Магнію цитрат Нау (Now) 200 мг таблетки №30, NOW INTERNATIONAL

Код товару
468683
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
флакон
Кількість в упаковці
30
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C

NOW МАГНІЮ ЦИТРАТ 200мг у таблетках №30

Бренд NOW - з 1968 року експерт з виробництва вітамінів та мінералів. Американські вітаміни, які входять в ТОП 5 кращих виробників у всьому світі. Якість, безпечність та дієвість продуктів NOW визнані більше ніж у 70 країнах світу. Вітаміни NOW - це сертифікована якість, натуральність, органічність, а також найширший асортимент продукції серед виробників вітамінів 1400 унікальних SKU.

- Висока біодоступність цитратної форми - Регулює баланс кальція в організмі

- Покращує метаболізм

- Синтез енергії

- Підтримка ЦНС

- Відповідає стандарту якості GMP

Магній - це мінерал, який має вирішальне значення для виробництва енергії та метаболізму, скорочення м’язів, передачі нервового імпульсу та мінералізації кісток. Він є необхідним кофактором для приблизно 300 ферментів. Реакції, що каталізуються цими ферментами, включають в себе синтез жирних кислот, синтез білків та метаболізм глюкози. Баланс магнію також важливий для регулювання балансу кальцію, завдяки його впливу на паращитовидну залозу. Рекомендації щодо застосування, дози та умови зберігання:

Приймати по 1 таблетці на добу під час їжі.

Максимальна добова доза:

2 таблетки на добу. Тривалість курсу прийому від 2 місяців, якщо лікар не призначив інакше. Після відкриття упаковки зберігати у сухому прохолодному місці.

Застереження:

Тільки для дорослих. Перед прийомом дієтичної добавки обов'язково консультуйтеся з лікарем.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!