Гепарин з бодягою гель 50 мл, Профі Фарм, Євро плюс

Код товару
560765
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Спосіб введення
Первинна упаковка
туба
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Протипоказання
Умови та термін зберігання

Гель «Гепарин з бодягою»

Гель «Гепарин з бодягою» - допоміжний засіб для втомлених ніг зі схильністю до варикозного розширення вен. Засіб застосовують у комплексі профілактичних заходів при: варикозному розширенні вен, утворенні тромбів, ламкості капілярів, слабкості венозної стінки, порушенні венозного відтоку, а також при болях після травм, синців, гематом.

У складі гелю вдало поєднуються гепарин, екстракт бодяги, кінського каштану та арніки, олія кипарису. Завдяки своїй структурі гель швидко всмоктується в шкіру і не залишає жирних плям.

Гепарин натрію застосовується як профілактичний засіб, що має антитромботичну та протинабрякову дії.

Бодяга (Spongilla lacustris) є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кременевих губок (Cornacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевого болю. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінінів, гістаміну, простагландинів, які сприяють розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також бодяга відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

Екстракт кінського каштану підвищує стійкість стінок капілярів і червоних кров’яних тілець, прискорює кровообіг у венах.

Екстракт арніки стимулює кровообіг у шкірі, активізує тканинне дихання. Сприяє зникненню синців.

Олія кипарису позитивно впливає на шкіру, знімає втому. Молекули олії кипарису мають високу бактерицидну активність.

Використовуйте Гель «Гепарин з бодягою» і забудьте про неприємні відчуття в ногах!

Спосіб застосування: нанести тонким шаром і обережно розподілити гель на ураженій ділянці шкіри 1-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні. Після нанесення гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, в очі та інші слизові оболонки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. За появи алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсуль­туватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в сухому місці за температури від 0°С до + 25°С. В недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 24 місяці

Дата виготовлення: див. на шві туби. Номер серії виробництва співпадає з датою виробництва.

ТУ У 05.0-30192477-002-2002

Виробник: ПП «ЕВРО ПЛЮС»
Україна, 49033 м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд. 4

тел.:+38 056 371 51 53 (54)

Адреса потужностей виробництва: ПП «Євро-Плюс»

Україна, 52072, Дніпропетровська обл., Дніпровський район,

с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, 70

www.euro-plus.ua

Замовник: ТОВ «Сіріус-95»

Україна, 02166, м. Київ,

пр. Лісовий, 39-А,

тел.: +38 044 518 52 21

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Гепарин з бодягою гель 50 мл, Профі Фарм, Євро плюс» – це комбінований препарат для місцевого застосування, вироблений компанією «Профі Фарм, Євро плюс». Випускається у вигляді гелю. Основними діючими речовинами препарату є гепарин, екстракт бодяги, кінський каштан, арніка та олія кипарису. Гепарин натрію, який має антитромботичну та протинабрякову дії, сприяє запобіганню утворенню тромбів та зменшенню запалення. Екстракт бодяги – сприяючи розсмоктуванню рубців та зміцненню місцевого імунітету. Кінський каштан має здатність підвищувати стійкість капілярів та покращувати кровообіг у венах. Екстракт арніки, відомий своїми протизапальними та ранозагоювальними властивостями, допомагає зменшити синці та подразнення шкіри. Олія кипарису допомагає зняти втому та покращує загальний стан шкіри. Препарат доступний без рецепта лікаря.

Показання до застосування

Препарат «Гепарин з бодягою» застосовується при: варикозному розширенні вен, утворенні тромбів, ламкості капілярів, слабкості венозної стінки, порушенні венозного відтоку, а також при болях після травм, забиттях та синцях.

Протипоказання

Не використовувати препарат при підвищеній чутливості до гепарину, бодяги або будь-якого іншого компонента препарату.

Можливі побічні реакції організму

Побічні ефекти при використанні гелю «Гепарин з бодягою» можуть включати місцеві алергічні реакції, такі як почервоніння шкіри, свербіж, висип. У випадку виникнення подібних реакцій необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Спосіб застосування та дозування

Гель наносять на уражену ділянку шкіри тонким шаром 1-3 рази на день, легко втираючи до повного вбирання. Тривалість курсу 2-4 тижні.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Випадки передозування при місцевому застосуванні гелю «Гепарину з бодягою» малоймовірні. Однак при надмірному використанні можливе посилення побічних ефектів. У таких випадках рекомендується припинити використання препарату та звернутися за медичною консультацією.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 24 місяці. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Засіб необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Гепарин з бодягою гель 50 мл, Профі Фарм, Євро плюс» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Редакторська група
Оновлено
18.06.2024
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!