Декарис - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 150 мг
Виробник: Гедеон Ріхтер
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Гедеон Ріхтер
Loading ...

Декарис: інструкція з використання

Декарис від глистів – ефективний лікарський препарат, що застосовується при нематодозі, аскаридозі, некаторозі, анкілостомідозі. Протигельмінтний засіб добре зарекомендували себе у боротьбі з глистами, живі організми після прийому втрачають можливість кріпитися до стінок внутрішніх органів і видаляються з організму, його властивості та дію на живі організми добре вивчено. Препарат показаний для лікування дітей та дорослих. Звісно, необхідно дотримуватися вказаного дозування. Ні в якому випадку не можна займатися самолікуванням та самостійно вживати ці чи будь-які інші ліки.

Основна діюча речовина – левамізол, яку було синтезовано ще в 1966 році. Компанія Janssen Pharmaceutica запатентувала Декарис на основі левамізолу.

Лабораторні досліди показали високу ефективність лікування. Діюча речовина, що входить до складу препарату, чинить швидку антигельмінтну дію. Паразити отримують нейром’язовий параліч, що позбавляє їх можливості рухатися. Видалення нематодів проходить внаслідок нормальної перистальтики кишківника. Такі антигельмінтні препарати вже десятки років використовуються також і для лікування деяких домашніх тварин.

Форма випуску

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та уважно вивчити інструкцію. Тільки після цього можна використовувати Декарис: інструкція в подробицях представлена на сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я».

Декарис випускається в формі таблеток по 50 або 150 мг. Дорослим зазвичай достатньо прийому разової дози 150 мг. Дітям призначають таблетки 50 мг в залежності від віку та маси тіла. На один кілограм маси тіла повинно використовуватися 2,5 мг Декарису. При необхідності ці препарати від паразитів використовують повторно через 7-14 днів.

Показання до застосування препарату Декарис

Головні показання до застосування: аскаридози, анкілостомідози, некаторози.

Протипоказання

Протипоказаннями є підвищена чутливість до головної діючої речовини (левамізолу) чи інших компонентів, що входять в склад Декарису.

Особливості препарату Декарис

Лікувати організм від паразитів необхідно тільки попередньо ретельно вивчивши інструкцію. Необхідно пам’ятати про наступні особливості:

 • під час застосування та протягом найближчих 24 годин необхідно відмовитися від вживання алкоголю;
 • перевищення рекомендованої дози може призвести до алергічних реакцій та гематологічних порушень;
 • левамізол може спричинити лейкоцитокласичний васкуліт;
 • при симптомах синдрому Стівенса-Джонсона лікування препаратом негайно припиняють;
 • великі дози Декарису та тривале лікування можуть призводити до лейкоенцефалопатії;
 • при цирозі печінки необхідно застосовувати ліки з обережністю та слідкувати за побічними діями.

Взаємодія з іншими препаратами

Необхідно пам’ятати про взаємодію левамізолу з деякими іншими медикаментами (препарати кровотворення, кумаринові антикоагулянти, альбендазол, фенітоїн).

Побічні дії

При використанні можливі наступні негативні реакції з боку різних систем організму:

 1. Безсоння.
 2. Агранулоцитоз.
 3. Відчуття серцебиття.
 4. Головний біль, запаморочення, судоми.
 5. Свербіж та шкірні висипання.
 6. Діарея, нудота, блювання.

Дії при передозуванні

Зазвичай побічні реакції організму виникають при сильному перевищенні доз. Наприклад, якщо одноразово прийняти одразу 500-600 мг Декарису.

Якщо після приймання великої дози пройшло небагато часу, то для подолання негативної дії промивають шлунок з подальшим контролем життєвих процесів. Також вводиться антидот атропін.

Умови зберігання

Препарат не потребує особливих умов зберігання. Достатньо забезпечити відповідний температурний режим та недоступність для дітей. Температурна для зберігання Декарису – не більше 25 градусів. Самі ліки можуть зберігатися до 5 років.

Декарис для дітей та дорослих – ефективний препарат при вищевказаних захворюваннях. Але приймати його необхідно з обережністю, не перевищуючи рекомендоване дозування.

Покупка ліків в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я»

Від багатьох паразитів може позбавити Декарис, ціна його при цьому залишається демократичною. Придбати ліки від кращих виробників за прийнятними цінами в Києві чи інших містах України завжди можна в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». Купити медичні препарати зручно, якщо попередньо забронювати замовлення на сайті: залишається лише забрати замовлення у обраній аптеці.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Декарис на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Декарис - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки