Тауфон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Краплі
Дозування: 40 мг/мл
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Дозування: 40 мг/мл
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 40 мг/мл
Виробник: ДЗ ДНЦЛЗ
Loading ...

Тауфон: інструкція з використання

Тауфон – це лікарський препарат, який стимулює процеси регенерації та використовується для місцевого застосування в офтальмології при захворюваннях сітківки ока дистрофічного характеру, травматичних пошкодженнях тканин ока, патологічних процесах, що супроводжуються вираженими порушеннями метаболізму цих тканин. Він є метаболічним засобом, що випускається у формі крапель. В Україні краплі виробляють кілька фармацевтичних компаній, включаючи Дарниця ФФ, Фармак та ДЗ ДНЦЛЗ. Придбати препарат, а також інші ліки для очей за прийнятними цінами можна в аптеці «Бажаємо здоров'я».

Склад та фармакологічна дія Тауфону

Основною діючою речовиною Тауфону є таурін. Це амінокислота, що виробляється в організмі у процесі перетворення цистеїну. Серед властивостей препарату відзначають такі:

 • покращення енергетичних процесів;
 • стимулювання репаративних процесів під час лікування захворювань дистрофічного типу;
 • нормалізація метаболізму тканин ока.

Також Тауфон нормалізує роботу клітинних мембран та покращує обмінні та енергетичні процеси організму. Ліки випускаються у флаконах по 40 мілілітрів.

Показання та протипоказання до застосування Тауфону

Лікування препаратом можливе лише при призначенні лікаря зі суворим дотриманням дозування та курсу приймання. Він показаний для застосування при наступних захворюваннях, порушеннях та патологіях:

 • дистрофія сітківки ока;
 • травматичні ураження рогівки;
 • травматичні, старечі та променеві катаракти.

Говорячи про протипоказання до застосування препарату, слід зазначити, що він призначається виключно дорослим. Також він протипоказаний пацієнтам із високою чутливістю до діючих речовин ліків.

Тауфон: інструкція

При лікуванні катаракти краплі призначаються як інсталяції, дозування яких становить 1-2 по 2-4 рази на день. Курс лікування триває близько трьох місяців. Після першого курсу необхідно зробити перерву на 30 днів, після чого можна продовжити лікування.

При дистрофічних захворюваннях та травматичних ураженнях сітківки ока Тауфон краплі застосовуються з таким же дозуванням. При цьому курс лікування становить один місяць з такою самою перервою.

Серед побічних дій можуть спостерігатись алергічні реакції місцевого типу. Випадків передозування не виявлено. Препарат необхідно зберігати у сухому місці, яке захищене від світла. Температура зберігання не має перевищувати 25° Цельсія.

Термін придатності Тауфону залежить від умов зберігання та форми випуску. Ліки у скляних флаконах із затемненого скла можуть зберігатися до 4 років. Препарат у поліпропіленових та поліетиленових флаконах можна зберігати до 3 років. У жодному разі не слід користуватися лікарським засобом після закінчення терміну придатності.

Оскільки Тауфон випускається за рецептом, перед його застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Не рекомендована взаємодія препарату з іншими краплями очей, зокрема на основі тимололу. Це може призвести до зниження артеріального та внутрішньоочного тиску. Застосування лікарського засобу не впливає на процес керування транспортними засобами, а також заняття спортом та потенційно небезпечні види діяльності. За час застосування Тауфону випадків передозування не виявлено.

Де Тауфон купити в Україні?

Купити Тауфон, ціна якого буде на доступному рівні, ви зможете у мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Також у нас ви зможете придбати інші препарати від катаракти та сертифіковані ліки за розумною вартістю. Ви можете як купити лікарські засоби в одній з аптек мережі в Києві та інших містах України, так і забронювати препарати на сайті, а згодом забрати їх в найближчій аптеці. Зробити це можна наступним шляхом:

 1. Знаходите необхідний препарат у каталозі або за допомогою пошуку товарів на сайті apteka.net.ua.
 2. Додаєте ліки у кошик.
 3. Вибираєте необхідну кількість.
 4. Натискаєте «Продовжити покупки» або «Оформити замовлення».
 5. Вибираєте необхідну аптеку мережі за допомогою системи фільтрів (адреса, відстань, радіус та інші дані).
 6. Натискаєте «Далі».
 7. Заповнюєте просту форму із підтвердженням замовлення.
 8. Отримуєте повідомлення на вказаний номер про бронювання ліків.

Процес бронювання препарату в аптечній мережі займає не більше 5-10 хвилин. Вибираючи аптеку «Бажаємо здоров'я», ви заощаджуєте не лише кошти, а й власний час та сили.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Тауфон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Тауфон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Краплі