Тізалуд - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 4 мг
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 2 мг
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...

Тізалуд: інструкція з використання

Тізалуд є релаксантом скелетної мускулатури центральної дії. Виробник таблеток – АТ «Київський вітамінний завод». Основна діюча речовина тізанідин впливає на спинний мозок на рівні міжнейронних зв’язків. Він пригнічує передачу полісинаптичного сигналу, усуваючи надмірний м’язовий тонус.

Тізалуд від чого допомагає та як діє:

 • знімає гострий біль у м’язах;
 • полегшує хронічні больові синдроми;
 • пригнічує спазми та клонічні судоми.

Супроводжуюча Тізалуд інструкція позиціює препарат як ефективні ліки від спазму м'язів, що знімають болісний судомний синдром. Цей лікарський засіб можна замовити онлайн на сайті аптеки «Бажаємо здоров’я». Слід пам’ятати, що приймати будь-які препарати треба тільки за призначенням лікаря, самолікування є небезпечним.

Форми випуску

Форма випуску препарату – це таблетки в блістері по 30 штук в упаковці. Можна придбати таблетки, що містять 2 мг діючої речовини, або ж 4 мг. Вартість залежить від вмісту діючої речовини. Дізнатися, де купити за прийнятними цінами такі таблетки, та взагалі яка на Тізалуд ціна, можна в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Тут зручно забронювати ліки та отримати їх в найближчій до вашого місця проживання аптеці.

Показання до застосування Тізалуду

Ефективні препарати для опорно-рухового апарату мають дієво та швидко позбавляти від гострого больового синдрому. Саме так працює Тізалуд. Що можна лікувати за допомогою препарату, та які має Тізалуд показання:

 • спазми, викликані розсіяним склерозом;
 • м’язові спастичні прояви, що супроводжуються гострим болем;
 • наслідки пошкоджень спинного або головного мозку у вигляді болісних спазмів м’язів.

Інструкція зазначає, що діюча речовина тизанідин ефективна як при гострих, так і при хронічних спазмах. Оптимальне дозування та тривалість лікування лікар розраховує в індивідуальному порядку, враховуючи стан пацієнта та вік. Зазвичай починають із невеликої дози 2 мг, щоби відслідкувати можливі побічні ефекти. Потім поступово дозу підвищують. Терапевтичний ефект настає при добовій дозі від 6 мг до 24 мг, яку ділять на 3-4 добових прийоми. Зменшують дозування теж поступово до повного скасування.

Протипоказання

Як і більшість медичних препаратів, Тізалуд має протипоказання:

 • чутливість до діючої речовини та других компонентів у складі;
 • серйозні хвороби печінки;
 • несумісність із флувоксаміном та ципрофлоксацином;
 • вагітність та лактація.

Властивості та особливості Тізалуду впливають на його взаємодію з іншими медикаментами. Якщо застосовувати препарат одночасно з інгібіторами CYP1A2, то є ризики виникнення симптомів передозування, зниження артеріального тиску та відсутності терапевтичного результату. Тому одночасний прийом антиаритмічних засобів, потужних інгібіторів CYP1A2 разом з тізанідином категорично протипоказаний.

Терапевтичний ефект Тізалуду значно знижується у тих, хто палить. Також препарат здатен посилювати дію снодійних, психотропних, седативних та наркотичних засобів. Заборонено вживання алкоголю разом з Тізалудом.

Побічні дії

Спостерігається залежність виникнення побічних дій та дозування препарату. При збільшенні дози можуть спостерігатись такі порушення:

 • запаморочення;
 • сухість в роті;
 • нудота;
 • сонливість;
 • брадикардія;
 • астенія;
 • зниження тиску.

При виникненні побічних ефектів та при передозуванні призначають сорбенти та форсований діурез. Також лікують симптоми при необхідності.

Тізалуд можна вживати разом із їжею. Препарат знижує увагу і швидкість реакції, що негативно впливає на керування автомобілем. Зберігати таблетки слід в недоступному для дітей місці, в закритому оригінальному блістері, при температурі не вище 25°C.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Тізалуд на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Тізалуд - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки