Сорбіфер Дурулес - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Егіс
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Егіс
Loading ...

Сорбіфер Дурулес: інструкція з використання

Сорбіфер Дурулес – комбінований препарат для лікування анемії і профілактики дефіциту заліза в організмі. Завдяки дії активних компонентів, заліза сульфату та аскорбінової кислоти, цей засіб має антианемічний ефект. Для придбання цього препарату в аптеці потрібен рецепт від лікаря.

Форми випуску

Сорбіфер Дурулес випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою, з поступовим вивільненням заліза. Кожна таблетка містить:

  • 320 мг заліза сульфату безводного, що відповідає 100 мг заліза двохвалентного;
  • 60 мг аскорбінової кислоти.

В одній упаковці може бути 30 або 50 капсул.

Показання до застосування препарату

Сорбіфер Дурулес, інструкція до якого є в кожній упаковці, вказує на використання препарату для профілактики та лікування залізодефіцитної анемії. Залізодефіцитна анемія виникає, коли в організмі не вистачає заліза, що є ключовим елементом для виробництва гемоглобіну – білка в червоних кров'яних тільцях, який відповідає за транспортування кисню до тканин організму.

Режим дозування

Дозування Сорбіфер Дурулес таблеток визначається індивідуально, в залежності від віку, стану здоров'я та специфічних потреб пацієнта. Зазвичай, для дорослих і підлітків старше 12 років рекомендована доза становить 1-2 капсули на добу. Для дітей віком від 6 до 12 років – 1 капсула на добу. Вагітним та годуючим груддю жінкам, а також людям з хронічними захворюваннями може бути потрібна корекція дози. Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи склянкою води, принаймні за 30 хвилин до їжі.

Протипоказання

Сорбіфер Дурулес не рекомендовано використовувати при гемохроматозі, гемосидерозі, анемії, яка не пов'язана з дефіцитом заліза, а також при індивідуальній непереносимості компонентів препарату, а також при таких станах як:

  • тромбофлебіт;
  • важкі захворювання нирок;
  • цукровий діабет;
  • сечокам'яна хвороба.

При запаленні або виразці шлунково-кишкового тракту використовуйте цей продукт лише за призначенням і під наглядом лікаря.

Особливості застосування

Однією з особливостей Сорбіфер Дурулес є його висока біодоступність та ефективність. Препарат слід застосовувати з обережністю при керуванні автотранспортом або іншими механізмами через можливі побічні ефекти з боку центральної нервової системи. При високих дозах і тривалому застосуванні препарату слід контролювати не тільки функцію підшлункової залози, але і функцію нирок, артеріальний тиск.

Передозування

У випадку передозування Сорбіфер Дурулес можуть виникнути такі симптоми, як біль в животі, нудота, блювота, запаморочення, слабкість. У такому випадку необхідно негайно звернутися до лікаря.

Побічні дії

Можливі побічні дії від застосування Сорбіфер Дурулес включають розлади шлунково-кишкового тракту, такі як нудота, блювота, діарея, запор, біль в животі. Можливі алергічні реакції, підвищення артеріального тиску, порушення сну, головні болі, кристалурія.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Сорбіфер Дурулес може взаємодіяти з деякими медикаментами, зокрема з антибіотиками тетрациклінового ряду, препаратами, що містять кальцій, алюміній, магній, цинк.

Необхідно ухилитися від одночасного застосування Сорбіферу Дурулесу з: ципрофлоксацином, левофлоксацином, моксифлоксацином, норфлоксацином, офлоксацином. Сумісне застосування даних препаратів потребує корекції доз цих препаратів, а інтервал між їх прийомами повинен становити не менше 2 годин.

Також варто уникати одночасного прийому препарату з молочними продуктами та кавою, оскільки вони можуть знизити його біодоступність.

Умови зберігання

Сорбіфер Дурулес слід зберігати в сухому, темному місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25°C.

Ви можете купити Сорбіфер Дурулес, ціна якого є доступною, зробивши замовлення на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Забрати ліки можна у зручний час в найближчій аптеці м. Київ та інших міст України.

Важливо пам'ятати, що перед прийомом Сорбіфер Дурулес або будь-якого іншого препарату для серцево-судинної системи, Вам обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Сорбіфер Дурулес на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Сорбіфер Дурулес - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки