Флемоксин Солютаб - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1000 мг
Виробник: Хаупт Фарма Латіна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Хаупт Фарма Латіна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 250 мг
Виробник: Хаупт Фарма Латіна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 125 мг
Виробник: Хаупт Фарма Латіна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 125 мг
Виробник: Астеллас Фарма Юроп
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1000 мг
Виробник: Астеллас Фарма Юроп
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 250 мг
Виробник: Астеллас Фарма Юроп
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 500 мг
Виробник: Астеллас Фарма Юроп
Loading ...

Флемоксин Солютаб: інструкція з використання

Препарат відноситься до групи системних протимікробних засобів. Флемоксин Солютаб для дітей або дорослих містить активну речовину амоксицилін, яка належить до класу пеніцилінів та використовується для лікування різних інфекцій, спричинених мікроорганізмами (бактеріями).

Препарат має унікальні властивості для лікування найрізноманітніших бактеріальних інфекцій, таких як запалення верхніх дихальних шляхів, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту та м’яких тканин. Дозування та тривалість приймання Флемоксину Солютаб визначаються лікарем відповідно до характеру інфекції та стану пацієнта.

Цей препарат можна придбати в мережі аптек «Бажаємо здоров'я» в Києві та інших містах України за прийнятними цінами, для цього слід перейти на офіційний сайт аптеки «Бажаємо здоров'я». Тут доступні якісні протимікробні препарати, ціни яких помірні.

Форми випуску

Флемоксин Солютаб дисперговані таблетки, які починають розчинятися вже в порожнині рота, блідо-жовтого кольору, круглі, з логотипом, цифровими значеннями та роздільниками.

Випускаються в дозуванні 125, 250, 500, 1000 мг.

В пакуванні по 20 таблеток.

В якості підсолоджувача входить сахарин. Готова суспензія має приємний цитрусовий смак.

Показання до застосування препарату Флемоксин Солютаб

Лікарський засіб призначений для лікування різних інфекцій, викликаних бактеріями. Деякі загальні показання для застосування препарату:

  • інфекції верхніх дихальних шляхів – лікування риніту, фарингіту, ларингіту, тонзиліту, синуситу;
  • інфекції нижніх дихальних шляхів – включаючи бронхіт та пневмонію;
  • інфекції сечового тракту – лікування циститу, уретриту, пієлонефриту та інших інфекцій сечового тракту;
  • інфекції шкірних покривів і м'яких тканин, фурункули, абсцеси.

На Флемоксин Солютаб інструкція обов’язкова для ознайомлення. Важливо знати, від чого медикамент, як приймати його, щоби не зашкодити здоров’ю.

Режим дозування

Загальні рекомендації щодо дозування:

  1. Дорослі та підлітки (вік 12 років та старше): 250-500 мг (1-2 таблетки) кожні 8 годин. За необхідності дозу можна збільшити до 1 грама (2 таблетки) кожні 8 годин.
  2. Діти (вік до 12 років): дозування залежить від ваги та віку. Лікар визначить оптимальну дозу в кожному окремому випадку. Рекомендована доза для дітей становить 20-40 мг/кг ваги на день, розподілену на 3 рівні дози.

Потужна доза 1000 мг застосовується у важких випадках інфекцій тільки за призначенням лікаря. Важливо точно дотримуватися інструкцій лікаря та надрукованої інформації на упаковці препарату та пройти повний курс лікування. Навіть при помітному полегшенні інфекція може зберігатися в організмі і симптоми можуть повернутися, якщо лікування припинити передчасно.

Протипоказання

Гіперчутливість до амоксициліну, алергія на цефалоспорини, епілепсія, гостра лейкемія, проблеми зі шлунково-кишковим трактом – основні протипоказання до приймання.

Якщо людина приймає Флемоксин, ціна якого невисока, рекомендується уникати вживання алкоголю, оскільки це може викликати ряд неприємних побічних реакцій, таких як нудота, блювання та запаморочення.

Особливості препарату Флемоксин Солютаб

Лікарський засіб поставляється у формі таблеток, які швидко розчиняються у воді. Це полегшує приймання, особливо для людей, які мають проблеми з ковтанням таблеток. Флемоксин Солютаб має позитивні відгуки, він ефективний проти багатьох типів бактерій, включаючи грам-позитивні та грам-негативні види, а також деякі анаеробні бактерії. Амоксицилін можна застосовувати під час вагітності та грудного вигодовування тільки після оцінки лікарем співвідношення ризику і користі. Можуть виникнути такі побічні ефекти, як запаморочення, які можуть вплинути на Вашу здатність керувати автотранспортом та іншими механізмами.

Інструкція допоможе вивчити всі характеристики медикаменту. В аптеці «Бажаємо здоров'я» можна купити різні ефективні препарати для сечостатевої системи, вартість яких доступна.

Побічні дії

Можуть виникати алергічні реакції, як-от висипка, свербіж, набряк обличчя або губ, подразнення шкіри, кропив'янка або навіть анафілаксія. Якщо виникають ознаки алергічної реакції, необхідно негайно звернутися до лікаря або швидкої медичної допомоги.

Деякі пацієнти можуть відчувати шлункові розлади, як-от діарея, нудота або зміни смаку. Внаслідок приймання антибіотиків, включаючи Флемоксин Солютаб, може розвиватися кандидоз (грибкова інфекція), особливо в ротовій порожнині або вагіні.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Необхідно звернутися до лікаря, який допоможе розібратися щодо можливих взаємодій з іншими ліками, які пацієнт може приймати одночасно.

Флемоксин Солютаб можна приймати незалежно від їжі. Проте харчові продукти, особливо ті, які містять кислоту (наприклад, апельсиновий або грейпфрутовий сік), можуть впливати на всмоктування амоксициліну.

Передозування

Виникає внаслідок вживання надмірної дози препарату. Якщо є незвичайні симптоми, потрібно негайно звернутися до лікаря або швидкої медичної допомоги. Симптоми передозування амоксициліну можуть включати сильну діарею, нудоту та порушення водного балансу.

Умови зберігання

Зберігається медикамент у сухому місці при температурі до 25°C (77°F). Обов’язково необхідно обмежити доступ дітям або тваринам до препарату.

Термін придатності – 5 років.

Умови відпуску

За рецептом.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Флемоксин Солютаб на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Флемоксин Солютаб - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 8
✅ Форма випуску Таблетки