Тонометр Гамма (Gamma) Control автоматичний, Shenzhen Pango Electronic

Код товару
291941
Loading ...
Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта

Тонометр автоматичний Gamma Control

Бренд Gamma (Велика Британія), світовий виробник електронних медичних приладів для контролю здоров'я. Gamma пропонує товари високої якості за оптимальними цінами.

Бренд Gamma, за даними Proxima Research Intetnational, з 2016 є абсолютним лідером продажів.

Прилади Gamma, за більш ніж 20 років на ринку України, зарекомендували себе як надійні товари з тривалим терміном служби.

Сервіс Gamma в Україні – це найбільша мережа Сервісних Центрів, яка забезпечує професійне обслуговування техніки Gamma у гарантійний та післягарантійний періоди.

Тонометри Gamma пройшли клінічні випробування, точність вимірювань відповідає Європейській директиві з медичного обладнання 93/42/ЕСС (MDD) – CE 0413, якість підтверджена відповідними європейськими та українськими сертифікатами.

Термін гарантійного обслуговування тонометрів Gamma – 5 років.

Тонометри Gamma отримали премію "Вибір року" в Україні, що стало підтвердженням довіри та високої оцінки користувачів!

Характеристики Gamma Control:

- LCD дисплей, розмір 60х45мм;

- FUZZY LOGIC технологія - інтелектуальна функція, яка, подібно до лікаря, управляє процесом вимірювання, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача. При вимірі автоматично визначається ступінь накачування манжети, запобігаючи її перекачуванню, що дозволяє провести вимір максимально комфортно та швидко;

- IHD технологія – передова технологія визначення аритмії на ранній стадії. На виявлене порушення серцебиття в процесі вимірювання вкаже індикатор "серце";

- Пам'ять на останній вимір;

- Функція автоматичного вимкнення через 1 хвилину бездіяльності тонометра. Ця функція заощаджує заряд батареї;

- Прямокутна манжета, розмір 22-32 см. Еластична камера манжети розрахована на максимальний тиск – 300 мм рт.ст., довговічна. На текстильній стороні манжети нанесено рекомендації для правильної фіксації та розташування манжети на руці.

У комплекті Gamma Control:

- Тонометр Gamma Control;

- Манжета;

- Сумка-футляр для дбайливого зберігання;

- 4 батареї тип ААА

- Гарантійний талон та інструкція.

Автоматичний тонометр Gamma Control може працювати як від батарейок (поставляються в комплекті), так і від адаптера (в комплекті не поставляється).

Гарантійний термін – 5 років на прилад, 1 рік на манжету.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!