Доставка та оплата

Готівковий розрахунок

Оплата замовлення і доставки здійснюється безпосередньо кур'єру при отриманні замовлення. Вам надаються платіжні документи - касовий і / або товарний чеки.

Копії сертифікатів якості та ліцензій - за попереднім запитом.

Безготівковій розрахунок

Для фізичних осіб: Оплатою через банк можуть скористатися покупці для попередньої оплати замовлення. Квитанція для оплати висилається оператором на електронну адресу покупця після підтвердження замовлення і уточнення вартості доставки Ви можете оплатити замовлення через будь-який банк, що діє на території України. Термін зарахування грошових коштів - 2-3 робочих дня. До моменту надходження грошових коштів ми не резервуємо на складі товари Вашого замовлення. При оплаті банківським переказом додатково стягується комісійний збір банку за переказ грошових коштів, який становить в середньому до 3% від вартості замовлення.

При наявності пластикової картки «Приватбанк» (пенсійної, розрахункової, кредитної) провести бронювання товару шляхом переказу грошових коштів зі своєї карти на розрахунковий рахунок. Реквізити розрахункового рахунку Вам надасть Оператор. Термін зарахування грошових коштів - 1-2 години.

Для юридичних осіб: Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, рахунок-фактура, накладна, податкова накладна) видаються разом із замовленням при отриманні.

Повернення коштів

Повернення можливе протягом 1-10 днів, в разі отримання від Вас повідомлення про помилково скоєному платежі або бажанні скасувати замовлення.

Для покупок ліків в аптеці:

Після того, як Ви зробили покупку (внесли гроші і отримали чек) - товар належної якості передбачений Постановою Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р N 172 НЕ підлягає поверненню! Дана норма діє, навіть якщо Ви не покидали приміщення аптеки і не відходили від каси.

Прохання поставитися з розумінням, і виконувати положення чинних нормативних актів. Вищевказані вимоги продиктовані наступними факторами: медикаменти, косметика, засоби особистої гігієни, дитячі товари (і т.д.) вимагають зберігання при спеціальних температурних режимах в стерильних умовах.