Гліцин таблетки для розсмоктування 80 мг №50, Профі Фарм, Здравофарм

Код товару
557439
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
упаковка
Кількість в упаковці
50
Дозування
80 мг
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

Текст маркування

Дієтична добавка «Гліцин», таблетки для розсмоктування

ТУ У 10.8-2702709196-001:2014

Склад: 1 таблетка містить: основні речовини: гліцин – 80 мг(mg), пластівці вівсяні – 0,55 мг(mg), плоди глоду – 0,55 мг(mg); допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, антиспікаючі агенти: кальцію стеарат, повідон.

Рекомендації щодо застосування: як дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело гліцину; сприяє нормалізації обміну речовин та підвищенню розумової працездатності, покращенню психоемоційного стану .

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість для щоденного споживання: дорослим та дітям віком від 12 років та старше по 1 таблетці двічі на добу розсмоктати за 30 хвилин до прийому їжі. Тривалість застосування - 4 тижні, яке можна повторити після 7 денної перерви.

Застереження щодо застосування: не перевищувати кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість складових компонентів, діти до 12 років, вагітність та період лактації, хронічні захворювання печінки у стадії загострення.

Не є лікарським засобом

Форма випуску: таблетки для розсмоктування.

Маса нетто 1 таблетки: 100 мг(mg).

Допустиме від’ємне відхилення: 9%

Кількість таблеток у 1 упаковці: вказано на упаковці.

Номер партії (дата) виробництва: вказано на упаковці.

Дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до (місяць, рік)»: вказано на упаковці.

Умови зберігання: в упаковці виробника в сухих, чистих приміщеннях, захищених від сонячного проміння на відстані не менше 1 м від закритих джерел тепла, в недоступному для дітей місці, при температурі до 25С, відносній вологості повітря не більше 75%.

Виготовлено на замовлення: ____________

Адреса замовника: _________________

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника/адреса потужностей виробництва: ТОВ «ЗДРАВОФАРМ», вул. Успенська, 6, с. Сороківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62430, Україна. Тел.: +380 57 751 33 01,

+380 57 751 33 02 [email protected]www.zdravopharm.com

Знак для товарів та послуг (за наявності): вказано на упаковці.

Штрих – код: вказано на упаковці.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!