Клостилбегіт табл. 50 мг фл. №10

Код товару
460
Loading ...
Виробник
Егіс
Країна виробництва
Угорщина
Форма випуску
Таблетки
Спосіб введення
Внутрішньо
Первинна упаковка
флакон
Кількість в упаковці
10
Діючі речовини
Дозування
50 мг
Умови відпуску
За рецептом
Код АТС
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Показання
Протипоказання

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КЛОСТИЛБЕГІТ ®

(CLOSTILBEGYT®)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 50 мг кломіфену цитрату;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, кислота стеаринова, желатин.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, пласкі таблетки з фаскою, з гравіруванням «CLO» з одного боку, білого, жовтувато-білого або сірувато-білого кольору; без або майже без запаху.

Фармакотерапевтична група. Стимулятори овуляції, синтетичні. Код ATХ G03G B02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кломіфен є антиестрогеном нестероїдної структури, який стимулює овуляцію. Механізм дії пояснюється здатністю специфічно зв’язуватися з рецепторами естрогенів у гіпоталамусі та яєчниках. У малих дозах препарат посилює секрецію гонадотропних гормонів (пролактину, фолікулостимулюючого та лютеїнізуючого) і стимулює овуляцію. У великих дозах препарат гальмує секрецію гонадотропінів. Не проявляє гестагенної та андрогенної активності.

Фармакокінетика.

Після застосування повністю всмоктується з травного тракту. Метаболізується у печінці. Виводиться в основному з жовчю, підлягає ентерогепатичній рециркуляції і виділяється переважно з фекаліями. Період напіввиведення становить 5-7 днів.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування порушень овуляції, у тому числі індукція овуляції у жінок з ановуляторним циклом для того, щоб завагітніти.

Вторинні аменореї різної етіології (у тому числі аменорея після застосування протизаплідних засобів). Синдром Штейна-Левенталя. Олігоменорея. Синдром Кіарі-Фроммеля (синдром пролонгованої післяпологової аменореї-галактореї). Олігоспермія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату. Захворювання печінки або порушення функції печінки в анамнезі.

Кіста яєчника (за винятком синдрому полікістозу яєчників).

Зниження функції гіпофіза.

Функціональні розлади щитовидної або надниркових залоз.

Маткові кровотечі нез’ясованої етіології.

Гормонально-залежні пухлини.

Порушення зору (недавнє або хронічні порушення зору).

Вагітність.

Пацієнтам з дискінезією яєчників, під час менопаузи або з іншими станами при яких не може застосовуватися препарат.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не встановлена.

Особливості застосування.

Перед початком лікування рекомендовано перевіряти функцію печінки, гормональний стан і рівень гонадотропіну при нирковій екскреції, провести ретельне гінекологічне обстеження. Застосування препарату рекомендоване лише у випадках, коли рівень загального гонадотропіну сечі є нижчим за нижню межу норми або є нормальним, коли пальпуються нормальні за розміром яєчники і є нормальною функція щитовидної залози і надниркових залоз.

У разі відсутності овуляції потрібно виключити та коригувати інші можливі причини безпліддя до початку терапії кломіфеном. Якщо спостерігається збільшення яєчників або їх кістозна трансформація, лікування препаратом не дозволяється до тих пір поки яєчники не стануть нормального розміру. У подальшому доза або курс лікування повинні бути зменшені.

Під час лікування слід регулярно обстежувати яєчники.

Під час лікування Клостилбегітом® дуже важко визначити час овуляції та як наслідок часто зустрічається недостатній вихід жовтого тіла, тому рекомендується після зачаття почати профілактичне лікування прогестероном.

Препарат повинен застосовуватися під постійним наглядом гінеколога!

Застереження.

Хороший рівень ендогенного естрогену (виходячи із оцінки вагінальних мазків, біопсії ендометрію, кількості естрогену в сечі, або кровотечі ендометрію викликані прогестероном) надає сприятливий прогноз для овуляції, під час прийому Клостилбегіту®.

Низький рівень естрогену, хоча клінічно менш вигідний, не виключає успішного результату терапії. Терапія Клостилбегітом® є неефективною у пацієнтів з первинною недостатністю функції гіпофізу або яєчників. Терапія Клостилбегітом® не може замінити специфічного лікування в інших випадках овуляторної дисфункція, таких як захворювання щитоподібної залози або наднирників.

При гіперпролактинемії є інший ефективний засіб лікування. Клостилбегіт® не є першим засобом для лікування низької ваги пов’язаної з аменореєю, безпліддям і це не залежить від високого рівня ФСГ (фолікулостимулюючого гормону), який спостерігається під час ранньої менопаузи.

Синдром гіперстимуляції яєчників (СГЯ).

Про синдром гіперстимуляції яєчників повідомлялося у пацієнтів, які приймали кломифен для підсилення овуляції.

Синдром гіперстимуляції яєчників спостерігався після циклічного прийому кломіфену або при застосуванні у комбінації з гонадотропіном.

Також повідомлялось про наступні синдроми, які були ассоційовані з даним синдромо під час терапії кломіфеном: ексудативний перекардит, анасарка, гідроторакс, гострий живіт, ниркова недостатність, набряк легенів, кровотеча яєчників, тромбоз глибоких вен, прекручення яєчника та гострий респіраторний дистрес-синдром.

Якщо результати концепції буде швидко прогресувати, може виникнути тяжка форма синдрому.

Лікар може зменшити дозу препарату або призначити його лише на короткий час.

Лікування необхідно проводити з використанням мінімально ефективних доз препарату. Не рекомендується проводити більше 6 курсів.

