Колдрекс МаксГрип: інструкція з використання
Колдрекс МаксГрип – це лікарський препарат, який належить до групи антипіретиків і анальгетиків. Засіб поєднує кілька активних компонентів, кожен з яких має специфічну дію. Парацетамол знімає біль і знижує температуру, блокуючи утворення простагландинів у центральній нервовій системі. Фенілефрину гідрохлорид зменшує набряк слизової оболонки носа, впливаючи на α-адренорецептори, що сприяє полегшенню дихання. Аскорбінова кислота (вітамін С) підтримує імунітет, особливо під час гострих вірусних інфекцій, допомагаючи організму боротися з хворобою.
Придбати препарати для лікування застуди та ЛОР-органів за прийнятними цінами жителі Києва та інших міст України можуть в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я».
На офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров'я» розміщена вся необхідна інформація про препарат Колдрекс МаксГрип: ціна, наявність в аптеках, аналоги. Тут можна придбати якісні ліки та товари медичного призначення. А досвідчені фармацевти завжди нададуть відповіді на питання та підберуть оптимальне лікування.
Форми випуску
Засіб Колдрекс МаксГрип випускається виробником у формі порошку. Це неоднорідний світло-жовтий сипучий порошок для приготування орального розчину зі смаком лимона та лісових ягід. В одному пакетику міститься 1000 мг парацетамолу, 40 мг аскорбінової кислоти та 10 мг фенілефрину гідрохлориду.
Купити Колдрекс МаксГрип можна без рецепта.
Показання до застосування препарату Колдрекс МаксГрип
До порошку Колдрекс МаксГрип інструкція від виробника зазначає, що показаннями до застосування є короткочасне полегшення симптомів застудних захворювань. До них належать:
- головний біль;
- біль у горлі;
- закладеність носа;
- синусит і біль при ньому;
- ломота й біль у тілі;
- гарячка.
Самостійно призначати собі ліки при застуді та грипі не слід, адже це може нашкодити здоров’ю. Краще зверніться до лікаря, який вибере оптимальне лікування.
Режим дозування
Призначено порошок для перорального застосування. Вміст одного саше слід розчинити в половині склянки гарячої води. Перемішайте його до повного розчинення, за потреби додайте трохи холодної води.
Призначають дітям від 12 років і дорослим по 1 пакетику кожні 4-6 годин. Не можна вживати частіше, ніж раз на чотири години. На добу максимально можна використати 4 пакетики. Курс терапії – до одного тижня.
Рекомендовано вживати найнижчу ефективну дозу. Якщо протягом терапії стан пацієнта не покращується, слід звернутися до лікаря.
Протипоказання
Вибрати інші препарати від симптомів застуди та грипу слід, якщо до застосування Колдрекс МаксГрип є протипоказання. До них належать:
- тяжка серцево-судинна недостатність;
- тяжкі порушення функцій нирок і печінки;
- тромбоз, тромбофлебіт;
- алкоголізм;
- вроджена гіпербілірубінемія;
- дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
- захворювання крові;
- гострий панкреатит, тяжкі форми цукрового діабету;
- закритокутова глаукома;
- тяжка форма артеріальної гіпертензії, атеросклерозу;
- порушення сну тощо.
До протипоказів належить також підвищена чутливість до будь-яких речовин препарату.
Особливості препарату Колдрекс МаксГрип
При одночасному застосуванні з ліками, що містять парацетамол, може виникати передозування.
Не застосовувати препарат під час вагітності й годування груддю, лише у випадках, коли очікувана користь для жінки виправдовує ризики для плоду та дитини.
До складу засобу входить сахароза. Це необхідно враховувати при призначенні ліків пацієнтам з індивідуальною непереносимістю.
Пацієнтам, які дотримуються натрієвої дієти, слід з обережністю застосовувати препарат через його наявність у складі.
Якщо виникає запаморочення, не слід керувати автомобілем чи іншими механізмами.
Ознайомитися з повним переліком особливостей препарату можна в інструкції виробника.
Побічні дії
Серед побічних реакцій можуть зустрічатися:
- висипання, алергічний дерматит;
- головний біль, запаморочення;
- шум у вухах;
- занепокоєність, відчуття страху;
- порушення функцій печінки;
- лейкопенія;
- порушення сечовипускання;
- тахікардія тощо.
Також можуть виникати незначна слабкість, проносний ефект тощо.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
Не можна застосовувати ліки паралельно з інгібіторами МАО та ще протягом двох тижнів після них. Також заборонено поєднувати з трициклічними антидепресантами, бета-блокаторами, антигіпертензивними ліками, симпатоміметиками (ліки, що знімають набряк слизової), барбітуратами, ізоніазидом, флуклоксациліном та іншими.
Передозування
Ризик передозування є у пацієнтів із захворюваннями печінки. Передозування відбувається частіше через вміст парацетамолу, супроводжується блідістю шкіри, анорексією, нудотою, болем у животі, блюванням тощо.
Симптоми ураження печінки можуть виникати через 24-48 годин, свого піка вони можуть досягати через 4-6 днів.
Слід надати швидку медичну допомогу. Потім лікувати передозування можна за допомогою промивання шлунка, вживання активованого вугілля, симптоматичної терапії тощо.
Умови зберігання
Порошок зі смаком лимона можна зберігати при температурі до 25 °C, зі смаком лісових ягід – до 30 °C. Місце збереження має бути недоступним для дітей, а також знаходитися поза полем їхнього зору.
Зверніть увагу!
Опис препарату Колдрекс МаксГрип на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Колдрекс МаксГрип - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 2 |
✅ Найдешевший препарат | 325,50 ₴ |
✅ Форма випуску | Порошок |