Ензифід таблетки №20, Фідем Фарм, Делтасфарма Індія Приват Лімітед

Код товару
566111
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 30°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Спосіб застосування та дози
Умови та термін зберігання

FIDEM

PHARM

ENZIFID

ЕНЗИФИД

Інструкціяіззастосування

Дієтична добавка / Foodsupplement

Склад: кожна таблетка вагою 1.26 г, вкрита кишковорозчинною оболонкою, містить/eachentericcoatedtabletweighing 1.26 g, contains:

Панкреатин / Pancreatin

150 мг/mg

Диметикон / Dimethicone

80 мг/mg

Грибкова діастаза / Fungal diastase

100 мг/mg

Пепсин / Pepsin

25 мг/mg

Допоміжні речовини: лактоза, силікат магнію, крохмальгліколят натрію, карбоксиметилцелюлоза натрію, емульгатор, стеарат магнію, гідроксипропілметилцелюлоза, триацетин, етилцелюлоза, система кишковорозчинного покриття.

Поживна (харчова) цінність

(приблизне значення на таблетку)

Енергетична цінність

2,016 Ккал

Вуглеводи

0,540 г

Білки

0,000 г

Жири

0,000 г

Цукор

0,000 г

Натрій

0,000 мг

Холестерин

0,000 мг

Опис властивостей:

Відрижка або виділення газів (здуття) є природним і поширеним явищем. Надмірна відрижка або метеоризм, що супроводжуються здуттям, іноді можуть заважати повсякденній діяльності або викликати збентеження.

Гази в тонкій або товстій кишці зазвичай викликаються перетравленням або ферментацією неперетравленої їжі бактеріями, що знаходяться в кишечнику. Гази також можуть утворюватися, коли травна система не повністю розщеплює певні компоненти в продуктах, такі як глютен, що міститься в більшості зернових, або цукор в молочних продуктах і фруктах. Також залишки їжі в товстій кишці, погане всмоктування вуглеводів, що може порушити баланс корисних бактерій у травній системі та запор, оскільки чим довше харчові відходи залишаються в товстій кишці, тим більше часу потрібно для бродіння.

ЕНЗИФИД — дієтична добавка, що містить безпечні та перевірені інгредієнти, які зменшують та забезпечують полегшення таких симптомів, як здуття, метеоризм, відчуття переповненості шлунка та розлади травлення, що спричиняють біль у травній системі.

Інформація про складові ЕНЗИФИДу та їх дію:

Травні ферменти – це природні речовини, необхідні організму для розщеплення та перетравлення їжі. Вони використовуються, коли підшлункова залоза не може виробляти або не виділяє достатню кількість травних ферментів в кишечник для перетравлення їжі і функціонує як травна добавка.

Панкреатин – це природна добавка, що складається з трьох ферментів: ліпази (сприяє перетравлюванню жирів), амілази (допомагає перетравлювати вуглеводи) і протеази (допомагає перетравлювати білки), коли організм не може самостійно повністю переробляти її природним шляхом.

Диметикон - це компонент, який допомагає активно виводити гази з відділів тонкої кишки, позбутися від почуття тяжкості і больових відчуттів.

Грибкова діастаза є природним ферментом, який забезпечує полегшення при розладах травлення. Він допомагає правильному перетравленню крохмалю або вуглеводів в простішу форму цукру/вуглеводів. Це також стимулятор апетиту (підвищує відчуття голоду), який ефективно допамагає при печії, метеоризмі (гази), епігастральному дистресі (біль у верхній частині живота), допомагає позбутися відрижки.

Пепсин - це фермент, присутній у шлунковому соку, який перетравлює білки, такі як м'ясо, яйця, насіння або молочні продукти. Пепсин розщеплює білки на більш дрібні одиниці, які називаються пептидами, які потім або всмоктуються з кишечника в кровотік, або далі розщеплюються ферментами підшлункової залози.

Таким чином, ЕНЗИФИД ефективно допомагає усунути основні симптоми розладів травлення, ефективно знімаючи здуття, розпирання, біль у шлунку внаслідок неперетравленої їжі, заковтування повітря, неправильно ферментованих продуктів.

Рекомендації до споживання: дієтична добавкаЕНЗИФИД може бути рекомендована:

* для усунення основних симптомів розладів травлення;

* для зняття відчуття здуття, розпирання;

* для зняття відчуття болі у шлунку внаслідок неперетравленої їжі;

* для зняття відчуття заковтування повітря.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів.

Деякі люди можуть скаржитися на нудоту, діарею та спазми в животі під час використання засобів травлення, хоча це також симптоми, пов’язані з неприємними симптомами самого розладу шлунка. Якщо симптоми не зменшуються, припиніть використання та проконсультуйтесь з лікарем.

Застереження при застосуванні: вагітним та жінкам в період лактації застосовувати за призначенням та під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози: ЕНЗИФИД приймати дорослим і дітям з 12 років по одній таблетці після кожного прийому їди. Рекомендована щоденна кількість (порція) дієтичної добавки – не більше 3 таблеток. Не розжовувати, запиваючи достатньою кількістю води.Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: ЕНЗИФИД випускається у вигляді таблеток, по 10 таблеток на блістері; 2 блістери, упаковані у картонну коробку.

Умови зберігання: зберігати в сухому захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін зберігання: 2 роки від дати виробництва.

Номер серії виробництва, дата виготовлення, дата закінчення терміну придатності: вказано на упаковці.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Виробник: Делтасфарма Індія Приват Лімітед, Плот № Ф-52, Індустріал Ареа, Харідвар – 249401, Уттараханд, Індія (Deltaspharma India Private Limited, Plot no. F-52, Industrial Area, Haridwar - 249401, Uttarakhand, India).

Імпортер: ТОВ «БАДА ФАРМ», Україна 49057, м.Дніпро, вул.Б.Хмельницького, буд. 180, оф. 211, i.katrin.farm@gmail.com, +38 098 152 13 06.

Замовник: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, пр.Лісовий, 39-А, тел.: +38 044 518 52 21.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!