Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт, Диас-Голд

Код товару
343769
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Кому можна

Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт
Дорослим
Дозволено
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 1
Дітям
Заборонено
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 2
Вагітним
За призначенням лікаря
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 3
Годуючим
За призначенням лікаря
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 4
Алергікам
З обережністю
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 5
Діабетикам
Дозволено
Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт — Фото 6
Водіям
Дозволено
Виробник
Країна виробництва
Бренд
Спосіб введення
Кількість в упаковці
2
Умови відпуску
Без рецепта
Склад
Показання
Протипоказання

Фітосвічки вушні Діас розмір максі 2 шт

Склад. Продукти бджільництва (віск-капанець, прополіс), ефірні олії м'яти, шавлії, ялиці.

Показання для використання. Хвороби слухового нерва (ураження 8-го черепного нерва), зовнішній та негнійний середній отит, хронічний та гострий тонзиліт, гострий назофарингіт, хронічний риніт, шум у вухах, отосклероз, запалення та закупорка слухової труби, сірчані пробки, запаморочення, стресом розлади, порушення адаптації, розлади сну, судинний головний біль.

Спосіб застосування. Підготуйте дві фітоворонки (фітосвічки), сірники, вату, склянку з водою, палички з ватою, бавовняну серветку з прорізом для фітоворонки. Перед процедурою зробіть масаж вушної раковини з будь-яким кремом. Покладіть голову на подушку, накрийте вухо бавовняною серветкою. Підпаліть верхній кінець фітоворонки (фітосвічки), вставте нижній (з фольгою) у зовнішній слуховий прохід. Фітоворонка (фітосвічка) має бути у вертикальному положенні. Зачекайте, доки вона догорить до фольги, після чого погасіть її у склянці з водою. Очистіть вухо паличкою з ватою та закладіть слуховий прохід ватою на 15-20 хвилин. Повторіть процедуру для іншого вуха.

Профілактика – 1 раз на місяць; гострі захворювання 1 раз на 2 дні, протягом 10 днів; хронічні захворювання 2 рази на тиждень протягом місяця. При потребі курс лікування повторити через 10 днів.

Найкращий результат досягається при використанні фітоворонок (фітосвічок) перед сном.

Протипоказання. Будь-які пошкодження слухового проходу чи гнійні виділення. Пухлинні процеси в ділянці голови. Ушкодження зовнішнього слухового проходу та барабанної перетинки. Алергічні реакції на ефірні олії та продукти бджільництва. Чи не є лікарським засобом.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!