Магній+ В6 комплекс від стресу таблетки №50, Фідем Фарм, Євро плюс

Код товару
567548
Loading ...
Оплата
Опис
 • Готівкою при отриманні
 • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
50
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Умови та термін зберігання

Додаткова інформація

Обов’язкова інформація для споживача розміщена на упаковці

Дієтична добавка

«Комплекс від стресу Mg + B6»

Склад 1 таблетка містить мг (mg) : магнію лактат – 470, вітамін В65; допоміжні речовини: мальтодекстрин, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію.

Комплекс від стресу Mg + B6 компенсує дефіцит магнію та вітаміну В6.

Наша нервова система чутливо реагує на рівень магнію в організмі. Його зниження може викликати занепокоєння, дратівливість, страх, а також безсоння і стомлюваність, зниження уваги і пам’яті.

Магній (особливо в комбінації з вітаміном В6) чинить нормалізуючу дію на стан нервової системи при емоційній напрузі, депресії, неврозі. Це не випадково, адже стреси (фізичні, психологічні) збільшують потребу в магнії, що стає причиною внутрішньоклітинної магнієвої недостатності.

Магній зміцнює нервову систему, підвищує стійкість до стресу, запобігає м’язовим судомам і слабкості. Він сприяє зменшенню стомлюваності, допомагає нашому мозку працювати й позитивно впливає на настрій. Натомість, низький рівень магнію може провокувати депресію.

Магній бере участь у понад 300 хімічних реакціях в організмі. Є життєво важливим елементом,який перебуває в усіх тканинах організму й необхідний для нормального функціонування клітин. Бере участь у регуляції передачі нервових імпульсів від головного мозку до периферичних нервових закінчень і м’язів, у процесах послаблення нервово-м’язової напруги, підтримуючи нормальну нервово-м’язову збудливість, у тому числі скорочувальну здатність міокарда.

У стресових ситуаціях організм втрачає значну кількість іонів магнію, тож його додаткове вживання захищає організм від наслідків стресу. Магній підтримує клітинний імунітет, бере участь у регуляції обміну речовин, сприяє правильному розподілу кальцію в організмі.

Якщо виникає дефіцит магнію, організм вимушено використовує його з життєво важливих органів, що може негативно позначитися на їхньому стані. Недостача магнію проявляється судомами литкових м’язів, відчуттям розбитості в усьому тілі, проблемами із засинанням, дратівливістю, підвищенням кров’яного тиску, зміною серцевого ритму.

Недостача магнію може спостерігатися при неправильному режимі харчування, а потреба в ньому збільшується при фізичній і розумовій активності, стресах.

Вітамін В6 (піридоксин) бере участь у багатьох метаболічних процесах, у регуляції метаболізму нервової системи. Поліпшує засвоєння магнію і його метаболізм у клітині,має здатність фіксувати магній у клітині, що дуже важливо, оскільки макроелемент швидко виводиться з організму.

Прийом комплексу Mg + B6 особливо необхідний у наступних випадках:

 • при депресії;

 • при зниженні пам’яті і концентрації уваги;

 • при дефіциті сну;

 • при підвищених фізичних навантаженнях, важкій праці, інтенсивних заняттях спортом;

 • при інтоксикації організму;

 • при розумовій активності;

 • при зниженні імунітету.

Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована лікарем як джерело магнію та вітаміну В6 з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормального функціонування центральної нервової системи при напруженному ритмі життя, тривалих розумових, фізичних та емоційних навантаженнях, підвищеній дратівливості та стомлюваності. Має м’які заспокійливі властивості.

Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

Не є лікарським засобом. Не містить ароматизаторів, консервантів, барвників.

Рекомендації щодо застосування: дорослим по 2 таблетки тричі на день під час їжі.

Тривалість прийому: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо споживання певними категоріями населення: діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.

Умови зберігання: в сухому місці за температури від -5°С до +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%. В недоступному для дітей місці.Не вживати при пошкодженій упаковці.

Термін зберігання: 24 місяці.

Без ГМО

ТУ У 15.8–30192477-003-2003

Комплекс вітамінно – мінеральний.

Замовник:ТОВ «Сіріус-95», Україна,02166,м.Київ,пр.Лісовий,39-А.

тел.: +38(044)5185221.

Виробник: ПП «Евро плюс», Україна, 49033, м. Дніпро, вул. Бориса Мозолевського, буд. 4,

тел.: +38 (056) 371 51 53 (54).

www.euro-plus.ua

Адреса потужностей виробництва: ПП «Євро-Плюс», Україна, 52072, Дніпропетровська обл.,Дніпровський район, с. Старі Кодаки, вул. Аеропорт, буд. 70.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Магній+ В6 комплекс від стресу таблетки №50, Фідем Фарм, Євро плюс» – це дієтична добавка, яка є додатковим джерелом магнію та вітаміну B6. Цей засіб нормалізує роботу центральної нервової системи під час фізичних, емоційних та розумових навантажень. Також має заспокійливу дію, знімаючи роздратування та втому.. Випускається у вигляді таблеток по 600мг та доступний без рецепта від лікаря.

Показання до застосування:

«Магній+ В6 комплекс» рекомендується для застосування:

 • при депресії;
 • при зниженні пам’яті і концентрації уваги;
 • при дефіциті сну;
 • при підвищених фізичних навантаженнях, важкій праці, інтенсивних заняттях спортом;
 • при інтоксикації організму;
 • при розумовій активності;
 • при зниженні імунітету.

Протипоказання:

 • гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату;
 • дитячий вік;
 • вагітність;
 • годування груддю.

Можливі побічні реакції організму:

При застосуванні дієтичної добавки не було виявлено жодних побічних ефектів, що підтверджує їхню безпечність та добру переносимість.

Спосіб застосування та дозування:

Рекомендована доза для дорослих становить 2-3 таблетки на день. Зазвичай курс лікування триває 1 місяць, далі тривалість визначає лікар в залежності від ступеня важкості симптомів та індивідуальних особливостей пацієнта. Дієтична добавка не може використовуватися як заміна повноцінного харчування. Щоб підтримувати здоров’я на належному рівні, необхідно дотримуватися різноманітного харчування та здорового способу життя.

Найбільш розповсюджені прояви передозування:

Не потрібно перевищувати вказаних доз. Інструкція виробника не надає відомостей про можливе передозування, що може спричинити ризик для здоров'я. У разі виникнення незрозумілих симптомів необхідно звернутися до лікаря для надання допомоги.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 градусів Цельсія. Термін придатності –24 місяці. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Магній+ В6 комплекс від стресу таблетки №50, Фідем Фарм, Євро плюс» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Редакторська група
Оновлено
18.06.2024
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!