Ренні - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дельфарм Гайард
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дельфарм Гайард
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дельфарм Гайард
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Байєр
Loading ...

Ренні: інструкція з використання

Ренні таблетки жувальні належать до групи антацидів, які використовується для лікування проблем зі шлунком, пов'язаних з підвищеною кислотністю шлункового соку. Цей засіб має властивості нейтралізувати зайву шлункову кислотність, захищаючи слизову оболонку шлунку. Лікарський препарат виробляється у формі жувальних таблеток з різними смаками: апельсиновим, м’ятним та ментоловим. Є також таблетки без цукру. Засіб виробляється фармацевтичною компанією “Байєр” (Bayer) у Німеччині.

Придбати таблетки Ренні від печії за прийнятними цінами можна в аптечній мережі «Бажаємо здоров'я». Аптеки працюють як у Києві, так і по всій Україні. На сайті надана вся необхідна інформація про препарат: інструкція, наявність та вартість.

Необхідно купувати ліки за призначенням лікаря, тому як самолікування є небезпечним. На сайті можна забронювати препарат, зазначивши найближчу аптеку, у якій буде зручно забрати засіб. Перш ніж купити препарати від печії, зауважте, що на Ренні ціна може відрізнятися в залежності від смаку та кількості таблеток в упаковці.

Показання до застосування Ренні

Активними речовинами, що входять до складу препарату Ренні, є 680 мг кальцію карбонату і 80 мг магнію карбонату. Пігулки мають добру розчинність, що дає змогу досягти швидкого ефекту. Основні речовини швидко вступають в реакцію, перетворюючи шлунковий сік на воду та розчинні мінеральні солі.

Підвищений рівень кислотності викликає порушення травлення, одним з симптомів якого є печія. Додана до Ренні інструкція стверджує, що полегшення настає буквально через 2 хвилини після потрапляння препарату у шлунково-кишковий тракт. Такі препарати для травної системи та метаболізму здатні лікувати шлункові розлади, що викликані високою кислотністю.

Показання до застосування лікарського засобу — це полегшення симптомів підвищеної кислотності:

  • печії;
  • тяжкості в епігастральній області;
  • метеоризму;
  • кислої відрижки;
  • наслідків надмірного вживання алкоголю;
  • нудоти.

Ренні також застосовують для профілактики стресових виразок.

Препарат має і протипоказання. Це підвищена чутливість до будь-яких складових, гіперкальціємія, тяжкі порушення функцій нирок.

Режим дозування

Жувальні таблетки призначають дорослим та дітям старше 15 років. Рекомендоване дозування становить 1-2 штуки разово. Пігулки потрібно розжувати або розсмоктати до повного розчинення у роті. Прийом препарату можна повторювати кожні 2 години. Але загальна кількість не повинна перевищувати 5 таблеток на добу.

Дітям до 15 років Ренні може призначити тільки лікар у разі необхідності.

Тривалість лікування зазвичай становить не більше 10 днів, або лікування припиняють відразу після зникнення симптоматики.

Побічні дії та передозування

Ренні добре переноситься, якщо не перевищувати рекомендовані дози. Побічні дії та передозування мають схожі симптоми:

  • синдром рикошету, коли виникає компенсаційний ефект гіперсекреції шлункового соку в перші години;
  • слабкість;
  • рідкі випорожнення;
  • алергічні реакції.

Передозування відбувається, коли препарат приймають протягом тривалого часу у максимальних дозах. В таких випадках може виникнути гіперкальціємія — підвищення рівня кальцію в крові. Такий стан зазвичай проходить після скасування препарату.

Особливості Ренні

Ренні є доволі безпечним препаратом. Обережності у прийомі засобу повинні дотримуватись пацієнти з порушенням функції нирок та цукровим діабетом. Першим треба контролювати рівень кальцію та магнію у сироватці крові. Другим — з причини наявності у складі пігулок 475 мг сахарози.

Для вагітних та жінок, що годують грудьми, лікарський засіб є безпечним у рекомендованих дозах. Також Ренні не впливає на здатність керувати автомобілем.

Щодо взаємодії з іншими медикаментами та харчовими продуктами, то Ренні слід вживати окремо від інших лікарських препаратів. Перерва між ними має складати мінімум 2 години. Негативною вважається взаємодія препарату та молока і молочних продуктів — є ризик виникнення надлишку кальцію в організмі.

Зберігати фармакологічний засіб слід в оригінальному пакуванні в недоступному для дітей місці та при температурі не вище + 25°С. Термін зберігання — 5 років.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Ренні на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Ренні - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Таблетки