Бетаргін розчин ампули 10 мл №10, Лабіалфарма

Код товару
506460
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Спосіб введення
Первинна упаковка
ампула
Кількість в упаковці
10
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

дієтична добавка

Бетаргін®

з підсолоджувачем

розчин питний по 10 ml (мл)

Склад: очищена вода (розчинник), сахароза (підсолоджувач), бетаїн, аргінін, моногідрат лимонної кислоти (регулятор кислотності), ароматизатор виноградний, сорбат калію (консервант). Без ГМО.

10 ml (мл) розчину (1 скляний контейнер / 1 стік) містить біологічно-активні речовини:

аргініну цитрат – 1 g (г), бетаїну – 1 g (г).

Рекомендації по споживанню: дієтична добавка до основного раціону харчування - додаткове джерело аргініну та бетаїну, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, поліпшенню функції серцево-судинної системи, виведенню токсичних речовин з організму та підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки, усуненню проявів токсикозу вагітних, покращує репродуктивні функції чоловіків та жінок під час планування вагітності,нормалізує рівень гомоцистеїну; дітям від 3-х років: з метою нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, для попередження наслідків інтоксикації, при ацетонемічному синдромі; для нормалізації обміну ліпідів та прискорення їх виведення з печінки. Має загальнозміцнювальні властивості, підвищує витривалість та працездатність організму, зменшує прояви фізичної та психічної перевтоми. Бетаргін®має детоксикаційні властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання:

дорослим - вміст 1 скляного контейнера або стіка (10 ml (мл)) розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 2 - 3 скляних контейнера або стіка;

дітям від 3-х років:

- при ацетонемічному синдромі: вміст 1 скляного контейнера або стіка розвести у ½ склянки (100 ml (мл)) питної води кімнатної температури та вживати внутрішньо по 1 чайній ложці кожні 10 - 15 хвилин, добова доза: 1 - 2 скляних контейнера або стіка. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально;

- для нормалізації обміну ліпідів та прискорення їх виведення з печінки: вміст 1 скляного контейнера або стіка розвести у ½ склянки (100 ml (мл)) питної води кімнатної температури та вживати внутрішньо 1 – 2 рази на добу впродовж від 1 до 3 місяців або за призначенням лікаря. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем!

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту, дитячий вік до 3-х років, жінки у період лактації, жовчокам’яна та сечокам’яна хвороби у стадії загострення.

Застереження: у період вагітності застосовувати тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання: зберігати у сухому, віддаленому від світла та тепла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності: 3 роки від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску: розчин питнийпо 10 ml (мл) у скляних контейнерах або у стіках № 10 або № 20 у картонній пачці.

Не є лікарським засобом

Виробник:

Фарматіс С.А.С., Зон Актівіте Ест № 1, 60190 Естре Сен Дені, Франція; (скляні контейнери та стіки)*

Лабіалфарма – Лабораторіо де Продутос Фармасьютікос е Нутрасьютікос, С.А., Фелгейраш, Собрал, Мортагуа, 3450-336, Португалія; (скляні контейнери)*

ЕргоФарма д.о.о., Гаї 1, Трновлє прі Целю, 3000 Целє, Словенія для ФармаЛінеа д.о.о., Цеста в Местні лог 88а, 1000 Любляна, Словенія; (стіки)*

МедПро Нутрацевтікалс СІА, вул. Браслас, 29А-2, Рига, ЛВ-1084, Латвія; (стіки)*

на замовлення СІА “Ворвартс Фарма”, вул. Кріш’яна Барона 15, Рига, ЛВ-1011, Латвія.

*місце виробництва визначається за штрих-кодом на упаковці

Імпортер в Україні (здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів):ТОВ “ВОРВАРТС ФАРМА”, Україна, 03142, м. Київ, вул. Омеляна Пріцака, буд. 4, тел./факс: (044) 594 95 05.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Бетаргін розчин ампули 10 мл №10, Лабіалфарма» – це дієтична добавка, що використовується для підтримки здоров'я гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи, а також для виведення токсинів і підтримки репродуктивних функцій організму. Основними діючими речовинами препарату є бетаїн та аргінін. Препарат випускається у формі розчину для перорального застосування в склянних контейнерах по 10 мл. Препарат «Бетаргін» випускається без рецепта лікаря.

Показання до застосування

Препарат використовується як дієтична добавка до основного раціону харчування – додаткове джерело аргініну та бетаїну, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, поліпшенню функції серцево-судинної системи, виведенню токсичних речовин з організму та підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки, усуненню проявів токсикозу вагітних, покращує репродуктивні функції чоловіків та жінок під час планування вагітності, нормалізує рівень гомоцистеїну.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

  • індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту;
  • діти віком до 3-х років;
  • жінки у період лактації;
  • жовчокам’яна та сечокам’яна хвороби у стадії загострення.

Можливі побічні реакції

Під час застосування препарату «Бетаргін» не було зафіксовано побічних ефектів. Тим не менш, при наявності індивідуальної непереносимості окремих компонентів можуть виникати легкі алергічні реакції.

Спосіб застосування та дозування

Вміст 1 склянного контейнера (10 ml (мл)) розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 2-3 флакони.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Інформація про можливе передозування препаратом «Бетаргін» не надається, що забезпечує його високий рівень безпеки при дотриманні рекомендованих доз. У разі передозування необхідно негайно звернутися за медичною допомогою для проведення симптоматичної терапії.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Бетаргін розчин ампули 10 мл №10, Лабіалфарма» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!