Ергоферон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Застосувати фільтри
Фільтр
Виробник: Сантоніка
Loading ...
Виробник: Сантоніка
Loading ...

Ергоферон: інструкція з використання

Ергоферон – трикомпонентний гомеопатичний препарат з противірусними, протизапальними та імуномодулюючими властивостями. Виробляється литовською компанією «Сантоніка» за сучасними євростандартами. Застосовується в лікуванні вірусних хвороб, бактеріальних інфекцій, для стійкого підвищення імунітету. Випускається у формі круглих таблеток із фірмовими написами на пласких сторонах.

Ліки містять суміш гомеопатично розведених антитіл до людського гамма-інтерферону, CD-4 та гістаміну. Ергоферон стимулює ланцюгову реакцію, що блокує синтез чужорідного білка. Активні речовини впливають лише на причину захворювань.

 • Антитіла до інтерферону-гамма збільшують кількість інтерферону, білка, що виробляється в організмі, який блокує розмноження вірусу, а також активує імунну відповідь.
 • CD-4 стимулює вироблення імуномодулюючих Т-лімфоцитів.
 • Гістамінові антитіла змінюють активацію рецепторів Н1, пригнічуючи активний синтез гістаміну в базофілах, опасистих клітинах. Таким чином гальмуються набряк, агрегація тромбоцитів під час алергії.

Взаємодія компонентів посилює противірусну дію. Ефективність препарату клінічно та експериментально обгрунтована.

Лікувальні та профілактичні противірусні ліки мають різне дозування, кількість таблеток в упаковці. Ергоферон випускається по 20 штук в одному блістері. Картонна коробка містить 1, 2, 5 пластинок, обов'язково є інструкція. Зберігається засіб у сухих умовах, максимум до 25 градусів.

Показання до застосування препарату Ергоферон

Препарат застосовується в лікуванні багатьох захворювань:

 • ГРВІ, грип типів А/В;
 • герпес різної локації, оперізуюча форма;
 • вітряна віспа, мононуклеоз;
 • вірусні кишкові інфекції;
 • менінгококовий, або ентеровірусний менінгіт, кліщовий енцефаліт;
 • геморагічна лихоманка, ускладнена нефротичним синдромом.
 • зниження імунітету.

Має властивості, щоб лікувати ускладнення бактеріальних пневмоній, коклюшу. псевдотуберкульозу, ієрсиніозу.

Ергоферон: спосіб застосування для різного віку

Препарат підходить дорослим та дітям від 6 місяців. Початок приймання – 1 т. кожні 30 хвилин протягом 2 годин. У першу добу – по 3 т. через однаковий проміжок. З другого дня до одужання – триразово по 1 т. на добу.

Приймають за 30 хвилин до або через годину після їжі. Пігулку тримають у ротовій порожнині до повного розсмоктування. Для малечі від півроку до 3-х її розчиняють у столовій ложці ледь теплої кип'яченої води. Ергоферон дитячий, як ліки від алергії, є максимально безпечним.

Для профілактики добова норма складає 1-2 таблетки на період від 1 місяця до 6. Термін, дозування призначаються індивідуально.

Особливості засобу, його протипоказання, побічні дії

До лікарського складу входить лактоза. Пацієнтам із непереносимістю, її вродженим дефіцитом, синдромами мальабсорбції галактози чи глюкози Ергоферон протипоказаний. Можлива алергічна реакція різного ступеню. Також протипоказання – індивідуальна чутливість до активних компонентів.

На швидкість реакції під час керування автотранспортом, роботи з рухомими механізмами впливу немає.

У жінок у період вагітності, лактації показники безпеки й ефективності відсутні. Із цієї причини подібним пацієнткам не варто призначати Ergoferon.

Препарат сумісний з іншими противірусними, симптоматичними ліками.

Ергоферон за прийнятними цінами в аптеках «Бажаємо здоров'я»

Мережа розташована майже в усіх містах. У Києві та інших населених пунктах замовлення формується через сайт apteka.net.ua:

 1. Знайдіть ліки через пошуковий рядок.
 2. Додайте їх у кошик.
 3. Вкажіть кількість упаковок.
 4. Оформіть замовлення або продовжуйте покупки.
 5. В способі доставки оберіть місто, адресу аптеки.
 6. Користуйтеся фільтрами, щоб сортувати заклад за відстанню, цінами (вартість може коливатись).
 7. Підтвердіть замовлення.
 8. Очікуйте на повідомлення.

Ліки забираєте самостійно протягом двох діб із моменту надходження смс. Лише повідомте фармацевту отриманий код.

Купити Ергоферон можна без рецепта. Для сім'ї вигідно придбати велику упаковку. Виробники вкладають докладну інструкцію, але пораду лікаря вона не замінить. Самолікування загрожує здоров'ю. Завжди консультуйтеся зі спеціалістами.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Ергоферон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Ергоферон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки