Аналоги Чай Бебівіта (Bebivita) дитячий з фенхелю з 1 місяця 200 г

Код товару
142341
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Аптечна мережа співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
від 3°C до 30°C
Склад
Умови та термін зберігання

Сухий швидкорозчинний напій «Чай з фенхелю» Bebivita

Артикул:

1789

Штрих-код:

9007253101905

Грамаж:

200 г

Вік введення:

з 1-го тижня

Склад: декстроза, екстракт фенхелю 2,5 %.

Переваги (опис) продукту:

«Чай з фенхелю» Bebivita – це швидкорозчинний напій, який покращує апетит і травлення у немовлят, полегшує стан при здутті животика, закрепах та кишкових кольках. Смачний як теплий, так і прохолодний. Покращує травлення, суворий контроль якості. Без цукру, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів. Без ГМО.

Рекомендації по використанню:

Вживання:

- дітям до 3-х місяців життя – до 50-150 ml (мл) на добу, невеликими порціями між годуваннями; для дітей, що знаходяться на грудному вигодовуванні, краще давати чай з ложечки;

- дітям від 3-х до 6-ти місяців – до 150-200 ml (мл) на добу;

- дітям від 6 місяців до 12 місяців – до 250 ml (мл) на добу;

- старшим дітям – за потребою.

Важливо! Наведена кількість напою є орієнтовною. Перед початком споживання необхідна консультація лікаря. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компоненту продукту.

Особливості приготування:

Стандартне розведення: на 100 ml (мл) питної води - 4 g (г) «Чаю з фенхелю» Bebivita.

Неприпустимо використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

Спосіб приготування: одну чайну ложку «Чаю з фенхелю» Bebivita (4 g (г)) додати до 100 ml (мл) теплої води. Після перемішування напій готовий. Готуйте завжди свіжі порції чаю. Не підсолоджувати!

Умови зберігання: Закриту банку зберігайте в сухому місці при температурі від 3°C до 30°C. Відкриту банку після кожного використання щільно закривайте та зберігайте в сухому місці при кімнатній температурі подалі від сильних ароматичних речовин. Вміст відкритої банки використайте протягом 3 місяців.

Країна-виробник:

Швейцарія

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!