Антистрес капсули 250 мг №60, Нутримед

Код товару
5975
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
60
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.

АНТИСТРЕС®

ЗАСПОКОЇТЬ ВАШІ НЕРВИ

Інструкція для застосування препарату Антистрес®

СКЛАД: 1 капсула містить: активні інгредієнти: кореневища та корені валеріани лікарської (Valeriana officinalis) – 50 мг, шишки хмелю (Humulus lupulus) – 40 мг, листя меліси лікарської (Melissa officinalis) – 40 мг, квітучі стебла верхівки кропиви собачої серцевої (Leonurus cardiaca) – 30 мг, суц­віття та верхівки стебел лаванди вузьколистої (Lavandula angustifolia) – 30 мг, гілочки з квітами вереса звичайного (Calluna vulgaris) – 20 мг, корінь півонії похилої (Paeonia anomala) – 15 мг, трава та кореневища зюзнику європей­ського (Lycopus europaeus) – 15 мг, квітучі стебла буркуну лікарського (Melilotus officinalis) – 10 мг;

допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: АНТИСТРЕС® реко­мендований вживати з метою нормалізації функціонального стану нервової системи особам, що перебувають в умовах пси­хічних та фізичних перевантажень, хронічного стресу, а також при безсонні. Не викликає порушень концентрації уваги і явищ міорелаксації.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА: вживати дорослим по 1-2 капсули 1-3 рази на добу після прийому їжі; при порушені сну - по 2-3 капсули за 3 години до сну протя­гом 1-2 місяців; запивати питною водою. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: не перевищувати рекомендовану добову дозу. АНТИСТРЕС® не слід використо­вувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

МАСА ВМІСТУ 1 КАПСУЛИ: 250 мг ± 10 %.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

ДАТА ВИГОТОВЛЕННЯ: дату виготовлення вказано на упаковці.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

НОМЕР ПАРТІЇ ВИРОБНИЦТВА: вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Постійна дія підвищених психоемоційних навантажень приво­дить до нервових розладів, серцево-судинних захворювань, виразкової хвороби, гіпертонії.

При створенні АНТИСТРЕС® ставилася мета мінімізувати нега­тивну дію стресу на організм людини. Розроблений в результаті тривалих наукових досліджень склад і “ноу-хау” виробництва дозволили зробити дію цього фітокомплекса багатогранною і м’якою, не схожою на інші заспокійливі засоби.

Ефективність АНТИСТРЕС® в порівнянні з плацебо була доведена проведеними по міжнародних стандартах клінічними випробо­вуваннями і багатолітнім досвідом успішного застосування.

Основна дія АНТИСТРЕС®:

  1. Має помірну седативну дію

  2. Знімає відчуття дратівливості, тривоги, страху

  3. Нормалізує функцію нервової системи та покращує сон

  4. Підвищує концентрацію уваги


Особливо ефективний в період нервового напруження та при стресових ситуаціях.

Прийом АНТИСТРЕС® не супроводжується уповільненням реакцій та сонливістю, тому може застосовуватись всіма активно працюючими особами, так само і тими, що знахо­дяться за кермом.

ПОКАЗАННЯМИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ Є: підвищення дратів­ливості, відчуття тривоги та страху, порушення сну, зниження працездатності, психоемоційні перевантаження та хронічний стрес.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону:

(044) 454-0-100 або на сайті www.nutrimed.ua

Виробник: ТОВ НУТРІМЕД

Юридична адреса: вул. Ванди Василевської 7, літ. «А», м. Київ, 03055 Україна.

Фактична адреса потужностей (об’єкта) виробництва: вул. Леніна, 1, с. Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 Україна.

Центральний офіс: вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна.

Без ГМО

Не є лікарським засобом

ТУ У 30112347.002-99

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!