Сайленор спрей для порожнини рота флакон 30 мл, Флорі Спрей

Код товару
131392
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Первинна упаковка
флакон
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

SILENORтм

САЙЛЕНОРтм


Спеціальна формула для усунення храпу


SILENOR™ – спеціально розроблений засіб на рослинній основі для попередження та усунення храпу. Це поширене явище може бути наслідком захворювань верхніх дихальних шляхів, порожнини рота та горла, а також надмірного вживання алкогольних напоїв та надлишкової ваги. Досить часто храп спостерігається у людей старшого віку навіть без зв’язку із захворюваннями. Окрім значного дискомфорту, храп в деяких випадках може призводити до небезпечних для здоров’я наслідків.


Форма випуску. Спрей, 30 мл.


Склад: вода очищена, гліцерин, полісорбат-20, екстракт прополісу, екстракт ехінацеї, олія кориці, ментол, олія м’яти перцевої, олія евкаліпта, натрію сахаринат, метилсаліцилат, натрію бензоат.

Не містить етилового спирту, штучних барвників та ароматизаторів.


Функціональні властивості.

Функціональні властивості SILENOR™ обумовлені поєднанням корисних властивостей його компонентів. SILENOR™ містить збалансований комплекс рослинних екстрактів, олій та діючих речовин, які безпосередньо впливають на причини виникнення храпу. Ефірні олії, гліцерин та полісорбат тонізують м’яке піднебіння і усувають його вібрацію, яка викликає храп. Екстракт ехінацеї, прополіс, олія евкаліпту та метилсаліцилат зменшують набряк та мають протизапальну дію (запальні процеси носоглотки та набряк також сприяють появі храпу). Олії кориці та м’яти освіжають та дезодорують подих. Таким чином, SILENOR™ природним шляхом усуває храп та його причини, забезпечуючи спокійний сон.


Рекомендації щодо застосування.

SILENOR™ рекомендується застосовувати в якості засобу для усунення храпу у дорослих.


Спосіб застосування.

Застосовувати перед сном. Зніміть захисний ковпачок і встановіть на флакон насадку з розпилювачем. Введіть розпилювач у ротову порожнину, спрямуйте на задню стінку глотки та м’яке піднебіння і зробіть 2-3 натискання. Після вживання алкоголю кількість розпилень засобу необхідно збільшити вдвічі.


Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів засобу.


Застереження. Берегти очі від потрапляння розчину!


Взаємодія з лікарськими препаратами. Може застосовуватися з лікарськими препаратами.


Умови зберігання.

Зберігати при температурі від 50С до 250С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.


Номер серії та термін придатності: вказані на упаковці.


Виготовлено на замовлення:

ТОВ «НОВАЛІК-ФАРМА», 08114, Київська

обл., Бучанський район, с. Гореничі, вул. Столична, 1-А. E-mail: [email protected]


Виробник: ТОВ «ФЛОРІ СПРЕЙ». 61105, м. Харків, вул. Киргизька, 19. літ. «2P-1».

ДСТУ 4186:2003.
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!