Преднізолон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Вага
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 3%
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 5 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 3%
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 0,5%
Виробник: Червона зірка
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 3%
Виробник: ФЗ "Біофарма"
Loading ...

Преднізолон: інструкція з використання

Преднізолон – синтетичний препарат з групи глюкокортикоїдних гормоніву. Серед його властивостей – протиалергічні та протизапальні процеси. Також лікарська дія засобу включає імунодепресивний та протишоковий ефект. Випускається різними виробниками. Купити Преднізолон ампули або таблетки за прийнятними цінами можна на сайті аптеки «Бажаємо здоров'я». Також у нас ви знайдете протизапальні препарати високої ефективності, які зможете замовити за розумною вартістю з видачею у найближчій аптеці мережі у Києві та інших містах.

Преднізолон: інструкція

Цей препарат випускається у формі таблеток або в ампулах. Його головною діючою речовиною є преднізолон, також до складу входять й інші допоміжні елементи, перелік яких залежить від рецептури кожного окремого виробника. Найчастіше в якості допоміжних речовин використовують: лактозу, крохмаль і кальцій.

Під час прийому внутрішньо Преднізолон швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, що дозволяє надавати максимальний ефект через 1 годину після прийому. Практично весь склад зв'язується з білками плазми. Препарат метаболізується у печінці, а також у нирках. Виводиться через жовч.

Зазвичай початкова доза становить 20-30 мг на добу, підтримуюча – 5-10 мг на добу, причому знижувати дозування потрібно поступово.

Таблетки приймають внутрішньо під час або після їжі, запиваючи великою кількістю води. Рекомендований час прийому – 6-8 годин ранку (максимальний пік виділення гормону).

При гострих станах препарат вводиться внутрішньовенно чи внутрішньом'язово дозуванні до 200 мг.на добу. Дозування та тривалість лікування визначає лікар.

У жодному разі не займайтеся самолікуванням, оскільки це загрожує побічними діями, передозуванням та розвитком ускладнень.

Показання до застосування Преднізолону

Даний засіб передбачає лікування наступних захворювань:

 • сполучні тканини – ревматоїдний артрит, вузликовий періартеріїт, склеродермія, системний червоний вовчак;
 • гострі та хронічні запальні захворювання суглобів – псоріатичний та подагричний артрит, поліартрит, остеоартрит, синовіт, бурсит;
 • алергічні захворювання – кропив'янка, свербіж, сироваткова хвороба;
 • захворювання шкіри – псоріаз, пухирчатка.

Також препарат призначається для лікування екземи, бронхіальної астми, гострого ревматизму та ревмокардиту.

Протипоказання та побічні дії

Перед тим, як придбати Преднізолон, варто ознайомитися з протипоказаннями препарату:

 • системний мікоз;
 • дефіцит лактази;
 • непереносимість лактози;
 • вік до 3 років;
 • період грудного вигодовування;
 • гіперчутливість до будь-якої речовини складу;
 • інфекція очей.

Також не рекомендується приймати лікарський засіб пацієнтам, які перенесли інфаркт міокарда. Серед побічних дій можуть спостерігатися висипання на шкірі, свербіж, підвищене виведення іонів, затримка рідини та розсіяність. Майже всі симптоми виникають у разі передозування препаратом. Також варто проконсультуватися з лікарем щодо взаємодії ліків з метотрексатом, діуретиками, етопозидом та іншими засобами.

У нашій аптеці ви зможете замовити Преднізолон, ціна якого буде на доступному рівні. Для цього достатньо вибрати ліки, додати їх у кошик, вказати точну кількість та вибрати найближче відділення аптеки. Вибір конкретної аптеки можна здійснити за допомогою фільтрів. Там вкажіть адресу або оберіть радіус вашого розташування. Забрати товар можна у будь-який час у вказані при замовленні терміни.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Преднізолон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Преднізолон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Розчин, Мазь, Таблетки