Корвалтаб - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Торгова назва
Виробник
Умови відпуску
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Взаємодія з їжею
Зберігання
Кількість в упаковці
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фарма Старт
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фарма Старт
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фарма Старт
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фарма Старт
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Житомирська ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Фарма Старт
Loading ...

Корвалтаб: інструкція з використання

Форми випуску

Показання до застосування Корвалтабу

Режим дозування

Протипоказання

Особливості Корвалтабу

Побічні дії

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Передозування

Умови зберігання

Використана література

Пацієнти, які страждають на безсоння, постійно перебувають у дратівливому стані, мають можливість вибрати якісний і ефективний препарат, адже на Корвалтаб ціна доступна, а дію він проявляє вже в перші дні прийому. Засіб показано також при тахікардії, спазмах кишківника та в комплексі з іншими препаратами для лікування гіпертонічної хвороби. Випускається українською фармацевтичною компанією «Фарма Старт» понад 15 років.

За своїм складом таблетки Корвалтаб є аналогом кількох ліків. До нього входить етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти, олія м'яти перцевої та представник групи барбітуратів – фенобарбітал. Крім діючих речовин, препарат Корвалтаб складається з допоміжних: крохмалю, магнію стеарату, важливого компонента β-циклодекстрину, який підвищує розчинність ліків, тим самим збільшуючи його біодоступність в організмі, а також лактози для покращення смакових властивостей. Виготовляється у вигляді круглих таблеток, що мають плоску поверхню та фаску. Колір білий. Пахне специфічно, нагадує суміш м'яти та валеріани.

Корвалтаб відноситься до снодійних та седативних лікарських засобів. Комбінований склад препарату забезпечує відразу кілька лікувальних дій:

 • седативну.
 • спазмолітичну.
 • судинорозширювальну.

Такий комплекс механізмів дії дозволяє знизити збудливість центральної нервової системи, забезпечує заспокійливий ефект і дозволяє заснути природним способом.

Препарат випускається вітчизняним виробником, тому купити Корвалтаб в Україні можна недорого. Але вибираючи його, потрібно орієнтуватися як на вартість, так й обов'язково врахувати всі клінічні характеристики препарату. Це дозволить отримати безпечний та ефективний результат від застосування. Важливо також проконсультуватися з лікарем, якщо в анамнезі є хронічні захворювання та доводиться постійно приймати інші ліки.

Форми випуску

Ліки Корвалтаб випускаються у зручному для застосування варіанті: таблетки для прийому внутрішньо. Така лікарська форма дозволяє точно дозувати препарат, а також носити його із собою для екстрених випадків.

Показання до застосування Корвалтабу

Правильно підібрані медикаменти з урахуванням їх показань – запорука успішного лікування, Корвалтаб купити слід при:

 • Неврозах, що супроводжуються підвищеною збудливістю.
 • Спазмах кишківника, спричинених розладом нервової вегетативної системи. У цьому випадку ліки діють як спазмолітик.
 • Тахікардії та навіть спазмах коронарних артерій, але не дуже виражених.
 • Вегетосудинної дистонії, високому тиску разом з антигіпертензивними медикаментами.

При інших станах та захворюваннях виробник не дає рекомендацій щодо використання Корвалтабу. Але лікар може призначити його на власний розсуд. Займатися самолікуванням при інших діагнозах категорично не варто.

Режим дозування

Суворе дотримання інструкції із застосування дозволить забезпечити ефективність та безпеку таблеток. Важливо враховувати рекомендовані дози та кратність прийому. Як правило, вони складають: 1-2 таблетки 2-3 рази на день перед їжею. При тахікардії одноразову дозу можна збільшити втричі (максимум 3 шт). Тривалість застосування має рекомендувати лікар. Вона залежить від стану пацієнта та ефекту застосування ліків.

