Діазолін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Вага
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Дозування: 100 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Драже
Дозування: 50 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Драже
Дозування: 50 мг
Виробник: Вітаміни
Loading ...
Форма випуску: Драже
Дозування: 100 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Дозування: 50 мг
Виробник: Вітаміни
Loading ...
Форма випуску: Драже
Дозування: 100 мг
Виробник: Вітаміни
Loading ...
Дозування: 50 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...

Діазолін: інструкція з використання

Форми випуску

Показання до застосування Діазолину

Режим дозування

Протипоказання

Побічні дії

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Передозування

Умови зберігання

Використана література

Для зниження набряклості та алергічних реакцій прописують Діазолін, який має антигістамінну властивість. Його призначає лікар після проведення огляду та лабораторних досліджень. На Діазолін ціна призначається виробником і на неї впливає ряд чинників.

Препарат Діазолін дозволяє знизити набряклість слизових оболонок під час надання допомоги при алергічній реакції. Відпускається без рецепта, але необхідно отримати консультацію у лікаря, щоб унеможливити побічні ефекти.

До складу препарату входить активна речовина мебгідролін та додаткові допоміжні компоненти. Серед них виділяється моногідрат лактози, цукор рафінований, картопляний крохмаль та низькомолекулярний полівінілпіролідон. Все це необхідно для кращого засвоєння активного елемента, надання форми продукту та додавання солодощі у зовнішню оболонку.

Форми випуску

Ліки Діазолін випускаються у кількох формах випуску. Вони підбираються за зручністю застосування та обсягом активної складової. Серед них виділяються:

 1. Таблетки. Цей варіант більше підходить для тих, хто не має труднощів із вживанням таблеток. Вони білого кольору, круглої та плоскої циліндричної форми. Додатково елементи мають ризку розлому для зручності поділу.
 2. Драже. Вони круглі та мають невеликий діаметр. Зручні в прийомі та завдяки своїй формі легко проковтуються, вкриті солодкою оболонкою, тому при вживанні людина не відчуває гіркоти.
 3. Гранули. Гранульований порошок, який розчиняється у воді для створення суспензії. Вона має приємний смак і запах завдяки додатковим ароматизаторам.

При виборі враховується зручність застосування. В усіх формах випуску Діазоліну діюча речовина однакова. Відмінності полягають лише в обсязі основного компонента.

Упаковка для таблеток – це пластиковий блістер з окремими осередками, де розташовані таблетки. Це дозволяє брати із собою ліки та приймати їх за потреби. Гранули упаковані у флакон, і ця форма найбільше підходить для домашнього використання. Складність полягає в необхідності розведення гранул у рідині.

Показання до застосування Діазолину

У коробці Діазоліну є інструкція по застосуванню, ціна залежить тільки від виробника та форми випуску. У наданій інформації є докладні рекомендації від виробника. Не варто проводити самолікування. Важливо отримати рекомендації лікаря. Він відштовхується від діагнозу, лабораторних досліджень та природи захворювання. Серед показань можна виділити:

 1. Сезонний алергічний риніт. Викликає набряклість слизової носа, чхання, закладеність та нежить.
 2. Поліноз. Це також сезонний прояв алергії, що з'являється на пилок. Поліноз проявляється у вигляді проявів на слизові оболонки.
 3. Кропивʼянка. Вона виражається у вигляді почервоніння на шкірі. Уражена область може свербіти, мокнути, а після розчісування відбувається утворення болячок та інших уражень.
 4. Алергічні дерматити. Почервоніння, свербіж, ушкодження, припухлості та інші ушкодження на шкірі. Якщо не позбутися цього симптому, то згодом область розростатиметься, і проблема буде посилюватись.
 5. Кон'юнктивіт. Слизова оболонка очей також піддається алергічному впливу. У цьому випадку проявляється у вигляді почервоніння, свербежу набряку та запалення. Він може проявитися під час активізації бактеріального чи вірусного поширення. Зазвичай активація відбувається через ослаблення імунної системи через алергію.

Діазолін ефективно вирішує всі перераховані вище проблеми. Головне – слідувати всім рекомендаціям лікаря.

