Цистолесан капсули №40, Профі Фарм, Фітопродукт

Код товару
552356
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Склад
Умови та термін зберігання

Цистолесан (Cystolesan)

тверді желатинові капсули №40

Інформація для споживача


Склад: 1 капсула містить: екстракт ялиці – 20,0 мг (mg), екстракт шишок хмелю - 6,7 мг (mg), екстракт хвощу – 6,5 мг (mg), екстракт дикої моркви – 1,84 мг (mg), екстракт мучниці – 1,5 мг (mg), екстракт материнки трави – 1,46 мг (mg), допоміжні речовини: лактоза, МКЦ, магнію стеарат. Без ГМО.


Форма випуску: тверді желатинові капсули. Кількість в упаковці: 40 капсул (4 блістера по 10 капсул). Маса нетто 1 капсули: 0,5 г (g) (+ 7%).


Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації функціонування нирок та сечовивідних шляхів, сприяє нормалізації водно-сольового обміну, має м’які сечогінні властивості. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.


Рекомендовано вживати: дорослим та дітям від 12 років по 1 капсулі тричі на день під час або після прийому їжі. Капсулу слід запити невеликою кількістю рідини. Курс споживання як правило становить 25 днів, але може потребувати індивідуального визначення лікарем. Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем.


Застереження: діти до 12 років, годувальниці, вагітні жінки, індивідуальна чутливість до окремих компонентів .


Термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення, номер серії та кінцевий термін споживання вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігатися в сухих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають сторонніх запахів, за температури від мінус 5 °С до плюс 30 °С і відносній вологості повітря не більше 75 % та в умовах, що виключають попадання прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Виробник, адреса потужностей виробництва, відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «НВЛ «Фітопродукт», Україна, 61124, м. Харків, пров. Вишневий, буд. 3, тел.: (066) 439-71-24.


На замовлення: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м. Київ, пр. Лісовий, 39-А, тел.: +38 044-518-52-21.Добавка дієтична.

ТУ У 10.8-37660857-001:2020.

Серія «Нефролесан».

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Цистолесан капсули №40, Профі Фарм, Фітопродукт» — це дієтична добавка призначена для нормалізації функціонування нирок та сечовивідних шляхів, сприяє нормалізації водно-сольового обміну, має м’які сечогінні властивості. Основні діючі речовини препарату включають екстракти ялиці, шишок хмелю, хвощу, дикої моркви, мучниці, материнки, які відомі своїми протизапальними та антисептичними властивостями. Добавка дієтична «Цистолесан» випускається у вигляді капсул та доступний без рецепту лікаря.

Препарат не є лікарським засобом.

Показання до застосування

Препарат «Цистолесан» використовується для профілактики та підтримки лікування у таких випадках:

  • запобігання та лікування запалень сечовивідних шляхів;
  • профілактика утворення каменів у нирках;
  • підтримка при хронічних циститах та уретритах;
  • зменшення дискомфорту при сечовипусканні.

Протипоказання

Протипоказаннями до використання препарату «Цистолесан» в таких випадках:

  • індивідуальна чутливість до окремих компонентів;
  • діти до 12 років;
  • вагітність;
  • період годування груддю.

Можливі побічні реакції організму

Інформація про можливі побічні реакції від застосування препарату відсутня. У випадку будь-яких незвичних реакцій, рекомендується негайно звернутися до лікаря для отримання консультації та оцінки ситуації.

Спосіб застосування та дозування

Дорослим та дітям від 12 років приймати по 1 капсулі тричі на день під час або після прийому їжі. Капсулу слід запити невеликою кількістю рідини. Курс споживання як правило становить 25 днів, але може потребувати індивідуального визначення лікарем. Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Інформація про можливе передозування відсутня. У випадку симптомів передозування необхідно негайно припинити прийом препарату і звернутися до медичного закладу.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 30 градусів Цельсія. Термін придатності – 36 місяців. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтичну добавку необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Цистолесан капсули №40, Профі Фарм, Фітопродукт» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Забезпечення належного рівня здоров'я вимагає різноманітного харчування та здорового способу життя.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!