Аналоги Фіточай Бебівіта (Bebivita) дитячий шлунковий з 3 місяців у фільтр-пакетах №20

Код товару
142333
Loading ...
Виробник
Країна виробництва
Бренд
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Без рецепта
Склад
Умови та термін зберігання

Фіточай дитячий шлунковий «Bebivita»

Артикул:

1382

Штрих-код:

4820025490602

Грамаж:

30 г (20 фільтр-пакетів по 1,5г)

Вік введення:

для дітей після 3 місяців життя.

Склад: кмин 60%, ромашка лікарська 30%, меліса 10%.

Переваги (опис) продукту:

Рекомендовано вживати дітям при порушеннях травлення, що супроводжуються кишковими кольками та метеоризмом, а також в якості спазмолітичного, протизапального, вітрогінного, заспокійливого засобу.

Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компоненту продукту.

Рекомендації по використанню:

Вживати фіточай теплим 3 рази на день за 20-30 хв. до їжі.

Дозування фіточаю на один прийом: дитині віком від 3-х місяців до 3-х років – 25-50 мл, дитині від 3-х років – 50-100 мл. Допускається розведення настою гарячою прокип’яченою водою. Фіточай готувати безпосередньо перед вживанням. Не використовувати залишки фіточаю для наступних годувань.

Особливості приготування:

Прокип’ятити весь посуд призначений для годування дитини. Закип’ятити дитячу воду у приготованому посуді, 1 пакетик фіточаю залити 200 мл окропу. Дати настоятися 10-15 хвилин. Перелити у підготовлений посуд для годування та остудити до t-37ºС. Перед вживанням перевірити температуру фіточаю.

Умови зберігання:

Закриту упаковку зберігати у сухому місці при кімнатній температурі на відстані від сильних ароматичних речовин. Відкриту упаковку щільно закривати та зберігати у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при кімнатній температурі, не більше 3-х місяців з урахуванням загального строку придатності.

Країна-виробник:

Україна

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!