Режим дозування

У всіх упаковках є інструкція до Діазоліну, ціна на нього залежить від кількості активної речовини. Антигістамін застосовується у наступному дозуванні:

 1. Дорослій людині призначається по 100 мг від одного до трьох разів на день. Кількість визначається за складністю захворювання та вагою пацієнта. Найбільшою дозою в цьому випадку може стати 600 мг на добу або 30 мг на одноразове застосування.
 2. Для дітей віком від трьох до п'яти років прописується по 50 мг один раз чи двічі на день.
 3. Для дітей від п'яти до десяти років разова доза не повинна перевищувати 50 мг. Цей обсяг приймається двічі чи тричі на добу.
 4. Пацієнтам від 10 до 12 років можуть виписати разову дозу 50 мг для прийому від двох до чотирьох разів на добу.
 5. Дитині віком від 12 років дозування розраховується за рекомендаціями для дорослої людини.

Тривалість курсу визначається залежно від етіології захворювання пацієнта та бажаного терапевтичного ефекту. Перевищення дози може спричинити отруєння.

Для зниження негативного впливу на організм ліки варто вживати разом із їжею або відразу після. Це дозволить таблетці повністю розчинитись і краще засвоюватися організмом без втрат ефективності.

 

Протипоказання

 

Цей препарат має низку протипоказань до застосування. Серед них можна виділити такі параметри:

 1. Чутливість до компонентів. Це індивідуальний показник, що виявляється у вигляді алергії чи інших реакцій.
 2. Гіперплазія передміхурової залози. При доброякісному збільшенні тканин препарат небажаний до застосування.
 3. Проблеми з органами шлунково-кишкового тракту. При патологіях у ШКТ знижується всмоктування ліків та ефективність лікування.
 4. Цукровий діабет. Негативна реакція виникає через наявність цукру у складі.
 5. Непереносимість фруктози та лактози. Лікування може спричинити розлад кишківника.
 6. Діти віком до трьох років. Препарат має велике дозування, що згубно позначиться на дитячому організмі.
 7. Водіння авто. Продукт може спричинити сонливість і знизити психомоторну реакцію організму.
 8. Вагітність та грудне вигодовування. Ліки можуть викликати відхилення в розвитку імунної системи плода чи новонародженого.
 9. Люди похилого віку. Препарат посилює вікові хронічні захворювання.

Протипоказання враховуються обов'язково. Їх недогляд знижує ефективність лікування та призводить до появи нових патологій.

Побічні дії

Діазолін можна купити після вивчення побічних дій. Серед них виділяються наступні:

 1. Може мати сильний вплив на слизову оболонку органів ШКТ. Це виливається в болі, різі, печії та нудоті.
 2. Вплив на нервову систему стає причиною появи запаморочення, тремору в кінцівках, сонливості та млявості вдень, зростаючого почуття тривожності ночами, зниження реакції.
 3. Додатково призводить до появи сухості у роті, проблеми з сечовипусканням та у поодиноких випадках алергії на компоненти у складі.
 4. У дітей може виникнути зворотна реакція у вигляді збудливості, проблем зі сном та дратівливості.

При появі подібних симптомів варто звернутися до лікаря. Він зменшить дозування або завершить курс прийому.

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Компоненти у складі впливають на центральну нервову систему. Це призводить до посилення дії інших речовин, що впливають на ЦНС.

Заборонено приймати антигістамінне разом з алкоголем. Седативні засоби також не комбінуються. Нехтування цими правилами призведе до появи пригніченого мислення, уповільнення реакції та сприйняття.

Передозування

При клінічних випробуваннях антигістамінних виявлено основні ознаки передозування. Серед симптомів можна виділити:

 • сплутаність мислення та свідомості;
 • посилена сонливість;
 • пригнічення центральної нервової системи;
 • сухість слизової оболонки рота;
 • збільшення зіниць та відчуття припливів;
 • симптоми отруєння.

Позбутися цих проявів можна після скасування курсу або екстреного промивання шлунка. Краще відразу звернутися до клініки для отримання професійних дій.

Умови зберігання

Зберігати слід у сухому приміщенні в місці, де немає доступу до прямого сонячного проміння. Температура у кімнаті не повинна перевищувати +25 градусів. Місце має бути недоступним для дітей.

Для отримання антиалергічної дії потрібен Діазолін, вартість якого можна уточнити на сайті нашої інтернет-аптеки «Бажаємо Здоров’я» та купити його, заповнивши спеціальну форму. Інструкція та детальна інформація про товар представлена на сайті. Додатково можна замовити доставку по Україні. Подробиці про отримання замовлення та ціни ви можете уточнити, зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Діазолін на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Діазолін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 10
✅ Форма випуску Драже, Таблетки, Гранули