Сину Фрі капсули желатинові тверді №50, Фідем Фарм, Фітопродукт

Код товару
580153
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
50
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Умови та термін зберігання

СИНУ ФРІ (SINU FRI)

тверді желатинові капсули № 50

Інформація для споживача

Склад: 1 капсула містить: екстракт квіток первоцвіта – 16,0 мг (mg), екстракт трави щавлю – 16,0 мг (mg), екстракт квіток бузини – 16,0 мг (mg), екстракт трави вербени – 16,0 мг (mg), екстракт трави горечавки – 10,0 мг (mg), екстракт трави м’яти – 10,0 мг (mg), екстракт ісландського моху – 10,0 мг (mg), екстракт ягід смородини – 6,0 мг (mg), допоміжні речовини: лактоза, МКЦ, магнію стеарат.

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для загального зміцнення організму при запальних процесах в придаткових пазухах носа, нормалізації захисної функції епітелію дихальних шляхів, відновлення дренажу та вентиляції навколоносових пазух, зменшення закладеності носу. Має імуномодулюючу, протизапальну, секретолітичну та протинабрякову дії.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Рекомендовано вживати: дітям віком від 7 до 14 років по 1 капсулі 3 рази на день, дорослим та дітям старше 14 років по 2 капсули 3 рази на день під час прийому їжі. Капсули слід запити достатньою кількістю рідини. Курс споживання як правило становить 7-15 днів, але може потребувати індивідуального визначення лікарем. Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Особливості щодо застосування: містить у складі лактозу, тому добавку дієтичну не рекомендовано вживати особам при непереносимості галактози, дефіциті лактази або синдромі глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застереження: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, діти до 7 років, вагітні, жінки, що годують немовля, гастрити, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки.

Умови зберігання: добавка дієтична повинна зберігатися в сухих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають сторонніх запахів, за температури від мінус 5 °С до плюс 30 °С і відносній вологості повітря не більше 75 % та в умовах, що виключають попадання прямих сонячних променів.

Термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Дата виготовлення, номер серії та кінцевий термін споживання вказані на упаковці.

Форма випуску: тверді желатинові капсули. Кількість в упаковці: 50 капсул (5 блістерів по 10 капсул). Маса нетто 1 капсули: 0,5 г (g) ( + 7%) кожна.

Виробник, адреса потужностей виробництва, відповідальний за інформацію для

споживача: ТОВ «НВЛ «ФІТОПРОДУКТ», Україна, 61124, м. Харків, провулок

Вишневий, буд. 3, тел: +38 (066) 439-71-24.

На замовлення: ТОВ «Сіріус-95», Україна, 02166, м. Київ, пр. Лісовий, 39-А,


тел.: +38 (044) 518-52-21.

Добавка дієтична.

ТУ У 10.8-37660857-001:2020.

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!