Емоліум емульсія для купання для сухої, подразненої та схильної до подразнень шкіри з перших днів життя 400 мл, Санофі-Авентіс

Код товару
504904
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Протипоказання
Склад

ЕМОЛІУМ® Емульсія для купання, 400 мл

Основна інформація.

ЕМОЛІУМ® Емульсія для купання (EMOLIUM® Bath emulsion) – це комплексний емолієнт, який рекомендується для щоденної гігієни сухої, схильної до подразнення шкіри. Ніжно миє шкіру та забезпечує її нормальне функціонування. Захищає шкіру та сприяє тому, що вона стає менш чутливою до подразнень. Забезпечує тривале зволоження та живлення шкіри.

Активні компоненти.

Олія макадамії

Парафінова олія

Олія каріте

Тригліцериди

Олія авокадо

Олія каноли

Особливості.

З перших днів життя

Гіпоалергенна

Не містить ароматичних речовин

Не містить барвників

Не містить парабенів

Дерматологічно протестована

Рецептура розроблена за співпраці з дерматологами

Переваги.

З перших днів життя

Завдяки багатій безводній формулі (93,9% ліпідів) створює на поверхні шкіри активний ліпідний бар’єр, який діє у двох напрямках:

•        доставляє вглиб епідермісу ліпіди та речовини, які тривало зв’язують воду

•        попереджує втрату вологи та захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів.

 

Олія макадамії у поєднанні з парафіновою олією та олією авокадо укріплюють природну структуру епідермісу та покращують його еластичність. Запобігають трансепідермальній втраті води (ТЕВВ).

Олія каріте укріплює ліпідний бар’єр, захищаючи від подразнення та несприятливого впливу зовнішніх факторів.

Тригліцериди каприлової та капринової кислот відновлюють недостачу ліпідів у шкірі. Насичують жировими компонентами та відновлюють епідермальний шар.

Призначення.

Очищуючий засіб для сухої, подразненої, схильної до подразнень шкіри

Протипоказання.

Протипоказанням до використання емульсії є гострі та хронічні запалення шкіри, які вимагають фармакологічного лікування, та відомі до цього алергія або підвищена чутливість на будь-який з інгредієнтів призначеного засобу.

Спосіб застосування.

Ванна для дітей та немовлят: у наповнену водою дитячу ванну налити 15 мл (ml) препарату (1/2 мірного ковпачка).

Ванна для дорослих: у наповнену наполовину ванну налити 30 мл (ml) препарату (1 мірний ковпачок).

Емульсія має очищувальні властивості.

Під час емолентної ванни немає необхідності у застосуванні додаткових миючих засобів.

Після ванни шкіру не слід витирати, а необхідно злегка промокнути рушником. Потім варто нанести на шкіру відповідний емолієнт (ідеально підійдуть емолієнти Емоліум®) для попередження подальшої сухості шкіри.

Склад.

Парафінова олія, каприлові /капринові тригліцериди,

ізопропілпальмітат, ПЕГ-40 сорбітан перолеат, олія каріте, олія з насіння макадамії, олія каноли, олія авокадо, лаурет-7 цитрат, ПЕГ-8, токоферол, аскорбіл пальмітат, аскорбінова кислота, лимонна кислота, вода, цитрат гідрогенізованих пальмових гліцеридів.

 

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!