Нейрорубін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Умови відпуску
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Об'єм
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Виробник: Меркле
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Acino Pharma
Loading ...

Нейрорубін: інструкція з використання

Нейрорубін – це комплекс вітамінів групи B (В1, В12, В6), який приймають при збої у роботі нервової системи та для забезпечення нормальних обмінних процесів у всьому організмі. Нейрорубін в ампулах та таблетках дозволяє виконати оптимізацію процесів на клітинному рівні, нормалізувати метаболізм та розв'язати проблеми невритів. Вибираючи препарати для опорно-рухового апарату, насамперед варто звернути увагу саме на цей лікарський засіб.

Форма випуску

Препарат випускається у двох формах:

 • Нейрорубін таблетки;
 • Нейрорубін в ампулах.

Незалежно від форми випуску, в основі препарату лежать вітаміни групи B, які відновлюють баланс корисних мікроелементів в організмі та приводять до нормального функціонування нервової системи.

Показання

Нейрорубін застосовується при наступних захворюваннях та симптомах:

 • міжреберна невралгія;
 • плексит (плечовий та шийний);
 • люмбаго поперекового відділу хребта;
 • запальний неврит при дегенеративних захворюваннях хребта.

Також Нейрорубін надає лікарську дію при невралгії трійчастого нерва, ішіасі та інших захворюваннях нервової системи.

Нейрорубін: інструкція

Лікувати неврити за допомогою препарату слід згідно з таким дозуванням:

 • у таблетках – по 1-2 таблетки не частіше ніж один раз на добу під час або до їжі;
 • в ампулах – внутрішньом'язові ін'єкції 1 раз на добу при гострих больових відчуттях та 2 рази на тиждень при ослабленні симптомів.

Таблетовані форми варто ковтати повністю, не розжовуючи, і запивати достатньою кількістю води.ю. Перед застосуванням лікарського засобу обов'язково слід проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання та побічні дії

Лікарський препарат не слід приймати пацієнтам, які мають підвищену чутливість до будь-якого компонента препарату. Особливо це стосується вітамінів В1, В6 та В12. Не рекомендується приймати Нейрорубін при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення, а також призначати дітям, через відсутність досвіду застосування у педіатричній практиці.

Серед побічних властивостей ліки можна відзначити такі:

 • нудота;
 • кропив'янка;
 • тривожність при тривалому прийомі таблеток;
 • пітливість та свербіж шкіри;
 • набряки;
 • запаморочення.

Варто зазначити, що такі реакції можуть виникнути лише у разі застосування препарату з ігноруванням протипоказань, а також внаслідок передозування лікарським засобом. Воно може супроводжуватися різними симптомами. При великій дозі вітаміну В1 може спостерігатися перезбудження, В6 викликає нейротоксикоз, тоді як перевищення необхідної кількості В12 поки не викликають побічних дій.

Взаємодія з іншими ліками та харчовими продуктами

Перевищення дози вітаміну В6 може знизити терапевтичну дію леводопи. Також при одночасному прийомі Нейрорубіну та ізоніазиду може спостерігатися підвищення токсичності останнього. Не варто приймати препарат разом з алкоголем та чаєм.

Петлеві діуретики, до яких входить фуросемід, пригнічують канальцеву реабсорбцію, що призводить до зниження рівня тіаміну.

Де придбати Нейрорубін онлайн в Україні?

Ви можете купити Нейрорубін, а також інші протизапальні препарати в аптеці «Бажаємо здоров'я» за доступною вартістю. Наша мережа аптек працює у Києві та інших містах України. Ви можете замовити Нейрорубін ціна якого знаходиться на досить прийнятному рівні, з видачею у найближчій аптеці мережі. Для цього необхідно зайти в каталог сайту «Бажаємо здоров'я» та зробити замовлення необхідного препарату. Виберіть найближчу аптеку та заберіть їх у зручний для вас час. Ми пропонуємо лише сертифіковані препарати за вигідними цінами.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Нейрорубін на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Нейрорубін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки, Розчин