Альфасорб Фідем саше 15 г №15, Фідем Фарм, ФАРКОС (Україна, Київ)

Код товару
576869
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
саше-пакет
Кількість в упаковці
15
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

АЛЬФАСОРБ ФІДЕМ

Дієтична добавка

Склад (на 1 г (g)): активні компоненти: 1 г (g) продукту містить 0,7 г (g) гідрогелю метилкремнієвої кислоти.

Допоміжні компоненти: консервант сорбат калію, регулятор кислотності лимонна кислота, підсолоджувач сахароза, вода підготовлена.

Рекомендації щодо застосування: добавка дієтична до раціону харчування – джерело кремнію; сприяє нормалізації функціонального стану шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок; підвищує опір організму до несприятливого впливу шкідливих чинників довкілля; допомагає зниженню симптомів інтоксикації, у тому числі алкогольної; покращує стан шкіри; має сорбційні та детоксикаційні властивості.

Спосіб споживання: вживати за 1,5-2 години або через 2 години після їди або прийому медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води від 200 до 300 мл (ml). Дорослим та дітям віком понад 14 років по 1 столовій ложці (15 г (g)) 3 рази на добу. Дітям віком від 5 до 14 років по 1 десертній ложці (10 г (g)) 3 рази на добу. Дітям від 3-х до 5 років по 1 чайній ложці (5г (g)) 1-2 рази на добу. Рекомендований термін споживання від 3 до 14 діб. В подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем. Не перевищувати добову рекомендовану дозу.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти до 3-х років, гостра кишкова непрохідність.

Застереження при застосуванні: не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Кінцева дата споживання «Вжити до» та «Номер партії»: вказані на упаковці.

Номер партії співпадає з датою виробництва.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Термін придатності - 36 місяців від дати виробництва.

Паковання: 10-30 саше-пакетів по 15 г (g) ± 9% в пачках з картону разом з листком-вкладинкою; по 90-100 г (g) ± 4,5 г (g) в тубах полімерних, туби вкладені в картонні пачки разом з листком-вкладинкою; по 101-200 г (g) ± 4,5 % в тубах або контейнерах полімерних вкладені в картонні пачки разом з листком-вкладинкою; по 201-300 г (g) ± 9,0 г (g) в тубах або контейнерах полімерних вкладені в картонні пачки разом з листком-вкладинкою; по 301-405 г (g) ± 3,0 % в контейнерах полімерних вкладені в картонні пачки разом з листком-вкладинкою.

Оператор ринку відповідальний за маркування: ТОВ «Фармацевтична компанія «ФарКоС», Україна, 03162, м. Київ, вул. Зодчих, 50-А; тел.: +38 050 357 25 73.

Виробник: ТОВ «Фармацевтична компанія «ФарКоС», Україна, 03162, м. Київ, вул. Зодчих, 50-А.

Виробничі потужності: вул. Свято-Покровська, 360, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область, 08290.

На замовлення: ТОВ «Сіріус-95», Україна, 02166, м. Київ, пр. Лісовий, 39-А, тел.: +38 044 518 52 21.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Альфасорб Фідем саше 15 г №15, Фідем Фарм, ФАРКОС (Україна, Київ)» – це дієтична добавка, що широко застосовується для лікування розладів шлунка та зниження інтоксикації. Основною діючою речовиною є гідрогель метилкремнієвої кислоти, відомий своєю здатністю абсорбувати токсини та шкідливі речовини у травному тракті. Продукт випускається у формі пакетиків-саше та доступний без рецепта.

Препарат не є лікарським засобом.

Показання до застосування

Дієтична добавка «Альфасорб Фідем» рекомендується для застосування при наступних станах та симптомах:

  • розлади травлення та діарея;
  • метеоризм і здуття живота;
  • харчові отруєння;
  • детоксикація організму від шкідливих речовин.

Протипоказання

Препарат «Альфасорб Фідем» не рекомендується до застосування у таких випадках:

  • індивідуальна непереносимість окремих компонентів;
  • гостра кишкова непрохідність;
  • діти віком до 3 років;
  • вагітність, період лактації.

Можливі побічні реакції організму

Інформація про можливі побічні реакції від застосування препарату відсутня. У випадку будь-яких незвичних реакцій, рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та оцінки ситуації.

Спосіб застосування та дозування

Вживати необхідно за 1,5-2 години або через 2 години після їжі або прийому медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води від 200 до 300 мл (ml).

Дорослим та дітям віком понад 14 років по 1 столовій ложці (15 г (g)) 3 рази на добу.

Дітям віком від 5 до 14 років по 1 десертній ложці (10 г (g)) 3 рази на добу.

Дітям від 3-х до 5 років по 1 чайній ложці (5г (g)) 1-2 рази на добу.

Рекомендований термін споживання від 3 до 14 діб.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Інформація про можливе передозування відсутня. У випадку виникнення будь-яких тривожних симптомів або надмірного вживання необхідно негайно звернутися до лікаря для отримання подальших вказівок і лікування.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 36 місяців. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтичну добавку необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Альфасорб Фідем пакетик-саше 15 г №15, Фідем Фарм, ФАРКОС (Україна, Київ)» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Забезпечення належного рівня здоров'я вимагає різноманітного харчування та здорового способу життя.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!