Магній - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Виробник
Країна
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Фільтр
Виробник: Натурпродукт Фарма
Loading ...
Виробник: Голден-фарм
Loading ...
Виробник: Натурпродукт Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Аптека 283 ТОВ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Еліт-фарм
Loading ...

Магній: інструкція з використання

Значення хімічного елементу магнію для організму людини складно переоцінити. Завдяки йому нормалізується серцевий ритм, знижується артеріальний тиск, долаються прояви судом у м’язах. Він бере участь у синтезі ДНК та білків, допомагає передавати нервові імпульси. За нестачі елемента можуть виникнути порушення в роботі всього організму.

Уникнути цього можливо завдяки препарату Магній B6. Його можна придбати за прийнятними цінами в аптеці «Бажаємо здоров’я». Це простий та доступний спосіб купити лікарські засоби, мультивітаміни, біодобавки за оптимальної вартості в Києві та інших містах України.

Форми випуску

Виробники випускають препарат у вигляді таблеток. Діюча речовина складається з компонентів оксиду та цитрату магнію, які доповнені піридоксином – однією з форм вітаміну В6.

У препараті інгредієнти поєднуються для забезпечення синергетичного ефекту. Їхня взаємодія підсилює корисні властивості кожного компонента. Комбінація цих речовин допомагає забезпечити нормальне функціонування нервової системи, підтримує здоров’я серця, м’язів, а також сприяє загальному покращенню фізичного та психічного стану.

Показання до застосування

Основними показаннями до застосування препарату є:

 • дефіцит магнію, що може спричиняти різноманітні симптоми, такі як м’язова слабкість, роздратованість, безсоння, порушення функціонування нервової та імунної систем;
 • нервово-м’язові порушення, такі як судоми, дистонія (порушення м’язового тонусу) – Магній судоми допомагає розслабити м’язи та зменшити нервову активність;
 • серцево-судинні захворювання – використовувати вітаміни для серцево-судинної системи можна в цілях попередження серцевих аритмій, зниження артеріального тиску та поліпшення функції серця.

Перед початком приймання будь-якого лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем.

Режим дозування

Магній купити можна для застосування в профілактичних та лікувальних цілях. Приймати Магній інструкція передбачає в таких дозах:

 • для профілактики – дорослим та дітям від 11 років слід вживати 1 таблетку 1 раз на добу;
 • для лікування – діти віком 4-10 років можуть приймати ½ таблетки 1 раз на добу, дорослі та діти від 11 років – 1 таблетку 1 раз на добу.

Препарат необхідно вживати після їди. В цілях лікування курс становить не менше 4-6 тижнів, в профілактичних – 6-8 тижнів.

Протипоказання

Для застосування Магнію B6 існують деякі протипоказання, зокрема:

 • алергічна реакція;
 • захворювання нирок;
 • захворювання серця;
 • одночасне застосування препаратів магнію та леводопи;
 • артеріальна гіпотензія;
 • міастенія гравіс.

Хоча препарат можна купити без рецепта, все ж краще проконсультуватися з лікарем або фармацевтом перед його вживанням.

Особливості препарату

Наявність помірної ниркової недостатності зумовлює необхідність обережного призначення препарату, оскільки є ризик виникнення гіпермагніємії. Під час вагітності та лактації застосування засобу визначає лікар. При цьому слід керуватись співвідношенням користі лікування для жінки та можливим ризиком для плода чи дитини.

Побічні дії

Великі дози можуть призвести до побічної дії, такої як діарея, нудота, втома та сонливість. Тому важливо дотримуватися рекомендованої дози, зазначеної в інструкції.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Взаємодія магнію з іншими медикаментами та харчовими продуктами може мати певний вплив на ефективність препарату або спричиняти побічні реакції:

 • деякі антибіотики можуть утруднити або зменшити всмоктування магнію;
 • діуретики можуть збільшувати видалення магнію з організму;
 • антацидні препарати, які містять алюміній або магній, можуть впливати на всмоктування цієї речовини.

Вживання магнію з жирною їжею може збільшити його всмоктування. Деякі харчові продукти, які містять фітати (наприклад, зернові) або оксалати (шпинат, шоколад), можуть утруднити засвоєння речовини.

Передозування

Великі дози препарату, особливо при нирковій недостатності, можуть бути шкідливими. Симптоми передозування:

 • головний біль;
 • слабкість та втома;
 • м’язова слабкість;
 • нудота та блювота;
 • зниження артеріального тиску;
 • уповільнення пульсу.

За перших симптомів передозування пацієнту слід промити шлунок та терміново звернутися до лікаря.

Магній є одним з важливих мінералів для нормального функціонування організму людини. Він бере участь в багатьох біохімічних процесах і забезпечує правильну роботу органів і систем. Збалансувати його вміст в організмі можна завдяки препарату Магній B6, який можна придбати за найкращою ціною в аптеці «Бажаємо здоров’я».

Умови зберігання

Препарат слід зберігати якомога далі від дітей при температурі, що не перевищує +30 °C.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Магній на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Магній - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Таблетки