Аналоги Ацерола-C 500 з біофлавоноїдами капсули №30

Код товару
476174
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Аптечна мережа співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
30
Умови відпуску
Температура зберігання
від 4°C до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.

АЦЕРОЛА-С 500 з біофлавоноїдами

СПРАВЖНІЙ ВІТАМІН С, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ

Інструкція до застосування препарату АЦЕРОЛА-С 500 з біофлавоноїдами

СКЛАД: 1 капсула містить: активні інгредієнти:

сік ацероли висушений – 300 мг (mg), збагачений 350 мг (mg) вітаміна С – що відповідає 500 мг (mg) L-аскорбінової кислоти,

цитрусові біофлавоноїди – 25 мг (mg), що відповідає 11,25 мг (mg) гесперидину,

допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію карбонат, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл), крохмаль картопляний; оболонка капсули: желатин.

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ТА ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ (КАЛОРІЙНІСТЬ) НА 100 г (g) ДОБАВКИ: білки – 15,0 g (г), вуглеводи – 1,1 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал) / 269,4 kJ (кДж).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ТА ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ (КАЛОРІЙНІСТЬ) ЩОДЕННОЇ КІЛЬКОСТІ, 2 капсули: білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal) / 2,26 кДж (kJ).

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНО­ЇДАМИ рекомендована як додаткове джерело вітаміну С та біофлавоноїдів цитрусових при збільшеній потребі або дефіциті цих нутрієнтів та нормалізації функціонального стану імунної системи, у т.ч. в період гострих респіраторних вірусних інфекцій. АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ має виражені антиоксидантні властивості, сприяє підвищенню стійкості організму до патоген­них вірусів та бактерій, зменшує ризик виникнення респіраторних захворювань під час сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та сприяє прискоренню одужання. АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ має вищу біодоступність та краще засвоюється організмом.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: вживати дорослим по 1-2 капсули 2 рази на день після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС ПРИЙОМУ: 1-3 місяці. За необхідності курс прийому може бути скореговано лікарем.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітність, лактація, тяжкі захворювання нирок, тромбози.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ФОРМА ВИПУСКУ: капсули з масою нетто 800 мг (mg) ± 7,5 %.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

ДАТА ВИГОТОВЛЕННЯ: дату виготовлення вказано на упаковці.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

НОМЕР ПАРТІЇ ВИРОБНИЦТВА: вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ рекомендовано вживати як додат­кове джерело вітаміну С та цитрусових біофлавоноїдів при збільшеній потребі або дефіциті цих нутрієнтів.

АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ сприяє нормалізації функціонального стану імунної системи, у т.ч. в період гострих респіраторних вірусних інфекцій.

АЦЕРОЛА - С 500 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ:

  1. має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості,

  2. сприяє підвищенню опірності імунної системи

  3. синтезу колагену та зміцненню стінок судин

  4. сприяє швидкому загоєнню ран

  5. має антиагрегантні властивості

  6. зміцнює серцево-судинну систему


Ацерола (Malpighia emarginata), також відома, як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли містять вітаміну С в 50-100 разів більше, ніж апельсини чи лимони. Доведено, що вітамін С ацероли засвоюється людиною краще, ніж синтетична аскорбінова кислота.

Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каротиноїди, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти. Також була доведена про­тимікробна, гіпоглікемічна та гепатопротекторна дія ацероли.

Вітамін С (Vitamine C) (аскорбінова кислота) відноситься до групи водороз­чинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Рівень вітаміну С у крові є маркером здоров’я. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводно та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів.

Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи. Застосування високих доз вітаміну С особливо важливо при ГРВІ та грипі. Застосування аскорбінової кислоти скорочує тривалість протікання респіраторних інфекцій.

Цитрусові біофлавоноїди є природним доповненням до вітаміну С і містяться в основному в шкірці грейпфрутів, лимонів і апельсинів. Основне завдання біофлавоноїдів - мінімізувати дію вільних радикалів, які руйнують клітини і провокують збій у функціонуванні всього організму.

Цитрусові біофлавоноїди мають антиоксидантну, тонізуючу і відновлюючу дію. Застосовуються при загальному стані втоми, зниженні ваги, інфекційних і вірусних захворюваннях, зміцнюють судинну систему та сприяють зміцненню імунітету. Цитрусові біофлавоноїди сприяють кращому засвоєнню вітаміну С та підвищують його біодоступність.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону:

(044) 454-0-100 або на сайті www.nutrimed.ua

Виробник: ТОВ НУТРІМЕД

Центральний офіс:

вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна

+380 44 454 01 01 ▪ [email protected]

Без ГМО

Не є лікарським засобом

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!