Фосфалюгель - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Фільтр
Форма випуску: Суспензія
Виробник: Фарматіс
Loading ...

Фосфалюгель: інструкція з використання

Фосфалюгель – це відомий медичний препарат, що використовується в гастроентерології. Він відноситься до групи антацидних засобів. Фосфалюгель був розроблений компанією «Astellas Pharma Europe», що є одним з лідерів у світі фармацевтичної промисловості. Препарат має кислотонейтралізуючу, обволікаючу та адсорбуючу дію і використовується для лікування різних кислотозалежних захворювань шлунково-кишкового тракту. Купити Фосфалюгель можна без рецепта, але перед його застосуванням рекомендується проконсультуватися з Вашим лікарем.

Форми випуску

Фосфалюгель випускається у формі гелю для перорального застосування з приємним присмаком апельсина. Препарат фасують в окремі пакетики для одноразового застосування, по 20 грам в кожен. Така форма забезпечує швидкий і ефективний вплив препарату на організм.

Показання до застосування препарату

Фосфалюгель, ціна якого доступна, широко використовується як ефективні ліки від печії й для лікування різних захворювань шлунково-кишкового тракту:

  1. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки – це хронічне захворювання, при якому у слизовій оболонці шлунка або дванадцятипалої кишки формуються виразки. Вони виникають через порушення рівноваги між захисними факторами слизової оболонки та агресивними факторами, такими як соляна кислота та пепсин. Це захворювання може викликати біль у верхній частині живота, відчуття голоду, втрату апетиту та інші симптоми.
  2. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) – це стан, при якому кислотний вміст шлунка викидається назад у стравохід, що може викликати запалення та подразнення стравоходу. Головні симптоми ГЕРХ – це печія та кислий або гіркий смак у роті. Якщо ця хвороба не лікується, вона може призвести до серйозних ускладнень, включаючи стравохід Баррета та рак стравоходу.
  3. Диспепсія, пов'язана з порушенням секреції шлунка – це стан, при якому порушується нормальний процес травлення через надмірне або недостатнє виділення шлункового соку. Це може викликати ряд симптомів, включаючи відчуття важкості в животі, блювоту, відчуття переповнення шлунка після їжі, втрату апетиту та біль у верхній частині живота. Цей стан часто виникає внаслідок стресу, неправильного харчування або прийому певних ліків.

Режим дозування

Фосфалюгель інструкція визначає такий режим дозування:

  • для дорослих і дітей старше 12 років: 1-2 пакетики 2-3 рази на день після їжі;
  • для дітей віком від 6 місяців: 1/4 пакета або 1 чайна ложка після кожного з 6 годувань;
  • для дітей віком після 6 місяців: 1/2 пакета або 2 чайні ложки після кожного з 4 годувань.

Препарат можна використовувати в чистому вигляді або розбавити перед застосуванням половиною склянки води. Максимальна добова доза – 6 пакетів.

Протипоказання

Фосфалюгель не рекомендується застосовувати при алергії на компоненти препарату. До абсолютних протипоказань відносяться: сильний біль у животі невідомої причини, звичні запори, хронічна діарея, хвороба Альцгеймера.

Особливості застосування

Лікарський засіб містить сорбіт. Не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози. Не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами. Профіль безпеки застосування фосфалюгелю вагітним і годуючим жінкам не встановлений.

Передозування

Високі дози препарату можуть викликати запор і непрохідність кишечника. У такому випадку необхідно негайно звернутися до лікаря.

Побічні дії

Можливі побічні дії включають розлади шлунково-кишкового тракту, такі як запор, діарея, нудота. Рідко можливі алергічні реакції, такі як висипка, свербіж, набряк. У випадку виникнення побічних дій необхідно звернутися по медичну допомогу.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Фосфалюгель може знижувати абсорбцію деяких інших ліків, тому його не рекомендується приймати одночасно з іншими медикаментами.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати при температурі від 15 до 25°C, у місці, недоступному для дітей.

Фосфалюгель – це високоякісний препарат для травної системи та обміну речовин, який допоможе Вам впоратися з різними проблемами шлунково-кишкового тракту. Ви можете купити Фосфалюгель, замовивши препарат на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Забрати замовлення можна в зручний час з найближчої аптеки в м. Київ та інших містах України.

Важливо пам'ятати, що перед прийомом будь-якого медикаменту, включаючи Фосфалюгель, Вам необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника. Це допоможе уникнути небажаних побічних дій та забезпечити максимальну ефективність лікування.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Фосфалюгель на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Фосфалюгель - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Найдешевший препарат 321,60 ₴
✅ Форма випуску Суспензія