Тонзилотрен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дорослим
Водіям
Дітям
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Виробник: ДХУ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: ДХУ
Loading ...

Тонзилотрен: інструкція з використання

Тонзилотрен – це медичний препарат для лікування захворювань горла. Він був розроблений німецькою компанією «Alpen Pharma GmbH», яка відома своїми високоякісними та ефективними продуктами. Тонзилотрен використовується в медицині для лікування гострого та хронічного тонзиліту, а також для симптоматичного лікування після оперативного видалення мигдаликів у дітей і дорослих. Для придбання цього препарату не потрібен рецепт, але перед його застосуванням обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем.

Форми випуску

Тонзилотрен випускається у формі таблеток. Упаковка може містити 40 або 60 таблеток. Кожна таблетка містить декілька активних компонентів, включаючи Atropinum sulfuricum D5, Hepar sulfuris D3, Kalium bichromicum D4, Silicea D2, та Mercurius bijodatus D8. Ці компоненти сприяють активізації захисних механізмів організму проти вірусних і бактеріальних інфекцій глотки на різних стадіях запалення.

Показання до застосування препарату

Тонзилотрен інструкція рекомендує його для застосування при гострому тонзиліті (катаральна та лакунарна ангіна), хронічному або рецидивному гострому тонзиліті, збільшенні (гіперплазії) мигдаликів, а також для симптоматичного лікування після оперативного видалення мигдаликів у дітей і дорослих. Даний препарат сприяє загоєнню слизової глотки.

Режим дозування

Режим дозування Тонзилотрену залежить від віку пацієнта і стадії захворювання:

  1. Для дорослих та дітей віком від 12 років при гострих станах рекомендовано приймати по 1 таблетці кожну годину (максимум 12 таблеток на добу) до зникнення гострих симптомів. При подальшому лікуванні або при хронічних станах: по 1-2 таблетки 3 рази на добу до повного одужання.
  2. Тонзилотрен для дітей віком 2-6 років рекомендовано приймати по 1 таблетці 3 рази на добу незалежно від стадії захворювання.
  3. Дітям від 6 до 12 років, у гострій фазі захворювання, по 1 таблетці кожні 2 години, потім по 1 таблетці 3 рази на добу.

Таблетки розсмоктують у роті за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їжі. Дітям 2-5 років рекомендуємо подрібнити або розчинити в невеликій кількості води.

Протипоказання

Тонзилотрен не рекомендований для застосування при гіперчутливості до хрому або будь-яких інших компонентів препарату. При захворюваннях щитовидної залози (гіпертиреоз) препарат приймати тільки за призначенням лікаря. Препарат протипоказаний дітям віком до 2 років. Прийом препарату під час вагітності та годування груддю проводиться під наглядом спеціаліста.

Особливості препарату

Тонзилотрен містить сахарозу та лактозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет та пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Передозування

Випадки передозування Тонзилотреном не встановлено.

Побічні дії

Після застосування Тонзилотрену можливе підвищене слиновиділення, алергічні реакції з боку шкіри, такі як почервоніння шкіри, висипання на шкірі, біль в епігастрії та нудота. При виникненні будь-яких побічних дій, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Взаємодія Тонзилотрену з іншими медикаментами не встановлена. Проте, якщо Ви приймаєте інші ліки, обов'язково повідомте про це свого лікаря. Шкідливі звички, такі як вживання стимуляторів, алкоголю та куріння, можуть негативно вплинути на ефективність гомеопатичних препаратів.

Умови зберігання

Тонзилотрен слід зберігати в сухому, темному місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25°C. Термін придатності препарату – 5 років.

Тонзилотрен – це високоякісний препарат, який допоможе Вам швидко і ефективно впоратися з болем у горлі. Ви можете купити Тонзилотрен, ціна якого є досить помірною, в інтернеті, замовивши його на офіційному сайті аптеки «Бажаємо здоров'я».

Пам'ятайте, що перед прийомом будь-якого медичного засобу для лікування захворювань горла і ротової порожнини, включаючи Тонзилотрен, Вам необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника. Бажаємо Вам здоров'я!

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Тонзилотрен на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Тонзилотрен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки