Новокаїн-Дарниця розчин для ін'єкцій 5 мг/мл ампули 2 мл №10

Код товару
1506
Ціна 26,80
В наявності в 0
Виробник
Країна виробництва
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
ампула
Кількість в упаковці
10
Діючі речовини
Дозування
5 мг/мл
Умови відпуску
За рецептом
Код АТС
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Показання
Протипоказання
Передозування

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НОВОКАЇН-ДАРНИЦЯ

(NOVOCAIN-DARNITSA)

Склад:

діюча речовина: procaine;

1 мл розчину містить: новокаїну (прокаїну гідрохлориду) 5 мг;

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група.

Препарати для місцевої анестезії. Код АТХ N01B A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Місцевоанестезуючий засіб з помірною активністю і великим спектром терапевтичної дії. Механізм анестезуючої дії пов’язаний з блокадою натрієвих каналів, гальмуванням калієвого току, конкуренцією з кальцієм, зниженням поверхневого натягу фосфоліпідного шару мембран, пригніченням окисно-відновних процесів та генерації імпульсів. При надходженні в кров зменшує утворення ацетилхоліну, знижує збудливість периферичних холінореактивних систем, проявляє блокуючу дію на вегетативні ганглії, зменшує спазми гладкої мускулатури, знижує збудливість серцевого м’яза і моторних зон кори головного мозку.

Фармакокінетика.

При парентеральному введенні добре всмоктується. Ступінь абсорбції залежить від місця і шляху введення (особливо від васкуляризації і швидкості кровотоку у місці введення) та підсумкової дози (кількості і концентрації). Швидко гідролізується естеразами та холінестеразами плазми і тканин з утворенням двох основних фармакологічно активних метаболітів: діетиламіноетанолу (має помірну судинорозширювальну дію) і параамінобензойної кислоти (є конкурентним антагоністом сульфаніламідних хіміотерапевтичних лікарських засобів і може послабити їхню протимікробну дію). Період напіввиведення становить 30-50 секунд, у неонатальному періоді – 54-114 секунд. Виділяється переважно нирками у вигляді метаболітів (80 %); у незміненому вигляді виводиться не більше 2 %.

Погано абсорбується слизовими оболонками.

Клінічні характеристики.

Показання.

Місцева та інфільтраційна анестезія, лікувальні блокади.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Міастенія; артеріальна гіпотензія; гнійний процес у місці введення; термінові хірургічні втручання, що супроводжуються гострою крововтратою; виражені фіброзні зміни у тканинах (для анестезії методом повзучого інфільтрату).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пролонгує нервово-м’язову блокаду, спричинену суксаметонієм (оскільки обидва препарати гідролізуються холінестеразою плазми).

Застосування одночасно з інгібіторами МАО (фуразолідон, прокарбазин, селегілін) підвищує ризик розвитку артеріальної гіпотензії.

Антихолінестеразні препарати підвищують токсичність прокаїну (пригнічують його гідроліз). Препарат зменшує вплив антихоліноестеразних засобів на нервово-м’язову передачу. Можлива перехресна сенсибілізація.

Метаболіт прокаїну (параамінобензойна кислота) є конкурентним антагоністом сульфаніламідних препаратів і може послабити їхню протимікробну дію.

Потенціює дію прямих антикоагулянтів.

Внутрішньовенне введення новокаїну потенціює дію засобів для наркозу.

Особливості застосування.

Для зменшення всмоктування і подовження дії розчинів новокаїну при місцевій анестезії до них слід додавати розчин адреналіну гідрохлориду (0,1 %) – по 1 краплі на 2 або 5, або 10 мл розчину новокаїну.

Для попередження побічних реакцій спочатку слід провести пробу на переносимість, про яку свідчать набряк і почервоніння місця ін’єкції. При позитивній реакції прокаїн не застосовувати.

При застосуванні препарату необхідно контролювати функції серцево-судинної, дихальної і центральної нервової систем. З обережністю призначати препарат при тяжких захворюваннях серця (блокади, порушення ритму, особливо брадикардія), печінки і нирок, обтяженому алергологічному анамнезі.

При проведенні місцевої анестезії при застосуванні однієї і тієї ж самої загальної дози токсичність прокаїну тим вища, чим більша концентрація застосовуваного розчину. У зв’язку з цим зі збільшенням концентрації розчину загальну дозу необхідно зменшити або розбавити розчин препарату до меншої концентрації стерильним ізотонічним розчином натрію хлориду.

Препарат застосовувати з обережністю при станах, що супроводжуються зниженням печінкового кровотоку, прогресуванні серцево-судинної недостатності (зазвичай внаслідок розвитку блокад серця і шоку), запальних захворюваннях, дефіциті псевдохолінестерази, нирковій недостатності, у пацієнтів літнього віку (віком від 65 років), тяжкохворих, ослаблених хворих, у період вагітності або годування груддю, у період пологів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування в період вагітності можливе за умови доброї переносимості.

У період годування груддю застосування препарату можливе після попередньої ретельної оцінки очікуваної користі терапії для матері і потенційного ризику для немовляти.

При застосуванні під час пологів можливий розвиток брадикардії, апное, судом у новонародженого.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У період лікування необхідно дотримуватись обережності при керуванні транспортними засобами і заняттях іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози.

При місцевій анестезії доза препарату залежить від концентрації, характеру оперативного втручання, способу введення, стану та віку хворого. При паранефральній блокаді у навколониркову клітковину дорослим вводити 50-70 мл 0,5 % (5 мг/мл) розчину новокаїну. Для інфільтраційної анестезії встановлені наступні найвищі дози (для дорослих): перша разова доза на початку операції – не більше 0,75 г (тобто 150 мл 0,5 % розчину новокаїну). Надалі протягом кожної години операції – не більше 2 г (тобто 400 мл 0,5 % розчину новокаїну).

Діти.

Дітям застосування заборонене.

Передозування.

Передозування можливе тільки при застосуванні препарату у високих дозах.

Симптоми: блідість шкірних покривів і слизових оболонок, запаморочення, нудота, блювання, підвищена нервова збудливість, «холодний» піт, тахікардія, зниження артеріального тиску майже до колапсу, тремор, судоми, апное, метгемоглобінемія, пригнічення дихання, раптовий серцево-судинний колапс.

Дія на центральну нервову систему проявляється відчуттям страху, галюцинаціями, судомами, руховим збудженням.

Лікування. У випадках передозування введення препарату слід негайно припинити. Проводити загальні реанімаційні заходи, що включають інгаляцію кисню, при необхідності – проведення штучної вентиляції легенів. Якщо судоми тривають понад 15-20 секунд, їх слід купірувати внутрішньовенним введенням тіопенталу (100-150 мг) або діазепаму (5-20 мг). При артеріальній гіпотензії і/або депресії міокарда внутрішньовенно вводити ефедрин (15-30 мг), у тяжких випадках – дезінтоксикаційна і симптоматична терапія.

При проведенні місцевої анестезії місце введення можна обколоти адреналіном. У випадку розвитку інтоксикації після ін’єкції новокаїну у м’язи ноги або руки слід терміново накласти джгут для зниження подальшого надходження препарату в загальний кровотік.

Побічні реакції.

Новокаїн зазвичай добре переноситься, однак іноді можливі такі побічні ефекти.

З боку центральної і периферичної нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, слабкість, рухове занепокоєння, втрата свідомості, судоми, тризм, тремор, зорові і слухові порушення, ністагм, синдром кінського хвоста (параліч ніг, парестезії), параліч дихальних м’язів, блок моторний і чуттєвий, повернення болю, стійка анестезія.

З боку серцево-судинної системи: підвищення або зниження артеріального тиску, периферична вазодилатація, колапс, брадикардія, аритмії, біль у грудній клітці.

З боку сечовидільної системи: мимовільне сечовипускання.

