Імунінтенс капсули №30, Хелз Хаус, Фарммедпак ТОВ (Україна, Харків)

Код товару
556331
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
30
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Спосіб застосування та рекомендована добова доза
Протипоказання
Умови та термін зберігання

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Дієтична добавка «Вітамінно-мінеральний комплекс» («Імунінтенс»)


Склад: аскорбінова кислота (62,5%) (Швейцарія), лактоза, наповнювач мікрокристалічна целюлоза, антиспікаючий агент двоокис кремнію, крохмаль, цинку оксид (3,9%) (Перу), наповнювач кальцію стеарат, вітамін D3 (0,006%) (Китай), капсула: желатин.

Вміст в 1 капсулі:

Вміст:

в 1 капсулі

в 2 капсулах

Вітамін С (аскорбінова кислота)

250 мг

500 мг

Цинк (як оксид цинку)

12,5 мг

25 мг

Вітамін D3

25 мкг (1000 МО)

50 мкг (2000 МО)

Країна походження основних інгредієнтів відрізняється від країни походження продукту.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: якщо інше не призначене лікарем - дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на день під час або після приймання їжі. Максимальний ефект спостерігається при прийомі з їжею, що містить жири. Тривалість прийому – 15 днів. Подальший прийом узгоджується з лікарем.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка може бути використана в якості додаткового джерела вітамінів D3 і С та цинку. Сприяє нормальній роботі імунної системи в період застудних захворювань. Вітамін С та цинк захищають клітини від оксидативного стресу. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність і період лактації.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Протипоказання: саркоїдоз, туберкульоз, ниркова недостатність, нефролітіаз, гіперкальціємія, гіпервітаміноз D.

В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі до +25°С та відносній вологості повітря не вище 75 %.

Упаковка: 30 капсул масою нетто по 0,4 г (± 10%) кожна.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

ТУ У 10.8-39565834-001:2015

Виробник (дивись останню цифру номера партії):

1. ТОВ «Форсаж Плюс», Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Промислова, 9.

2. ТОВ «Красота та Здоров’я», Україна, 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.

3. ТОВ «ФАРММЕДПАК», Україна, 61105, м. Харків, вул. Аскольдівська, 5.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «ІРІС ФАРМ», Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А, Платформа Офіс Клаб, 5 вхід, 3 поверх; тел.: +38 (050) 326-78-00.

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, проспект Лісовий, 39-А, тел.: +38 (044) 518-52-21.


Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Імунінтенс капсули №30, Хелз Хаус, Фарммедпак ТОВ (Україна, Харків)» – це дієтична добавка, розроблена компанією Хелз Хаус, Фарммедпак ТОВ. Основні активні інгредієнти включають вітаміни D3 і С та цинк, які сприяють підтримці імунної системи. Препарат випускається у вигляді капсул та доступний без рецепту лікаря.

Препарат не є лікарським засобом.

Показання до застосування

Капсули «Імунінтенс» рекомендуються для використання у випадках:

  • зниження імунітету;
  • відновлення організму після інфекційних захворювань;
  • зміцнення захисних функцій організму в періоди сезонних захворювань;
  • підвищення загальної стійкості організму до вірусних та бактеріальних інфекцій.

Протипоказання

«Імунінтенс» протипоказаний при індивідуальній підвищеній чутливості до окремих компонентів продукту, у період вагітності і лактації.Також препарат протипоказаний при саркоїдозі, туберкульозі, нирковій недостатності, нефролітіазі, гіперкальціємії, гіпервітамінозі D.

Можливі побічні реакції організму

Інформація про можливі побічні реакції від застосування препарату відсутня. У випадку будь-яких незвичних реакцій, рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та оцінки ситуації.

Спосіб застосування та дозування

Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі 1-2 рази на день під час або після приймання їжі. Тривалість прийому – 15 днів. Подальший прийом узгоджується з лікарем.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Інформація про можливе передозування відсутня. У випадку такої ситуації рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та надання необхідної медичної допомоги. У випадку передозування слід негайно звернутися до лікаря для отримання необхідної медичної допомоги.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтичну добавку зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Імунінтенс капсули №30, Хелз Хаус, Фарммедпак ТОВ (Україна, Харків)» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Забезпечення належного рівня здоров'я вимагає різноманітного харчування та здорового способу життя.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!