Дарфен Лонг: інструкція з використання
Дарфен Лонг – протизапальний та протиревматичний лікарський препарат виробника Ронтіс Хеллас Медікал енд Фармасьютікал Продактс для лікування кістково-м'язової системи. Діючими речовинами лікарського засобу є:
- Ібупрофен – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), який пригнічує синтез простагландинів, що є медіаторами болю та запалення. Завдяки цьому ібупрофен має анальгезуючі, жарознижувальні та протизапальні властивості.
- Парацетамол – пригнічує активність циклооксигенази-2 (ЦОГ-2) у ЦНС та стимулює низхідні провідні шляхи активації 5-гідрокситриптаміну (серотоніну), пригнічуючи передачу больових сигналів у спинному мозку.
Препарат чудово підходить для усунення болю та є більш ефективним, ніж застосування ібупрофену та парацетамолу окремо.
Придбати ліки від мігрені, болю в спині, зубного болю та інших симптомів за доступною ціною можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я».
Форми випуску
Дарфен Лонг випускається виробником у формі овальних таблеток, вкритих оболонкою, білого кольору. В одній упаковці знаходиться 10 таблеток. Одна таблетка містить 200 мг ібупрофену та 500 мг парацетамолу, а також домоміжні речовини.
Показання до застосування препарату Дарфен Лонг
Препарат призначають для симптоматичного лікування легкого та помірного болю у разі:
- мігрені;
- сильного головного болю;
- болю в спині;
- менструального болю;
- зубного болю;
- ревматичного та м’язового болю;
- болю при легких формах артриту;
- симптомів застуди і грипу;
- болю в горлі;
- лихоманки.
Купити Дарфен Лонг можна без рецепта, проте використовувати його необхідно лише з дозволу лікаря. Самолікування може бути шкідливим для здоров’я.
Режим дозування
Препарат підходить лише для короткотривалого застосування. Таблетки рекомендується приймати під час їжі, рясно запиваючи їх водою.
Рекомендоване дозування – по 1 таблетці до 3 разів на добу, з інтервалом між прийманням не менше ніж 6 годин. Якщо такий режим не є дієвим, можна збільшити дозу та приймати по 2 таблетки до 3 разів на добу з інтервалом 6 годин. Але варто пам’ятати, що не слід приймати понад 6 таблеток на добу.
Протипоказання
Лікарський препарат протипоказаний дітям віком до 18 років, жінкам протягом останнього триместру вагітності, а також пацієнтам з:
- індивідуальною підвищеною чутливістю до компонентів засобу;
- виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотечі в активній формі або рецидивах в анамнезі;
- порушенням згортання крові;
- тяжкою печінковою, нирковою або серцевою недостатністю.
Щоб використання препарату було безпечним та дієвим, лікувати ним больові відчуття потрібно лише після консультації зі спеціалістом.
Особливості препарату Дарфен Лонг
Препарат має особливості, які стосуються взаємодії ібупрофену з парацетамолом.
Ібупрофен та парацетамол можуть проникати у грудне молоко у дуже низьких концентраціях. Тому немає необхідності переривати грудне вигодовування при короткочасному лікуванні препаратом у рекомендованих дозах. Дозування слід розраховувати лікарю, враховуючи вагу, вік та індивідуальні особливості пацієнта, адже препарат має сильно виражену протизапальну дію.
У пацієнтів літнього віку частіше спостерігаються побічні реакції після приймання засобу (особливо шлунково-кишкових кровотеч або перфорацій). Тому їм потрібно вживати препарат з обережністю, використовуючи найменш ефективну дозу та проводити найкоротший період терапії. Застосування препарату може впливати на швидкість реакції та чіткість зору, тому слід бути дуже обережним під час керування транспортними засобами чи іншими складними механізмами.
Побічні дії
Препарат може викликати такі ж побічні реакції, як і парацетамол та ібупрофен окремо. Найчастіше після вживання виникають ефекти з боку шлунково-кишкового тракту (біль у животі, блювання, діарея, нудота, диспепсія та шлунково-кишковий дискомфорт), шкіри та підшкірної клітковини (гіпергідроз та іноді висипання на шкірі).
Якщо у вас зʼявляться ці чи будь-які інші симптоми, необхідно негайно звернутися до лікаря.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
Лікарський засіб Дарфен Лонг не рекомендується приймати разом з іншими препаратами, які містять парацетамол та ібупрофен. Не варто також вживати його з ацетилсаліциловою кислотою, та іншими НПЗЗ (включно з селективними інгібіторами ЦОГ-2). Таке поєднання має підвищений ризик значних побічних реакцій.
Щоб уникнути ускладнень, перед початком лікування варто ознайомитись з тим як рекомендує приймати препарат Дарфен Лонг інструкція.
Передозування
Вживання 10 г (20 таблеток) і більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. Симптомами передозування препаратом протягом перших 24 годин є бліде обличчя, нудота, блювання, відраза до їжі, біль у животі, біль в епігастральній ділянці та іноді діарея.
За появи цих симптомів варто якомога швидше звернутися до лікаря, оскільки передозування парацетамолом потребує невідкладної медичної допомоги. Передозування ібупрофеном можна проводити симптоматично.
Умови зберігання
Таблетки рекомендується зберігати у недоступному для дітей місці при температурі до 25°C. Термін придатності засобу – 4 роки.
Придбати препарати від болю в спині, мігрені, зубного болю та інших симптомів за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». На сайті вказана на препарат Дарфен Лонг ціна, зазначена наявність. Ліки потрібно забронювати та забрати в аптеці за вибраною адресою протягом 48 годин після підтвердження замовлення. Мережа працює по Києву та в інших містах України.
Зверніть увагу!
Опис препарату Дарфен Лонг на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Дарфен Лонг - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 1 |
✅ Найдешевший препарат | 164,50 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки |