Темпалгін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Софарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Софарма
Loading ...

Темпалгін: інструкція з використання

Темпалгін – це лікарський препарат болгарського виробника Sopharma. Він випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою і допомагає позбутися головного болю та має анальгезуючу дію на різні системи організму. Купити Темпалгін таблетки за доступною вартістю можна в аптеці «Бажаємо здоров'я». Також у нас ви зможете замовити онлайн препарати від зубного болю зі зручною видачею в найближчій аптеці мережі в Києві та інших містах України.

Темпалгін: інструкція

Щоби зрозуміти, навіщо виписується Темпалгін, від чого він і яке дозування необхідне для лікування, варто ознайомитися зі складом препарату. Він включає два основні діючі компоненти:

 • 500 мг метамізолу натрію;
 • 20 мг толуолсульфонату триацетонаміну.

Також при виробництві таблеток використовується допоміжні речовини: пшеничний крохмаль, стеарат натрію, мікрокристалічна целюлоза, повідон К25 та тальк. Пігулки випускаються по 10 таблеток у блістері. По 1 або 2 блістери в картонній пачці.

Даний препарат належить до анальгетиків із властивостями антипіретика, які забезпечуються комбінованим складом. Крім анальгезуючої, Темпалгін, ціна якого знаходиться на доступному рівні, має жарознижувальну протизапальну та незначну седативну дію. Тому його також використовують при лікуванні вірусних захворювань (для зниження температури тіла, для зняття запалень і больових відчуттів).

Перш ніж придбати ліки в інтернеті або офлайн в аптеці, варто проконсультуватися з лікарем, який також призначить оптимальне дозування препарату. Для дорослих зазвичай призначають по одній таблетці на день. Якщо болючі відчуття не знижуються, можна прийняти ще одну таблетку. Курс терапії складає 3 дні. Перевищення дозування може призвести до побічних дій та передозування.

Темпалгін: показання

Даний препарат необхідно приймати за наступних симптомів та захворювань:

 • больовий синдром слабкого або помірного тибу (головний та зубний біль, мігрень, невралгія, міалгія, альгодисменорея, артралгія);
 • болі вісцерального походження, включаючи кишкові та печінкові коліки;
 • висока температура при інфекційних захворюваннях та запальних процесах;
 • болі після операцій та діагностики.

Таблетки приймаються внутрішньо з великою кількістю води. Прийом можливий як під час, так і після їжі.

Протипоказання до застосування

Темпалгін не рекомендується приймати за наявності:

 • вираженої ниркової, печінкової та серцевої недостатності;
 • артеріальної гіпотензії;
 • дефіциту глюкози;
 • пригнічення кровотворення;
 • аспіринової астми.

Також варто уникати прийому препарату під час вагітності та в період грудного вигодовування. Він протипоказаний дітям до 15 років та людям із високою чутливістю до діючих компонентів ліків.

Серед побічних дій, які можуть також спостерігатися при передозуванні, відзначають підвищення або зниження артеріального тиску, запаморочення, сухість у роті та алергічні реакції. При взаємодії з етанолом ліки посилюють його ефект.

Переваги аптеки «Бажаємо здоров'я»

На сайті нашої аптеки ви зможете замовити за помірною ціною Темпалгін та інші препарати від головного болю. У нас ви знайдете широкий вибір ліків зарубіжного та українського виробництва, які можна забронювати з видачею в найближчій аптеці нашої мережі. Для швидкого пошуку ліків та найближчої аптеки пропонується зручна система фільтрів. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до нашого онлайн-консультанта.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Темпалгін на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Темпалгін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки