Есфорт капсули №30, Фідем Фарм, Фарм Райз

Код товару
558095
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
30
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Спосіб застосування та рекомендована добова доза
Протипоказання
Умови та термін зберігання

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Дієтична добавка «Гепатокомплекс Прайвіт» («Есфорт»)

Склад: соєві фосфоліпіди (лецитин) (Франція) (66,7%), екстракт розторопші плямистої (17,8%), лактоза, наповнювач стеарат кальцію; капсула: желатин.

Країна походження основного інгредієнта відрізняється від країни походження продукту.

Вміст

в 1 капсулі

в 2 капсулах

Соєві фосфоліпіди (лецитин)

300 мг

600 мг

Екстракт розторопші плямистої, що містить

80 мг

160 мг

Силімарин

64 мг

128 мг

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим та дітям від 12 років - по 1 капсулі 2 рази на день після приймання їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Термін вживання — до 30 днів. Подальше використання узгоджується з лікарем.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка, дія якої обумовлена активними речовинами, що входять до її складу. Соєві фосфоліпіди сприяють покращенню структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Екстракт плодів розторопші плямистої містить силімарин, який захищає клітини печінки від негативної дії шкідливих факторів (алкоголь, токсини тощо). Сприяє відновленню клітин печінки. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Містить лецитин виробництва Франції.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не перевищувати рекомен-дованої добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Soycithin G97IP - гранульований соєвий лецитин. Його використання зумовлює появу гранул у вмісті капсули, що не впливає на безпечність продукту та корисні для здоров’я якості лецитину.

Колір вмісту капсули може коливатися від біло - сірого до темно - коричневого, що не впливає на якість продукту. В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.

Протипоказання: гострі запальні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, жовчнокам'яна хвороба.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище +25°С та відносній вологості не вище 75 %.

Упаковка: 30 капсул масою нетто по 0,45 г (±10%) кожна.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

ТУ У 10.8-39565834-001:2015

Виробник (дивись останню цифру номера партії):

1. ТОВ «Форсаж Плюс», Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Промислова, 9.

2. ТОВ «Красота та Здоров’я», Україна, 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.

3. . ТОВ «Фарм Райз», Україна, 61001, м. Харків, вул. Конєва, 21.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «ІРІС ФАРМ», Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А, Платформа Офіс Клаб, 5 вхід, 3 поверх; тел.: +38 (050) 326-78-00.

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, проспект Лісовий, 39-А, тел.: +38 (044) 518-52-21.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!