Термометр Гамма Термо Софт (Gamma Thermo Soft) медичний електронний з гнучким наконечником, Hangzhou Universal Electronic

Код товару
356132
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Електронний термометр Gamma Thermo Soft

Бренд Gamma (Велика Британія), світовий виробник електронних медичних приладів для контролю здоров'я. Gamma пропонує товари високої якості за оптимальними цінами.

Бренд Gamma, за даними Proxima Research Intetnational, з 2016 є абсолютним лідером продажів.

Прилади Gamma, за більш ніж 20 років на ринку України, зарекомендували себе як надійні товари з тривалим терміном служби.

Сервіс Gamma в Україні – це найбільша мережа Сервісних Центрів, яка забезпечує професійне обслуговування техніки Gamma у гарантійний та післягарантійний періоди.

Електронний термометр Gamma Thermo Soft призначений для вимірювання температури тіла аксілярно, орально, ректально. Електронний термометр Gamma Thermo Soft є безпечним для здоров'я та довговічним. Має пластиковий корпус, дезінфекцію якого можна проводити вологою серветкою. Точність виміру, а саме мінімально допустима похибка, гарантовані технологічними рішеннями Gamma та правильним використанням приладу.

Характеристики термометра Gamma Thermo Soft:

- Для вимірювання: аксілярно, орально, ректально;

- LCD дисплей (1,4 х0, 6 см);

- Пластиковий корпус;

- Гнучкий атравматичний наконечник;

- Вимірювання температури °C і °F;

- Висока точність виміру. Мінімальний крок температури – 0.1°C. Температура відображається у звичному режимі (наприклад: 36.6°C);

- Час виміру – від 60 с. Зручно для швидкого результату вимірювання. Через 60 с термометр відобразить первинні дані температури. Для більш точного результату необхідно витримувати рекомендований в інструкції час;

- Пам'ять на останній вимір. Дані з'являться під час увімкнення приладу.

- Звуковий сигнал сповістить Вас про те, що швидкість зміни температури сповільнилася більш ніж на 0,1 °C. При аксилярному методі вимірювання, необхідно витримати рекомендований час (3-5 хв) для отримання точного результату.

- Працює від батарейок, змінний елемент живлення дозволяє використовувати термометр протягом тривалого часу;

- Автоматичне відключення - збереже заряд елементів живлення, якщо Ви забули вимкнути термометр після використання.

У комплекті – пластиковий футляр для дбайливого зберігання.

Час виміру:

60 сек. (+/- 20 сек.) - орально, ректально

100 сек (+/- 20 сек.) - аксілярно

Гарантійний термін – 3 роки.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!