Аналоги Пюре фруктове Хіпп (HiPP) "Перше дитяче яблуко" з 4 місяців 125 г

Код товару
344576
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Аптечна мережа співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
від 3°C до 25°C
Склад
Умови та термін зберігання

Фруктове пюре «Перше дитяче яблуко» НіРР

Артикул: AL4233-02-U

Штрих-код: 9062300134138

Грамаж: 125 г

Вік введення:з 4-х місяців

Склад: органічні яблука 100%.

Переваги продукту:

«Перше дитяче яблуко» – це органічне фруктове пюре, гомогенізоване, низькоалергенне, однокомпонентне, без додавання цукру, не містить глютену, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів, без згущувачів – при розшаровуванні перемішайте, послаблює випорожнення, без ГМО.

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP та застосування до них більш суворих вимог у порівнянні з вимогами законодавства Європейського Союзу щодо органічних продуктів.

ORGANIC. Органічний продукт. На етикетці розміщений європейський та власний органічні знаки, кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції.

Рекомендації по використанню:Перед початком споживання необхідна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до інгредієнтів продукту. Візьміть необхідну кількість пюре (не використовуйте металеву ложку), підігрійте та перевірте температуру. Починайте з 1 ч. ложки та поступово збільшуйте кількість (в 4-6 міс - 40-60 г на день, в 7-12 міс - 70-125 г на день, старшим дітям – за потребою).

Особливості приготування:

Пюре готове до вживання

Умови зберігання:

Непочату баночку зберігайте при t від 3°С до 25°С. У разі відсутності хлопка під час першого відкривання баночки та при наявності пошкоджень продукт споживати не можна. Відкриту баночку зберігайте в холодильнику і використайте протягом 3-х днів.

Країна-виробник: Німеччина

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!