Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм, Ключі Здоров'я

Код товару
552366
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Кому можна

Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм
Дорослим
Дозволено
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 1
Дітям
З 6 років
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 2
Вагітним
Заборонено
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 3
Годуючим
Заборонено
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 4
Алергікам
З обережністю
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 5
Діабетикам
Заборонено
Термопсис сироп флакон 200 мл, Профі фарм — Фото 6
Водіям
З обережністю
Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
флакон
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Склад
Протипоказання

Сироп від кашлю «Термопсис», 200 мл

добавка дієтична

Склад: цукор, вода очищена, патока, екстракт термопсису, екстракт тархуну, аскорбінова кислота, лимонна кислота, консервант бензоат натрію, ароматизатор. БЕЗ ГМО.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону – джерело біологічно активних речовин, сприяє послабленню сухого і вологого кашлю при сезонних застудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Має м'які відхаркувальні властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим і дітям старше 12 років по 2 чайних ложки 3-4 рази на день, запиваючи водою. Дітям від 3 років до 12 років по 1 чайній ложці 3-4 рази на день тільки за рекомендацією лікаря. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу щоденного споживання.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність, період лактації, дітям до 3 років, хворим на цукровий діабет, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки в період загострення, алкоголізм, епілепсія, захворювання печінки, черепно-мозкова травма, захворювання головного мозку.

Зберігати: у пакуванні виробника в сухому, при температурі не вище 25 С та відносній вологості повітря не більше 75 %, недоступному для дітей місці.

Строк придатності 24 місяці. Після першого відкриття флакона, за умови герметичного пакування, термін зберігання не більше 1 місяця. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску: флакон 200 мл (може бути з мірним стаканчиком або без мірного стаканчика).

Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-2621113032-003:2016.

Виробник: ТОВ “КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я”, Україна, м.Харків, вул.. Зернова, 6, кВ.168.

Адреса виробничих потужностей: Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Рай-Оленівка, вул. Рай-Оленівська, 8.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!