Силібінорм таблетки №80, Профі Фарм, Харківська ФФ

Код товару
560053
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
упаковка
Кількість в упаковці
80
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Протипоказання
Умови та термін зберігання

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Дієтична добавка «Силімарин Прайвіт» («Силібінорм»)


Склад: наповнювач мікрокристалічна целюлоза, лактоза, екстракт розторопші плямистої (9,4%), наповнювачі: кроскармелоза натрію, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), кальцію стеарат; антиспікаючий агент двоокис кремнію, тальк, макрогол (поліетиленгліколь); барвники: двоокис титану, коричневий НТ.

Вміст

в 1 таблетці

в 6 таблетках

Екстракт розторопші плямистої, що містить

37,5 мг

225 мг

Силімарин

30 мг

180 мг

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на день. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи, запивати достатньою кількістю рідини. Термін вживання – до 30 днів. Подальше вживання узгоджується з лікарем.

Рекомендації щодо вживання: може бути рекомендована - як додаткове джерело композиції біологічно активних речовин - силімарину. Силімарин захищає клітини печінки від негативної дії шкідливих факторів (алкоголь, токсини, тощо), сприяє відновленню клітин печінки. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Застереження щодо застосування: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: вагітність та період лактації, гострі запальні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яна хвороба.

В залежності від партії продукту таблетки можуть бути різної форми і по-різному розміщені в блістері, що не впливає на якість продукту.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Номер партії (L) та дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище +25°С та відносній вологості не вище 75 %.

Упаковка: 80 таблеток масою нетто по 0,4 г (±10%) кожна.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

ТУ У 10.8-39565834-001:2015


Виробник (дивись останню цифру номера партії):

1. ТОВ «Харківська фармацевтична фабрика», Україна, 61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25.

2. ТОВ «Красота та Здоров’я», Україна, 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «ІРІС ФАРМ», Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А, Платформа Офіс Клаб, 5 вхід, 3 поверх; тел.: +38 (050) 326-78-00.

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, проспект Лісовий, 39-А, тел.: +38 (044) 518-52-21.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Силібінорм таблетки №80, Профі Фарм, Харківська ФФ» – це гепатопротекторний препарат, призначений для захисту та відновлення печінки. Основною діючою речовиною препарату є силімарин, який ефективно захищає клітини печінки від токсичних речовин та сприяє їхньому відновленню. Добавка дієтична випускається у вигляді таблеток та доступна без рецепта лікаря.

Препарат не є лікарським засобом.

Показання до застосування

Препарат «Силібінорм» рекомендується для використання у таких випадках:

  • лікування та профілактика захворювань печінки, таких як гепатит, цироз, жировий гепатоз;
  • відновлення печінки після токсичного ушкодження, наприклад, від алкоголю, ліків, отрут;
  • підтримка функції печінки при хронічних захворюваннях та станах, що вимагають додаткового захисту гепатоцитів.

Протипоказання

Препарат «Силібінорм» протипоказаний при:

  • індивідуальній чутливості до окремих компонентів продукту;
  • вагітності та в період лактації;
  • гострих запальних захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яній хворобі;
  • дитячий вік.

Можливі побічні реакції організму

Інформація про можливі побічні реакції від застосування препарату відсутня. У випадку будь-яких незвичних реакцій, рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та оцінки ситуації.

Спосіб застосування та дозування

Дорослим приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день. Таблетки слід ковтати цілими, не розжовуючи, запивати достатньою кількістю рідини. Термін вживання – до 30 днів.

Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Інформація про можливе передозування відсутня. У випадку такої ситуації рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та надання необхідної медичної допомоги.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Добавку дієтичну необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Силібінорм таблетки №80, Профі Фарм, Харківська ФФ» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Для забезпечення належного рівня здоров'я необхідне різноманітне харчування та здоровий спосіб життя.

Редакторська група
Оновлено
21.06.2024
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!