Формідрон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Форма випуску
Спосіб введення
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам

Формідрон: інструкція з використання

Формідрон – антисептичний засіб в рідкій формі (розчин) з дезінфекційною та дезодораційною дією. Формідрон розчин завдяки своїм властивостям широко використовується у дерматології. Зокрема для лікування підвищеної пітливості (гіпергідрозу). Підвищена пітливість під час спеки чи фізичних навантажень – нормальне явище, але при гіпергідрозі вона виникає незалежно від температури чи активності.

Варто зазначити, що гіпергідроз не виникає самостійно. Зазвичай він є однією з ознак деяких патологій в організмі. Серед них:

  • проблеми ендокринної системи;
  • інфекційні хвороби;
  • неврологічні розлади;
  • вегето-судинна дистонія;
  • онкологія;
  • побічна дія застосування інших лікарських препаратів;
  • вагітність, менструальний період, клімакс.

Зазвичай підвищена пітливість спостерігається під пахвами, на долонях чи стопах. Рідше на обличчі чи інших ділянках тіла.

Якщо не лікувати гіпергідроз, то це призведе до ряду проблем. Це не тільки дискомфорт від мокрих плям на одязі та неприємного запаху, але й подразнення шкіри, ризик виникнення грибкових захворювань. Добре себе зарекомендував Формідрон від грибка, препарат вбиває дріжджоподібні та плісняві гриби.

Форма випуску

Формідрон випускається у вигляді розчину з приємним запахом. Діюча речовина: формідрон; 100 г розчину містять 10 мг розчину формальдегіду, 39,5 г етанолу 95%. Форма випуску препарату – скляні або полімерні флакони з механічним розпилювачем. Останнім користуватися дуже зручно, адже препарат можна наносити прямо на проблемну ділянку шкіри.

Особливості використання Формідрону

Рідина наноситься на ділянку шкіри за допомогою тампону, змоченого препаратом. Дітям до 14 років рідину не застосовують, а після 14 років Формідрон використовують 1-2 рази на добу. При нанесенні варто бути обережним: не можна допустити попадання ліків у очі або на слизові оболонки.

Певні категорії пацієнтів також потребують особливі заходи безпеки. Ліки не бажано використовувати людям похилого віку та вагітним. Навіть якщо мова йде про лікування людей, що не входять в категорію ризику, приймати рішення про застосування може тільки лікар. Самолікування проводити недопустимо. Тільки дерматолог може призначити використання цих ліків, визначити тривалість лікування.

Показання до застосування Формідрону

Формідрон використовується для лікування гіпергідрозу (підвищеній пітливості).

Побічні дії

Навіть одноразове використання може призвести до індивідуальних побічних реакцій. Серед найбільш популярних проявів:

  1. Свербіж.
  2. Алергічні реакції.
  3. Подразнення шкіри.

Водночас не можна виключати й індивідуальної реакції. Якщо до вищевказаних симптомів додаються інші небажані явища, необхідно змити розчин теплою водою та негайно звернутися до лікаря.

Передозування

Не слід допускати передозування препарату. При тривалому застосуванні, у разі якщо спостерігається почервоніння шкіри, ознаки свербежу, подразнення, це говорить про зайву кількість нанесених ліків. Зазвичай припинення використання та змивання водою призводять до швидкого відновлення нормального стану шкіри.

Протипоказання

Протипоказаннями до лікування Формідроном є вік менше ніж 14 років, індивідуальні реакції на діючу речовину чи інші складові препарату.

Взаємодія з іншими ліками

Проведені дослідження не виявили взаємодії розчину з іншими медикаментами чи харчовими продуктами.

Формідрон проявив себе як дуже ефективний препарат для боротьби з гіпергідрозом. При невисокій вартості він дозволяє долати неприємні наслідки для шкіри підвищеної пітливості.

Термін зберігання

Інструкція до розчину говорить, що зберігати його в оригінальній упаковці можна 4 роки. Після завершення цього терміну залишки ліків використовувати суворо заборонено. Зберігання Формідрона здійснюється в температурних умовах не вище 25 градусів.

Замовлення медикаментів за найкращими цінами

В мережі аптек «Бажаємо здоров’я» можна за прийнятними цінами придбати Формідрон: інструкція до ліків доступна прямо на сайті. Щоби купити ліки, краще за все попередньо забронювати їх на сайті, обравши найближчу аптеку. Вже через кілька годин можна забрати товари в найближчому до себе представництві мережі.

Аптеки «Бажаємо здоров’я» є не тільки в Києві, але і в багатьох інших містах України. Жителі цих міст завжди можуть не тільки вигідно придбати медикаменти відомих виробників, але й почитати відгуки про них, ознайомитися з інструкцією чи особливостями застосування.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Формідрон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Формідрон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Розчин