Тонометр Гамма (Gamma) Plus автоматичний з адаптером, Shenzhen Pango Electronic

Код товару
292080
Loading ...
Виробник
Країна виробництва
Бренд
Умови відпуску
Без рецепта

Автоматичний тонометр Gamma Plus

Бренд Gamma (Велика Британія), світовий виробник електронних медичних приладів для контролю здоров'я. Gamma пропонує товари високої якості за оптимальними цінами.

Бренд Gamma, за даними Proxima Research Intetnational, з 2016 є абсолютним лідером продажів.

Прилади Gamma, за більш ніж 20 років на ринку України, зарекомендували себе як надійні товари з тривалим терміном служби.

Сервіс Gamma в Україні – це найбільша мережа Сервісних Центрів, яка забезпечує професійне обслуговування техніки Gamma у гарантійний та післягарантійний періоди.

Тонометри Gamma пройшли клінічні випробування, точність вимірювань відповідає Європейській директиві з медичного обладнання 93/42/ЕСС (MDD) – CE 0413, якість підтверджена відповідними європейськими та українськими сертифікатами.

Термін гарантійного обслуговування тонометрів Gamma – 5 років.

Тонометри Gamma отримали премію "Вибір року" в Україні, що стало підтвердженням довіри та високої оцінки користувачів!

Тонометр Gamma Plus - точність та надійність! Призначений для вимірювання артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах. Точність вимірювання тиску всіх тонометрів Гамма підтверджено сертифікатами якості. Тонометр має великий дисплей, що зручно для людей з поганим зором, тому що результати виміру виводяться великим шрифтом. Також, у комплекті є адаптер, за допомогою якого можна виконувати вимірювання. Пам'ять збереже 90 результатів вимірів.

Характеристики Gamma Plus:

- Великий LCD дисплей, розмір 53х64 мм;

- IHD технологія – передова технологія визначення аритмії на ранній стадії. На виявлене порушення серцебиття в процесі вимірювання вкаже індикатор "серце";

- FUZZY LOGIC технологія - інтелектуальна функція, яка, подібно до лікаря, управляє процесом вимірювання, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача. При вимірі автоматично визначається ступінь накачування манжети, запобігаючи її перекачуванню, що дозволяє провести вимір максимально комфортно та швидко;

- Пам'ять на 90 вимірів. Нема потреби вести "Щоденник вимірювань" від руки. Усі дані зберігаються в пам'яті приладу з фіксацією дати та часу вимірювання;

- Класифікація результату виміру відповідно до норм ВООЗ. Аналіз виконаного вимірювання відповідно до норм ВООЗ відображається на рівні кольорової шкали, розміщеної вздовж лівої сторони екрана. Це швидкий та якісний аналіз, що дозволяє миттєво оцінити стан користувача;

- Функція автоматичного вимкнення через 1 хвилину бездіяльності тонометра. Ця функція заощаджує заряд батареї;

- Прямокутна манжета, розмір 22-32 см. Еластична камера манжети розрахована на максимальний тиск – 300 мм рт.ст., довговічна. На текстильній стороні манжети нанесено рекомендації для правильної фіксації та розташування манжети на руці.

У комплекті Gamma Plus:

- Тонометр Gamma Plus;

- Манжета;

- Мережевий адаптер;

- Сумка-футляр для дбайливого зберігання;

- 4 батареї тип ААА;

- Гарантійний талон та інструкція.

Гарантійний термін – 5 років на прилад, 1 рік на манжету.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!