Протипоказання

Приймати ліки можуть не всі, оскільки існує перелік протипоказань у Корвалтабу:

 • індивідуальна нестерпність будь-якого з компонентів;
 • тяжкі патології печінки та нирок, зокрема ниркова порфірія;
 • серцева недостатність у тяжкій формі;
 • цукровий діабет;
 • перенесений за останні пів року інфаркт міокарда;
 • депресія, алкоголізм, стани, у яких проявляється схильність до суїциду;
 • будь-який вид хімічної залежності;
 • захворювання дихальної системи;
 • дитячий вік;
 • вагітність та грудне вигодовування.

Особливості Корвалтабу

Клінічні дослідження барбітуратів доводять, що вони спричиняють патологію плода, тому використовувати засіб під час вагітності категорично заборонено. Не можна лікувати неврози, безсоння Корвалтабом і під час годування груддю, оскільки його проникнення у молоко матері пригнічує ЦНС дитини.

Препарат впливає на координацію рухів та швидкість психомоторних реакцій, викликає запаморочення та схильність до сонливості протягом дня, тому при роботі з механізмами та водінні авто потрібно від нього відмовитися.

Таблетки не призначені для використання у категорії пацієнтів віком до 18 років.

Побічні дії

При правильному застосуванні Корвалтаб переноситься порівняно добре. Але іноді можуть виникати побічні симптоми:

 1. Алергічні реакції.
 2. Астенія, слабкість, галюцинації.
 3. Проблеми з ШКТ.
 4. Головний біль, сонливість, депресія.
 5. Утруднене дихання.
 6. Зниження АТ та ЧСС.

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Барбітурати вважаються індукторами ферментів печінки, тому таблетки можуть змінювати метаболізм деяких ліків. До препаратів, на перетворення яких в організмі впливає фенобарбітал, відносять парацетамол, непрямі коагулянти, дигоксин, строфантин, саліцилати, деякі протимікробні, протигрибкові та противірусні засоби. Прискорюватись при одночасному прийомі може і метаболізм трициклічних антидепресантів, гормональних засобів, імуносупресивних препаратів, антиаритмічних та антигіпертензивних груп медикаментів.

Не можна використовувати таблетки Корвалтаб разом із засобами для пригнічення ЦНС, оскільки через взаємодію можлива зупинка дихання. Комбінування ліків із препаратами з вмістом золота призводить до серйозного ураження нирок, а посилюють дію фенобарбіталу компоненти з властивостями кислот.

Алкоголь. При прийомі Корвалтабу слід відмовитися від алкоголю, адже він не лише суттєво підвищує дію таблеток, а й збільшує їхню токсичність для організму.

Передозування

Тривале використання Корвалтабу небезпечне виникненням залежності від барбітуратів. Також через накопичення діючих речовин в організмі при постійному прийомі можливе передозування, яке виявляє себе глибоким сном, з якого людина сама не може вийти, запамороченням, підвищеною втомою. Іноді виникають симптоми алергічних реакцій: висипання, набряк, свербіж.

Тяжкий ступінь передозування – серйозна загроза здоров'ю. Вона проявляється пригніченням ЦНС аж до коми, зупинкою дихання, розладами серцебиття, колапсом, ослабленням чи навіть повною відсутністю більшості рефлексів.

Умови зберігання

Температура для зберігання препарату має становити не більше +25 градусів. Важливо також вибрати місце, куди не можуть дістатися діти, адже таблетки небезпечні для них.

Купити препарат можна в аптечній мережі «Бажаємо здоров'я». Зробити це легко онлайн, уточнивши ціну та наявність і скориставшись доставкою до найближчої аптеки.

На Корвалтаб ціна в Україні залежить від кількості пігулок в упаковці, адже є варіанти по 10, 20 та 100 штук.

Використана література

https://compendium.com.ua/dec/261338/

https://tabletki.ua/uk/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%82%D0%B0%D0%B1/

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Корвалтаб на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Корвалтаб - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 6
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Краплі