Медихронал - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Фільтр
За запитом «Медихронал» нічого не знайдено, спробуйте змінити запит.

Медихронал: інструкція з використання

Медихронал – це комбінований препарат, який має властивість зменшувати в організмі вміст токсичних метаболітів алкоголю. Одним з них є оцтовий альдегід – продукт окиснення етанолу. Він може збільшувати вивільнення катехоламінів, які викликають кисневе голодування серця та тканин організму.

Медихронал – це ефективний і безпечний препарат, яким можна лікувати наслідки алкогольної інтоксикації, а також застосовувати з профілактичною метою. Купити Медихронал за прийнятною ціною можна в аптеці «Бажаємо здоров’я» в Києві та інших містах України.

Форми випуску

Препарат Медихронал складається з двох пакетиків, які містять:

 • в першому пакеті – глюкози моногідрат 17,5 г;
 • в другому пакеті – форміат натрію 3,5 г, амінооцтову кислоту (гліцин) 7 г.

Допоміжною речовиною є повідон. Виробники випускають лікарський засіб у формі гранул білого або світло-жовтого кольору, без запаху.

Показання до застосування

Вживання засобу Медихронал передбачається при:

 • гострих алкогольних і абстинентних станах;
 • алкогольній залежності;
 • вторинній профілактиці алкоголізму.

Використовуючи ліки від алкоголізму разом з іншими методами, можна підвищити ефективність терапії.

Режим дозування

Засіб призначається дорослим для перорального застосування. Перед вживанням препарату Медихронал інструкція рекомендує розчинити вміст обох пакетів у склянці теплої води. Загальна вага інгредієнтів обох пакетів (28,5 г) є разовою дозою. Щоб зняти гострі алкогольний та абсцентний стани, засіб можна вживати 1-2 рази в першу добу та надалі 1 раз на добу.

З метою профілактики сп'яніння разову дозу Медихроналу слід приймати одноразово за 30 хвилин до планованого вживання алкоголю.

При лікуванні хронічного алкоголізму та вторинній профілактиці препарат вживають протягом тижня по одній дозі на добу. Такі курси можна проводити тричі з перервами у три дні.

Протипоказання

Перед тим як придбати препарат, варто ознайомитись з протипоказаннями до його застосування. Вживати Медихронал не слід при:

 • підвищеній чутливості до складових лікарського засобу;
 • важких формах цукрового діабету;
 • артеріальній гіпотензії.

Перед вживанням лікарського засобу обов’язкова консультація лікаря.

Особливості препарату Медихронал

Препарат застосовується у вигляді монотерапії або в комплексі з іншими засобами. В кожному окремому випадку беруться до уваги індивідуальні особливості та застосовується моніторинг поточної ситуації. Зміни терапевтичного процесу можуть стосуватись тривалості лікування та необхідності в проведенні повторних курсів.

Оскільки клінічні дослідження не проводились стосовно препарату Медихронал, застосування вагітними жінками та у період лактації не рекомендоване. Під час керування автомобілем та роботи зі складними механізмами пацієнтам, які проходять лікування, слід бути особливо уважними та обережними.

Побічні дії

Всі складові препарату є природними метаболітами, тому він не призводить до значних побічних реакцій. Проте в окремих випадках вживання засобу Медихронал дія його компонентів може призвести до появи:

 • нудоти;
 • головного болю;
 • погіршення концентрації уваги;
 • висипання;
 • свербежу.

У випадку виникнення побічних реакцій не варто займатись самолікуванням. Краще звернутись до фахівця, який скоректує процес лікування та визначить подальші дії.

Взаємодія з іншими медикаментами

Паралельно з препаратом Медихронал можуть застосовуватись інші лікарські засоби, за виключенням дисульфіраму. Його можна приймати після проведених курсів лікування засобом Медихронал.

Гліцин, який входить до складу засобу, має спроможність знижувати токсичність антидепресантів, нейролептиків, протисудомних препаратів. Транквілізатори, снодійні та антипсихотичні засоби в комбінації з Медихроналом проявляють посилений ефект гальмівного впливу на центральну нервову систему.

Передозування

Перш ніж купити Медихронал, необхідно отримати рекомендації лікаря, оскільки неконтрольоване приймання лікарських засобів може призводити до негативних наслідків, наприклад, передозування. Воно може проявлятись посиленням побічних реакцій, порушенням травлення. В цих випадках застосовується симптоматичне лікування, можуть знадобитися препарати від діареї, нудоти, здуття живота.

Умови зберігання

Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці. Воно має бути захищеним від світла та надмірної вологи.

Придбавши Медихронал, ціна якого в нашій аптеці є оптимальною, можна швидко подолати наслідки алкогольної інтоксикації та покращити самопочуття. Детально про засіб, вартість та умови придбання можна дізнатись на сайті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Медихронал на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Медихронал - інструкція, показання, склад, спосіб застосування