З боку системи травлення: нудота, блювання, мимовільна дефекація.

З боку системи крові: метгемоглобінемія.

З боку імунної системи: свербіж шкіри, шкірні висипання, дерматит, лущення шкіри, гіперемія, інші анафілактичні реакції (у т. ч. ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок), кропив’янка (на шкірі і слизових оболонках).

Зміни в місці введення: при обробці місця ін’єкції препарату дезінфікуючими розчинами, що містять важкі метали, підвищується ризик розвитку місцевої реакції у вигляді болючості і набряку.

Інші: гіпотермія.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 2 мл або по 5 мл в ампулі; по 10 ампул у коробці; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Знайдено в 130 аптеках
Аптека №162
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
4
ампула
4
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
3
ампула
9
Аптека №58
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
3
ампула
2
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
8
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
5
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
3
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
3
Аптека №23
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
2
Аптека №155
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
2
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
1
Аптека №200
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
ампула
1
Аптека №23
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
2
Є всі товари
Аптека №8 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №195
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №7 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.9
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №48
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.2
Є всі товари
Аптека №13
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:30
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №111
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №136
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.9
Є всі товари
Аптека №46
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:30
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №34
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №202
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.9
Є всі товари
Аптека №105
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.9
Є всі товари
Аптека №192
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №38
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.5
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №47
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №197
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.4
Є всі товари
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №30
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.1
Є всі товари
Аптека №63
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №38
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №38
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №49
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №33
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №177
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.9
Є всі товари
Аптека №15
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №188
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №20
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №24
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №54
Телефон:
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
07:30 - 20:30
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №17
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №46
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №135
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.2
Є всі товари
Аптека №57
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №198
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №151
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №19
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №14
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №190
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.2
Є всі товари
Аптека №162
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4.4
Є всі товари
Аптека №12
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.4
Є всі товари
Аптека №225
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.9
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.3
Є всі товари
Аптека №154
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №148
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №156
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №52
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №200
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №2
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №47
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №41
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №23
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №35
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №56
Телефон:
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
0.4
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №7
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.4
Є всі товари
Аптека №26
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №7
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №17
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №179
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №53
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №30
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №25
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №28
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №19
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №40
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №20
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №15
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №155
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №5
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №58
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.2
Є всі товари
Аптека №23
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №5
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №14
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №29
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №2
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.9
Є всі товари
Аптека №104
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №3 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №22
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.3
Є всі товари
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №40
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Аналоги по діючій речовині та дозуванню
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Лубнифарм
Ціна 31,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,25%
Виробник: Інфузія
Ціна 27,20
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Інфузія
Ціна 27,70
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Інфузія
Ціна 0,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Галичфарм
Ціна 40,10
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Юрія-Фарм
Ціна 36,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Дарниця ФФ
Ціна 45,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2 мг/мл
Виробник: Дарниця ФФ
Ціна 40,50
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Здоров'я ФК
Ціна 17,60
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2%
Виробник: Здоров'я ФК
Ціна 29,30
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2,5 мг/мл
Виробник: Юрія-Фарм
Ціна 29,30
Аналоги по діючій речовині
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Лубнифарм
Ціна 31,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,25%
Виробник: Інфузія
Ціна 27,20
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Інфузія
Ціна 27,70
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,5%
Виробник: Інфузія
Ціна 0,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Галичфарм
Ціна 40,10
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Юрія-Фарм
Ціна 36,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Дарниця ФФ
Ціна 45,00
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2 мг/мл
Виробник: Дарниця ФФ
Ціна 40,50
Форма випуску: Розчин
Дозування: 5 мг/мл
Виробник: Здоров'я ФК
Ціна 17,60
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2%
Виробник: Здоров'я ФК
Ціна 29,30
Форма випуску: Розчин
Дозування: 2,5 мг/мл
Виробник: Юрія-Фарм
Ціна 29,30
Ще не додано жодного відгуку. Будьте першим, хто це зробить.