофальк 250 за помірну ціну можна в наших аптеках та через інтернет. Широкий вибір препаратів і низькі ціни допоможуть вам купити всі необхідні ліки за прийнятною вартістю вже сьогодні.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Урсофальк на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Урсофальк - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 6
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Суспензія