Аналоги Інтеллан капсули №20

Код товару
113645
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Кому можна

Інтеллан капсули №20
Дорослим
Дозволено
Інтеллан капсули №20 — Фото 1
Дітям
Заборонено
Інтеллан капсули №20 — Фото 2
Вагітним
Заборонено
Інтеллан капсули №20 — Фото 3
Годуючим
Заборонено
Інтеллан капсули №20 — Фото 4
Алергікам
З обережністю
Інтеллан капсули №20 — Фото 5
Діабетикам
Дозволено
Інтеллан капсули №20 — Фото 6
Водіям
Заборонено
Країна виробництва
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
банка
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Код АТС
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Показання
Протипоказання
Застосування у період вагітності або годування груддю
Спосіб застосування та дози
Передозування
Побічні ефекти
Умови та термін зберігання

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІНТЕЛЛАН

(INTELLAN)

Склад лікарського засобу:

діючи речовини: 1 капсула містить: гінкго дволопатевого листя сухого екстракту (Ginkgo biloba) (4:1) (екстрагент вода) 50 мг, центели азіатської трави сухого екстракту (Centella asiatiса) (4,17:1) (екстрагент вода) 120 мг, херпестис моніери трави сухого екстракту (Herpestis monniera) (4,17:1) (екстрагент вода) 30 мг, коріандру посівного насіння сухого екстракту (Coriandrum sativum) (4:1) (екстрагент вода) 50 мг, амомума шилоподібного плодів сухого екстракту (Amomum subulatum) (4:1) (екстрагент вода) 50 мг, ембліки лекарської плодів сухого екстракту (Emblica officinalis) (4:1) (екстрагент вода) 100 мг;

допоміжні речовини: тальк.

Лікарська форма. Капсули.

Капсули сірого кольору, «0» розміру, що містять порошок коричневого кольору, на корпусі і ковпачку надруковане «INTELLAN».

Назва і місцезнаходження виробника.

Хербіон Пакистан Прайвет Лімітед. 30/28, Промислова зона Корангі, Карачі, Пакистан/

Herbion Pakistan Private Limited. 30/28, Korangi Industrial Area, Karachi, Pakistan .

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на нервову систему.

Код АТС N07 Х Х.

До складу препарату входять 6 фармакологічно активних трав, що містять амінокислоти, мікроелементи, біологічно активні алкалоїди і глікозиди. Опосередковано через глютамінову і аспарагінову кислоти, біологічно активні алкалоїди та глікозиди препарат діє як нейрогуморальний модифікатор трансмісії і має стимулюючий вплив на обмін речовин кори головного мозку, таким чином стимулюючи активність мозку і покращання пам’яті. Він також покращує живлення нервових клітин і сприяє виведенню токсичних відходів обміну речовин (аміак), забезпечуючи оптимізацію активності структур мозку. Покращує кровообіг у головному мозку, що проявляється зменшенням відчуття втоми. М’який нейростимулюючий ефект послаблює відчуття тривоги і допомагає при лікуванні підгострих депресивних станів.

Кожному з рослинних компонентів препарату притаманні певні властивості:

Гінкго дволопатевий покращує капілярний кровообіг у кінцівках, внутрішніх органах, головному мозку, запобігає тромбоутворенню.

Центела азіатська. Основним діючим елементом центели є оксид азоту, який покращує пам'ять, кровообіг і мікроциркуляцію, функції печінки та нирок, крім того, центела має антиоксидантні властивості.

Херпестис монієра. Компоненти херпестис монієри покращують пам’ять та увагу, опосередковують синтез ГАМК у нейронах мозку, що зумовлює їх протисудомну дію; знижують артеріальний тиск, мають заспокійливу, знеболювальну, антиоксидантну дію.

Коріандр посівний чинить антигіперглікемічну, антигіперліпідемічну, антиоксидантну, антипроліферативну, гіпотензивну та протисудомну дії.

Амомум шилоподібний застосовується як тонізуючий, протизапальний і знеболювальний засіб. Має властивість знешкоджувати токсини як зовнішнього походження, так і ті, що утворюються в організмі.

Ембліка лікарська джерело вітаміну С; стимулюючи мукоцити, зумовлює відхаркувальний ефект, має помірну антибактеріальну дію, покращує функції серцево-судинної системи (адреналіноподібна дія).

Показання для застосування.

Ослаблення пам’яті, хронічні стресові ситуації, нервове напруження і втома, порушення концентрації уваги та дезорієнтація, функціональна розумова недостатність, запаморочення, порушення відчуття рівноваги, тривожний стан, депресія – у складі комплексної терапії або як допоміжний засіб.

Протипоказання.

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При прийомі препарату перед сном можливі порушення сну.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протипоказано застосовувати у I триместрі вагітності та у період годування груддю. Не призначають препарат у II-III триместрах у зв’язку з відсутністю достатнього клінічного досвіду.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Прийом препарату впливає на швидкість реакції, тому слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами (можливе зниження уваги).

Діти.

У даній лікарській формі препарат дітям не застосовують. Дітям препарат призначають у формі сиропу.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо після їди. Дорослим по 1 капсули 2 рази на добу зранку та ввечері після їди. У випадках порушення сну рекомендується приймати препарат як мінімум за 3 години перед сном. Курс лікування 3 місяці. При тривалій терапії бажано робити перерву терміном 3 тижні через кожні 3 місяці лікування.

У випадку, якщо симптоми захворювання не минають або погіршуються, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Передозування.

Передозування малоймовірне. Повідомлень щодо випадкового передозування не надходило.

Побічні ефекти.

При прийомі препарату перед сном можливе порушення сну, тому рекомендується приймати препарат як мінімум за 3 години перед сном.

У деяких випадках можуть виникати алергічні реакції на компоненти препарату, включаючи почервоніння, набряк, свербіж, шкірні висипання, кропив’янка.

З боку травного тракту: диспептичні розлади, нудота, блювання.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, зниження уваги.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити прийом препарату і обов’язково звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 або 60 капсул у флаконі № 1, у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!