Пацієнток слід попередити про необхідність проінформувати лікаря про появу болю внизу живота або в області тазу, збільшення маси тіла, дискомфорт після застосування препарату. У разі виникнення болю внизу живота під час прийому кломіфену необхідно провести ретельне обстеження пацієнтки і, якщо виявляється збільшення яєчників, лікування слід припинити до нормалізації розмірів яєчників. У таких випадках дозу і тривалість застосування препарату під час наступного циклу слід зменшувати.

Деякі пацієнтки із синдромом полікістозу яєчників чутливі до гонадотропіну, тому можуть бути більш чутливими до звичайних доз Клостилбегіту®.

Пацієнток, які також скаржаться на черевний біль або біль в області тазу, дискомфорт, здуття після прийому кломіфену, повинні бути обстежені у зв’язку з можливістю наявності кіст або інших захворювань.

Більшість пацієнток повинно лікуватися консервативно. Дозу та/або тривалість наступного курсу лікування слід зменшити.

Порушення зору.

Пацієнти повинні бути попередженні про виникнення проблем з зором такі як нечіткість зору або інші симптоми такі як плями або спалахи (миготлива скотома), які виникають під час або невдовзі після припинення лікування Клостилбегітом®.

Порушення зору як правило зворотні; однак випадки тривалого порушення зору були зареєстровані в тому числі і після припинення лікування.

Порушення зору можуть бути і незворотними, особливо при застосуванні високої дози або під час тривалого лікування.

Природа порушення зору не зрозуміла. Але якщо у пацієнта виникли будь-які симптоми, лікування потрібно припинити і провести ретельний огляд офтальмологом.

Пацієнтів треба попередити про дані симптоми, та що у такому випадку не слід керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами, особливо під час зміни освітлення.

У разі розвитку порушень зору повторно Клостилбегіт® не призначати.

Допоміжні речовини.

Клостилбегіт® містить лактозу, тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або мальабсорбцією глюкози-галактози не можна застосовувати цей препарат.

Запобіжні заходи.

Гіпертригліцеридемія.

Про випадки гіпертригліцеридемії повідомлялося у постмаркетингових дослідження кломіфену (див. розділ «Побічні реакції»). Ризик виникнення гіпертригліцеридемії може бути пов’язаний як з прийняттям доз вище ніж рекомендовано або з більш тривалим курсом лікування так і з існуючою гуперліпідемією або існуючою сімейною історією хвороби.

Для таких хворих призначається моніторинг тригліцеридів у плазмі крові.

Багатоплідна вагітність.

Існує можливість підвищення частоти виникнення багатоплідної вагітності під час терапії Клостилбегітом®.

Потенційне ускладнення та ризики слід обговорити з пацієнткою.

Позаматкова вагітність.

При лікуванні препаратом збільшується ризик появи позаматкової вагітності.

Інформації про декілька вагітностей одночасно, у тому числі внутрішньоутробної та позаматкової вагітностей, не надходило.

Міома матки.

Необхідно з обережністю застосовувати препарат пацієнткам з міомою матки у зв’язку з можливим подальшим збільшенням міоми.Прослушать

На латинице

Словарь - Открыть словарную статью

Втрата вагітності та вроджені аномалії.

Загальна частота зареєстрованих вроджених аномалій під час вагітності, пов’язаних з прийомом препарату під час вагітності (до або після зачаття) під час досліджень, була в межах того, що повідомлялося в опублікованих даних для населення в цілому.

В літературних даних з’являлися спонтанні повідомлялося про вродженні аномалії, як окремі випадки, такі як частковий дефект нервової трубки, який був пов’язаний з овуляцією, як результат прийому Клостилбегіту®, але це не було підтверджено даними досліджень на людях.

Лікар повинен роз’яснити пацієнтам про ризики вагітності не залежно від того як вона відбуласі за допомогою препарату або природно.

Пацієнт повинен також бути проінформований про великі ризики, пов’язані з вагітністю такі як, вік партнерів, аборти в історії хвороби, резус фактор, проблеми менструального циклу, безпліддя в анамнезі (незалежно від причин), захворювання серця, цукровий діабет, вплив інфекційних хвороб, таких як краснуха, також про вроджені сімейні аномалії та інші фактори ризику, які можуть мати відношення до пацієнта, для яких розглядається можливість застосування кломіфену. Призначення препарату може базуватися на оцінці пацієнта та після консультації з генетиком.

Рак яєчників.

Були рідкісні повідомлення стосовно виникнення раку яєчників під час прийому препаратів для лікування безпліддя: але безпліддя є основним фактором ризику виникнення даного захворювання.

Епідеміологічні дані свідчать про те, що тривале застосування Клостилбегіту® може збільшити ризик захворювання на рак яєчників. Тому не слід перевищувати тривалість лікування.

Після успішного завершення курсу лікування Клостилбегітом® лікар може призначити профілактичне лікування прогестероном.

Препарат слід застосовувати під постійним наглядом гінеколога.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Призначення Клостилбегіту® протипоказане у період вагітності.

Після індукції овуляції кломіфеном спостерігалися певні вроджені вади розвитку, але їх частота не перевищувала таку у звичайній популяції (

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Знайдено в 89 аптеках
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
4
Аптека №130
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
3
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №58
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №53
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №57
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
флакон
2
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №13
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:30
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №111
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №46
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №34
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №105
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №197
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №63
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №38
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №38
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №49
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №33
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №188
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №24
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
07:30 - 20:30
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №7
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №57
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №134 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №151
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №19
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №14
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №225
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №12
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №156
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №154
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №52
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №200
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №41
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №23
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №26
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №13
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №17
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №51
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №179
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №30
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №53
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №28
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №29
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №19
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №40
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №20
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №15
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №155
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №5
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №23
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №104
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №130
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №29
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №2
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №5
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №58
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Ще не додано жодного відгуку. Будьте першим, хто це зробить.