Антафід суспензія пакет 10 мл №20, Фідем Фарм, ІРІС-ПАК

Код товару
577528
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
саше
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

Антафід

добавка дієтична

з підсолоджувачами

Antafid

20 пакетів по 10 мл (ml)

Склад: 1 мл (ml) містить: основні речовини: магнію гідроксиду паста – 267 мг (mg) [що еквівалентно магнію – 80 мг (mg)], симетикон – 20 мг (mg) [у перерахунку на полідиметилсилоксан – 6 мг (mg)], натрію альгінат – 6 мг (mg); допоміжні речовини: вода очищена, підсолоджувач сорбітол, регулятор кислотності натрію цитрат, консервант натрію бензоат, підсолоджувач натрію сахаринат, ароматизатор олія м’яти перцевої.

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована для нормалізації кислотно-лужного балансу шлунково-кишкового тракту. Сприяє захисту слизової оболонки шлунка та її загоюванню при ушкодженні, зменшенню дискомфорту від підвищеного газоутворення (метеоризму), усуненню печії. Має м’які проносні властивості.

Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована щоденна кількість: дорослим та дітям віком від 14 років та старше вживати по 1 пакету (10 мл/ml) через 1 годину після прийому їжі двічі-тричі на день та перед сном. Не розчиняти у воді або інших рідинах. Не рекомендується вживання рідини протягом 30 хвилин після застосування.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість складових компонентів, порушення функції нирок, діти до 14 років, вагітність та період лактації.

Умови зберігання: в упаковці виробника при температурі від 5 ºС до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Заявник: ТОВ “БЕРКАНА+”, 62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Богодухів, вул. Пушкіна, буд. 20/1, телефон для прийняття претензій: +38 057 725-87-44

Ексклюзивний замовник (представник): ТОВ «Сіріус-95», 02166, м. Київ, проспект Лісовий, 39-А, тел. +38-044-518-52-21.

Виробник: ТОВ «ІРІС-ПАК», Україна, 61112, Харківська обл., м. Харків, вул. Руслана Плоходька, буд. 14, телефон +38-050-403-95-51.

ТУ У 10.8-38890341-016:2021

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!